PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی تا 800 هزار تومان

odise
14-08-14, 15:07
با سلام
متاسفانه گوشیم خراب شد و نیاز دارم یه گوشی اندرویدی "با دوام" بگیرم! یعنی چیزی که حداقل سه سال کار بده بهم.
ملاک های خرید من شامل موارد زیر هستند:
دو سیم کارته بودن
هنگ نکردن و "اعصاب خردکن نبودن"
دوام بالا

استفاده های بنده:
استفاده معمولی مثل پیام دادن و زنگ زدن
ضبط صدا
خیلی کم عکس گرفتن
وبگردی
وایبر و نرم افزار های پیام رسان
خیلی کم هم شاید بازی کنم.

حالا با توجه به محدودیت بودجه ام که تا سقف 700 هزارتومان الی 800 میباشد جستجو کردم و به این نتایج رسیدم:
1)LG L70 Dual D325
لینک خرید سایت دیجی کالا هم LG L70 Dual D325 - گوشی موبایل ال جی L70 دو سیم کارت D325 (Only the registered members can see the link)
قیمت هم 553 تومن و صفحه نمایش 4.5 اینچی

2)

Huawei Ascend G730

لینک خرید Huawei Ascend G730 - گوشی موبایل هوآوی اسند G730 (Only the registered members can see the link)

قیمت :545 تومن
صفحه نمایش هم 5.5 اینچی

3)

Huawei Ascend G525

لینک:
Huawei Ascend G525 - گوشی موبایل هوآوی اسند G525 (Only the registered members can see the link)

قیمت 425
صفحه نمایش هم 4.5 اینچی

با توجه به بررسی های انجام شده باطری ال جی از هر دو تا قوی تره و فقط نمایش گر 4.5 اینچی و سی پیوش ضعیف تره .
البته خیلی ها به هوواوی خوشبین نیستن و این من رو دو به شک میکنه چون هووای جی 730 امکانات خیلی خوبی داره ولی خب برند ال جی معتبرتره.
با توجه به جمیع صحبت هام لطفا راهنمایی م کنید ارزش خرید کدومش بیشتره.
بازم تاکید میکنم من نمیخام با گوشی بازی سنگین انجام بدم و اولویت 4 ام من بازی کردنه.
از پاسخ های شما سپاسگزارم.

AMD>INTEL
14-08-14, 15:51
Huawei Ascend P6
مشخصات کلی:یک سیم کارته - وزن : 120 گرم - طراحی مناسب بانوان
پردازنده:Huawei K3V2 Chipset Quad-Core CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع IPS Plus LCD - سایز صفحه نمایش: 4.7 اینچ - دارای رزولوشن 720 × 1280 - تراکم پیکسلی: 312 پیکسل بر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 8192 مگابایت - حافظه رم 2048 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
دوربین:8.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلاش - دوربین مکالمه ویدئویی
صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.2 Jelly Bean - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - قطب نما - باتری 2000 میلی آمپر ساعتی
قیمتش هم 880

odise
14-08-14, 16:11
Huawei Ascend P6
مشخصات کلی:یک سیم کارته - وزن : 120 گرم - طراحی مناسب بانوان
پردازنده:Huawei K3V2 Chipset Quad-Core CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع IPS Plus LCD - سایز صفحه نمایش: 4.7 اینچ - دارای رزولوشن 720 × 1280 - تراکم پیکسلی: 312 پیکسل بر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 8192 مگابایت - حافظه رم 2048 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
دوربین:8.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلاش - دوربین مکالمه ویدئویی
صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.2 Jelly Bean - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - قطب نما - باتری 2000 میلی آمپر ساعتی
قیمتش هم 880
شما پست ها ور هم می خونید یا همین طوری جواب میدید؟
من پول واسه این جور گوشی نمیدم!
گفتم که گوشی دو سیم کارته میخام و فقط با همون مشخصات.
لطفا اول پست رو بخونید بعد نظر بدید .

مهدی بهادرفر
14-08-14, 16:28
LG L80 Dual SIM D380
(Only the registered members can see the link)

LG L 80 (D380): Latest Dual SIM Smartphone | LG India (Only the registered members can see the link)

این گوشی کاملاً برای شما مناسبه

قیمت:610

odise
14-08-14, 19:25
LG L80 Dual SIM D380
(Only the registered members can see the link)

LG L 80 (D380): Latest Dual SIM Smartphone | LG India (Only the registered members can see the link)

این گوشی کاملاً برای شما مناسبه

قیمت:610
ضمن تشکر از توجه شما به توضیحات بنده
آیا این گوشی در بازار ایران موجوده؟

مهدی بهادرفر
14-08-14, 20:05
ضمن تشکر از توجه شما به توضیحات بنده
آیا این گوشی در بازار ایران موجوده؟

بله

LG L80 Dual SIM D380 - گوشی موبایل ال جی L80 دو سیم کارت D380 (Only the registered members can see the link)

odise
14-08-14, 23:39
با سلام خدمت دوستان
لطفا نظرتون در مورد این گوشی رو هم بگید.
طبق تحقیقات از اون گوشی های نام برده بهتره!
Nokia Lumia 630 Dual

Nokia Lumia 630 Dual - گوشی موبایل نوکیا لومیا 630 دو سیم کارت (Only the registered members can see the link)
میگن مشکلات اندروید رو نداره و خیلی خیلی روون تره! من واقعا سهولت کار کردن با گوشی واسم مهمه.تبلت اندرویدی دارم اعصاب خرد کن میشه گاهی واقعا!

odise
14-08-14, 23:41
بله

LG L80 Dual SIM D380 - گوشی موبایل ال جی L80 دو سیم کارت D380 (Only the registered members can see the link)
عزیز دل گوشی نام برده شما گویا طراحی شده برای بازار هنده و در مارکت دیجی کالا ندیدمش!!!

