PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در رابطه با برند Corsair

CorelMaster
16-08-14, 16:27
با عرض سلام خدمت شما:1. (23):

من یه دوستی دارم که برند محبوبش Corsair هست ؛ حالا نمی دونم چرا !؟!

ایشون جدیدا قصد خرید یک کیس کامل دارند و قصد دارند تا حد امکان کلیه سخت افزارها از برند Corsair باشد ؛ که به نظر من عاقلانه نیست . من لیستی از قطعاتی که ایشون انتخاب کردند را قرار می دهم.

Case:Corsair Obsidian 750D Full Tower
MotherBoard:GA-H97-Gaming 3
CPU:Core i7-4790
RAM:Corsair Dominator Platinum 8GB (2*4GB) DDR3 1600MHZ C7
Graphic:Gigabyte R7-260X OC
Fan:Corsair AIR Series SP120
PSU:Corsair RM650
SSD:Corsair Force Series 3 120GB
Mouse:Corsair Vengeance M95
Keyboard:Corsair Vengeance K95
Mouse Mat:Corsair Vengeance MM600

این قطعاتی هست که خودشون انتخاب کردند ؛ دوستان حرفه ای لطفا یه نگاهی کنند و اگه برند بهتری می شناسند ، حتما ذکر کنند.
من خودم زیاد تجربه ای ندارم مخصوصا تو زمینه های SSD و Keyboard و ... | پس از شما می خواهم تا حد توانتون راهنمایی کنید .
با تشکر

AMD>INTEL
16-08-14, 16:59

ایشون جدیدا قصد خرید یک کیس کامل دارند و قصد دارند تا حد امکان کلیه سخت افزارها از برند Corsair باشد ؛ که به نظر من عاقلانه نیست . من لیستی از قطعاتی که ایشون انتخاب کردند را قرار می دهم.

این قطعاتی هست که خودشون انتخاب کردند ؛ دوستان حرفه ای لطفا یه نگاهی کنند و اگه برند بهتری می شناسند ، حتما ذکر کنند.
من خودم زیاد تجربه ای ندارم مخصوصا تو زمینه های SSD و Keyboard و ... | پس از شما می خواهم تا حد توانتون راهنمایی کنید .
با تشکر

کرسیر برند خوبیه ولی باید برای تک تک این قطعات کرسیر باید دنبال review و بررسی اینترنتی بود . شاید در بعضی از قطعات بشه جایگزین مناسب تری پیدا کرد .

CorelMaster
16-08-14, 17:29
دوستان دیگر نظری ندارند ؟

CorelMaster
16-08-14, 20:24
کرسیر برند خوبیه ولی باید برای تک تک این قطعات کرسیر باید دنبال review و بررسی اینترنتی بود . شاید در بعضی از قطعات بشه جایگزین مناسب تری پیدا کرد .

یکم در مورد این بررسی ها راهنمایی می کنید ؟

AMD>INTEL
16-08-14, 20:44
یکم در مورد این بررسی ها راهنمایی می کنید ؟

پاورش هم کیفیت خوبی دارد . ولی من به شخصه انرمکس رو ترجیح میدم . SSD هم نظرم بیشتر روی پلکستور هست .باید دنبال بررسی این قطعات تو سایت های معتبر باشید .در کل کرسیر گارانتی خیلی خوبی تو ایران ندارد .

AMD>INTEL
16-08-14, 20:50
این برای SSD هست
Corsair Force 3 120GB SSD review - Final words and conclusion (Only the registered members can see the link)
این برای پاور
Corsair RM Series 650 W Review | techPowerUp (Only the registered members can see the link)
این برای رم
Overclock3D :: Review :: Corsair Dominator Platinum Review :: Conclusion (Only the registered members can see the link)

CorelMaster
16-08-14, 21:38
منم خودم بیشتر نظرم این بود که به جای SSD کرسی ؛ SSD Samsung 840 یا Plextor یا OCZ Vertex بگیره.
و پاور انرمکس Revolution x't بگیره.
راستی فن و کیبورد و موس به نظرتون ارزشش را دارد؟

AMD>INTEL
16-08-14, 21:42
منم خودم بیشتر نظرم این بود که به جای SSD کرسی ؛ SSD Samsung 840 یا Plextor یا OCZ Vertex بگیره.
و پاور انرمکس Revolution x't بگیره.
راستی فن و کیبورد و موس به نظرتون ارزشش را دارد؟

موس و کیبردش در اصل شما پول برندش رو میدید . میتونید با این قیمت از لاجیتک یک کیبرد و موس مناسب بگیرید .
درباره کولینگ هم باز انرمکس در زمینه واترکولینگ بهتره
ضعف اصلی گارانتی نا مطلوب این برند تو ایران هست . یکی مورد دیگه میشه با این قیمت اپشن های بهتری داشت .
خوشبختانه بر خلاف سال گذشته تعدد برند دوباره تو ایران زیاد شده

Morteza.m1371
16-08-14, 22:08
آقا امید واتر کولینگهای آنتک چطورن؟ اصلا این برند/ برند خوبی هستش؟

سپاس.
:11()::11()::11():

AMD>INTEL
16-08-14, 22:11
آقا امید واتر کولینگهای آنتک چطورن؟ اصلا این برند/ برند خوبی هستش؟

سپاس.
:11()::11()::11():

بله مرتضی جان antec یک برند با کیفیت اروپایی و امریکایی هست . مشتریان زیادی هم برای پاور هم برای کولینگ دارد .
11171
Only the registered members can see the link

Farc0da3lx
17-08-14, 03:09

با تشکر

برند مورد علاقه خود منم هست
تمامی قطعات رواین برند با کیفیت هستن و از کیفیت خوبی برخوردارن مثل رم ای اس دی و کیس و پاور مخصوصا سیستم های خنک کننده و کیس ش که خیلی جیگرن!