PDA

مشاهده نسخه کامل : نصف شدن حجم هارد

haj_farbod
14-08-14, 03:13
سلام و درود

حجم اولیه هارد 500

دوستان هارد من ویروس گرفت (( یه ویروس چرات ایرانی موقعی که ویروس اجرا شد سازندش نوشته بود دوس دخ.ترش رو خیــلی دوس داده :1. (27): )) تمام اطلاعاتم که حدود 400 گیگ بود پاک شد اما درایو از درایو c هیچ چیزی پاک نشد (( ویروس با اون کاری نداشت ))

بعد این هاردم رو دادم به یه جایی به اسم " خانه سخت افزار " توی ولیعصر ریکاوری کنن . بعدش اون کسی که قرار بود ریکاوری کنه زنگ شد گفت هارد شما شده 250 گیگ !

یه سری چیز گفت که من نفهمیدم ، نهایتا آخرش قرار شد این هارد من رو درست کنه که این کار رو هم کرد !

اما دوباره بعد از یک ماه هارد من شد 250 گیگ ، این بار هم بردم پیشش درست کرد - ازش پرسیدم چرا اینجوری شده گفت یه سری ماژول هاش پاک شده بودن که با دستگاه pc 3000 اونا رو برگردونده . هارد رو " زی رو (( 0 )) " هم کرد .

قرار شده دیگه این اتفاق نیفته اما من خیـــــلی میترسم که دوباره اینجوری بشه ! چون 2 بار تا الان اطلاعاتم رو از دست دادم !

به نظر شما چرا این اینجوری شده ؟!؟ این تعمیر کار راست گفت الکی گفته ؟!؟

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
14-08-14, 12:27
برنامه زیر هاردهایی که ظرفیتشون کم شده است رو به حالت اول بر میگردوند.توسط خود من هم تست شده است
11137
HDD Capacity Restore Tool (Only the registered members can see the link)

haj_farbod
14-08-14, 17:36
برنامه زیر هاردهایی که ظرفیتشون کم شده است رو به حالت اول بر میگردوند.توسط خود من هم تست شده است
11137
HDD Capacity Restore Tool (Only the registered members can see the link)

خیـــلی ممنون اما من میخواستم دلیل اینکه هاردم اینجوری شده رو بدونم و اینکه عایا دوباره اینجوری میشه یا نه ؟!؟ چون هرچی دارم به باد میره

AMD>INTEL
14-08-14, 18:26
دلایل مختلف میتونه باشه . یکی همین مورد فریم ویر هست که بهتون گفتند و یکسری هم تغییرات تو پارتشین و مسائل نرم افزاری . یک شات از وضعیت هارد با برنامه hdsenitel بگیرید .

haj_farbod
14-08-14, 20:41
دلایل مختلف میتونه باشه . یکی همین مورد فریم ویر هست که بهتون گفتند و یکسری هم تغییرات تو پارتشین و مسائل نرم افزاری . یک شات از وضعیت هارد با برنامه hdsenitel بگیرید .

حالا به نظر شما دوباره خود به خود اینجوری میشه ؟!؟

از کدوم قسمت ها بگیرم دقیقا ؟!؟

AMD>INTEL
14-08-14, 21:08
حالا به نظر شما دوباره خود به خود اینجوری میشه ؟!؟

از کدوم قسمت ها بگیرم دقیقا ؟!؟

قسمت overview کفایت میکند.

haj_farbod
16-08-14, 02:32
قسمت overview کفایت میکند.

بفرمایید .

- - - Updated - - -

ببخشید قسمت آپدیت اطلاعات دیسک ، که توی این نرم افزار هست چیه ؟!؟

AMD>INTEL
16-08-14, 02:36
بفرمایید .

- - - Updated - - -

ببخشید قسمت آپدیت اطلاعات دیسک ، که توی این نرم افزار هست چیه ؟!؟

دوست عزیز هاردت هیچ ایرادی ندارد . 1% هم فکر خراب شدنش رو نکن . اسمارت هارد گزارش سلامت هارد میده .:11():

haj_farbod
16-08-14, 02:37
دوست عزیز هاردت هیچ ایرادی ندارد . 1% هم فکر خراب شدنش رو نکن . اسمارت هارد گزارش سلامت هارد میده .:11():

شاید باورت نشه ولی دفه قبل هم که یهو سکته زد بالا نیومد همین جوری سالم بود

AMD>INTEL
16-08-14, 02:43
شاید باورت نشه ولی دفه قبل هم که یهو سکته زد بالا نیومد همین جوری سالم بود

پاور سیستمت چیه ؟

haj_farbod
16-08-14, 02:44
پاور سیستمت چیه ؟

مارکش رو میدونم next

AMD>INTEL
16-08-14, 02:47
مارکش رو میدونم next

دلیل خرابی دفعه قبل هاردت همین پاور هست . این پاورها خروجی زیر 130 وات دارند.اصلا مناسب قطعات جدید نیستند . مشخصات قطعات دیگه رو بگو تا پاور مناسب بهت معرفی کنم . پاور اگر خوب نباشه . اولین قطعه رو که درگیر میکنه هارد هست .