Farc0da3lx
15-08-14, 11:28
Galaxy grand 2
گوشی رون و خوبیه صفحه نمایش باتری خوب و.از همه مهمتر دوربین با لنز واید تر نسبت به هم قیمتاش

Sent from my C2005 using Tapatalk

odise
15-08-14, 12:27
Galaxy grand 2
گوشی رون و خوبیه صفحه نمایش باتری خوب و.از همه مهمتر دوربین با لنز واید تر نسبت به هم قیمتاش

Sent from my C2005 using Tapatalk
ضمن تشکر از پیشنهادتون
باب میل بنده نیس

STUXNET
16-08-14, 09:14
باتوجه به ارائه اطلاعات اولیه وتجربه کاری خودم ازاین برند
Htc Desir500 Doual SIm
HTC Desire 500 - فروشندگان و قیمت گوشی موبایل اچ تی سی دیزایر 500 | mobile.ir - مرجع موبایل ایران (Only the registered members can see the link)

odise
16-08-14, 11:54
باتوجه به ارائه اطلاعات اولیه وتجربه کاری خودم ازاین برند
Htc Desir500 Doual SIm
HTC Desire 500 - فروشندگان و قیمت گوشی موبایل اچ تی سی دیزایر 500 | mobile.ir - مرجع موبایل ایران (Only the registered members can see the link)
ضمن تشکر از شما دوست عزیز بابت پیشنهاد خوبتون و این که تاپیک رو مطالعه کردید.
آیا خودتون این گوشی رو دارید؟ باهاش کار کردید؟
یکی از فامیل هامون داشت و یه مقدار ناراضی بود راستش.

odise
16-08-14, 12:11
دوستان این مدل رو هم چک کنید که خیلی تعریفش رو شنیدم:

Nokia Lumia 630 Dual
Nokia Lumia 630 Dual - گوشی موبایل نوکیا لومیا 630 دو سیم کارت (Only the registered members can see the link)

مهدی بهادرفر
16-08-14, 13:46
دوستان این مدل رو هم چک کنید که خیلی تعریفش رو شنیدم:

Nokia Lumia 630 Dual

گوشی خیلی خوبیه ولی تنها مشکلی که داره رم پایینش هست که باعث میشه بعضی از بازی ها رو نتونید اجرا کنید.

البته شما گفتید بازی زیاد براتون مهم نیست پس این گوشی براتون مناسبه.

در کل ویندوزفون روونتر از اندروید هست و کمتر هنگ می کنه.

در مورد گوشی دیزایر 500 هم اصلاً پیشنهادش نمی کنم. خودم باش کار کردم و اصلاً راضی نبودم حتی تو صفحه اصلی هم لگ و هنگ داشت:1. (27):

STUXNET
02-09-14, 11:16
ضمن تشکر از شما دوست عزیز بابت پیشنهاد خوبتون و این که تاپیک رو مطالعه کردید.
آیا خودتون این گوشی رو دارید؟ باهاش کار کردید؟
یکی از فامیل هامون داشت و یه مقدار ناراضی بود راستش.
بله دوست عزیز واقعا رضایتم رو جلب کرده بود -از هرلحاظ خصوصا سرعت

STUXNET
02-09-14, 11:23
گوشی خیلی خوبیه ولی تنها مشکلی که داره رم پایینش هست که باعث میشه بعضی از بازی ها رو نتونید اجرا کنید.

البته شما گفتید بازی زیاد براتون مهم نیست پس این گوشی براتون مناسبه.

در کل ویندوزفون روونتر از اندروید هست و کمتر هنگ می کنه.

در مورد گوشی دیزایر 500 هم اصلاً پیشنهادش نمی کنم. خودم باش کار کردم و اصلاً راضی نبودم حتی تو صفحه اصلی هم لگ و هنگ داشت:1. (27):
این نظرشخصی شماست -ولی درکل آندروید بسیار قویتر عمل کرده چونکه از لحاظ نرم افزار هیچ محدودیتی ندارد -ویندوزفون اصلا توبازار خریدار وطالب نداره -درموردگوشی Htc 500 چینی داره وتایوانی -جنس اصلی به نظر من مشکلی نداره -یاشاید نرم افزاری داشته که مشکل با ساختار سخت افزاری گوشی داشته باشه

مهدی بهادرفر
02-09-14, 11:40
این نظرشخصی شماست -ولی درکل آندروید بسیار قویتر عمل کرده چونکه از لحاظ نرم افزار هیچ محدودیتی ندارد -ویندوزفون اصلا توبازار خریدار وطالب نداره -درموردگوشی Htc 500 چینی داره وتایوانی -جنس اصلی به نظر من مشکلی نداره -یاشاید نرم افزاری داشته که مشکل با ساختار سخت افزاری گوشی داشته باشه

ویندوزفون طالب نداره!!!:1. (27):

برادر دیزایر 500 دیگه قدیمی شده این مدل خیلی بهتره HTC Desire 516 Dual SIM - گوشی موبایل اچ تی سی دیزایر 516 دو سیم کارت (Only the registered members can see the link)

و قیمتش هم مناسبتره، جدیدتره و بسیار زیبا و شیکه

همین دیروز یکی از بچه ها داشت باهاش کار کردم واقعاً خوش دست بود در کل نسبت به قیمتی که داره خیلی عالیه

در ضمن برادر این دیزایر 500 رو هیچ جا ندارن و قیمتش بالاست اصلاً به صرفه نیست:1. (26):