AMD>INTEL
16-08-14, 02:52
دلیل خرابی دفعه قبل هاردت همین پاور هست . این پاورها خروجی زیر 130 وات دارند.اصلا مناسب قطعات جدید نیستند . مشخصات قطعات دیگه رو بگو تا پاور مناسب بهت معرفی کنم . پاور اگر خوب نباشه . اولین قطعه رو که درگیر میکنه هارد هست .

از همین شرکت های تعمیر و ریکاوری هارد بپرسی . بیشترین خرابی هارد از چیه اکثرا روی خرابی پاور اشاره دارند

haj_farbod
16-08-14, 02:54

والا حفظ نیستم . بزار با برنامه Speccy عکس بگیرم .

شاید . چون اولین باری که ویروش رو گرفت من از ترسم کیس رو از پشت خاموش کردم (( کامپیوتر روشن بود ))

AMD>INTEL
16-08-14, 02:56
والا حفظ نیستم . بزار با برنامه Speccy عکس بگیرم .

شاید . چون اولین باری که ویروش رو گرفت من از ترسم کیس رو از پشت خاموش کردم (( کامپیوتر روشن بود ))

مسئله ویروس عامل خرابی نبوده . مسئله این قطع کردن هارد به خاطر پاور هست . مشخصات قطعات رو بنویس حداقلش یک 430 وات گرین هست .

haj_farbod
16-08-14, 03:01
مسئله ویروس عامل خرابی نبوده . مسئله این قطع کردن هارد به خاطر پاور هست . مشخصات قطعات رو بنویس حداقلش یک 430 وات گرین هست .

ببین عاخه وقتی دادم به اون تعمیر کار 500 گیگ بود نه 250 ! دست اون شد 250 ، بعد اون درستش کرد یک ماه داشت برام کار میکرد بدون هیچ عیبی بعد یهو سکته زد دوباره دادم به همون پسره الان دوباره درست کرده

مشخصات دقیق قطعات

AMD>INTEL
16-08-14, 03:05
ببین عاخه وقتی دادم به اون تعمیر کار 500 گیگ بود نه 250 ! دست اون شد 250 ، بعد اون درستش کرد یک ماه داشت برام کار میکرد بدون هیچ عیبی بعد یهو سکته زد دوباره دادم به همون پسره الان دوباره درست کرده

مشخصات دقیق قطعات

برای سیستمت مدل زیر رو پیشنهاد میدم . با پاور فعلی ممکنه هارد یا یکی از قطعات به مشکل بخورند .
gp380a_sp
Green gp380a_sp Power (Only the registered members can see the link)

haj_farbod
16-08-14, 03:13
برای سیستمت مدل زیر رو پیشنهاد میدم . با پاور فعلی ممکنه هارد یا یکی از قطعات به مشکل بخورند .
gp380a_sp
Green gp380a_sp Power (Only the registered members can see the link)

خیــــلی ممنون :love:

نظر دیگه ای راجب اتفاقاتی که واسه این هارد بدبخت من و اطلاعاتم میفته نداری ؟! :1. (29):

تا الان تقریبا یک ترابایت اطلاعاتم دود شده

AMD>INTEL
16-08-14, 03:17
خیــــلی ممنون :love:

نظر دیگه ای راجب اتفاقاتی که واسه این هارد بدبخت من و اطلاعاتم میفته نداری ؟! :1. (29):

تا الان تقریبا یک ترابایت اطلاعاتم دود شده

مسئله اصلی همین پاور هست دوست عزیز . تو ایران به این مسئله توجه نمیشه . پاور رو گرفتی از ظاهر هم حتی متوجه تفاوت کیفی این دو تا پاور میشی . پاور اولین قطعه ای رو که خراب میکنه هارد هست . هر چه سریع ترتعویضش کن .

haj_farbod
16-08-14, 03:21
مسئله اصلی همین پاور هست دوست عزیز . تو ایران به این مسئله توجه نمیشه . پاور رو گرفتی از ظاهر هم حتی متوجه تفاوت کیفی این دو تا پاور میشی . پاور اولین قطعه ای رو که خراب میکنه هارد هست . هر چه سریع ترتعویضش کن .

OK

خیـــــــــــــلی ممنون از راهنمایی هات

اما چون من جیگر سوختم میشه اینجا هم یه مشاوره بدی ؟!؟

ممنون

Admiral_Hunter
10-09-14, 13:45
این 128 درجه واقعیه!!! :1. (27):؟؟؟؟

یه توضیحی یکی به ما بده که مارو از این حالت دربیاره:1. (27)::surprised:

AMD>INTEL
10-09-14, 13:49
اگر به هیت سینک چپست مادربرد دست بزنند اگر طوری باشه که دست رو به شدت بسوزونه بله این دما طبیعی هست .

nima_hl
10-09-14, 14:11
این 128 درجه واقعیه!!! :1. (27):؟؟؟؟

یه توضیحی یکی به ما بده که مارو از این حالت دربیاره:1. (27)::surprised:

نرم افزارهای مونیتور دما بخصوص در سنسور دمای مادربرد باگ زیاد دارند

به احتمال 99 درصد نرم افزار نتونسته دما را دیتیکت کنه و یک دمای ماکزیمم فیک داره نشون میده :wink: