PDA

مشاهده نسخه کامل : اورکلاک گرافیک R9 290x

problem
07-08-14, 15:58
سلام دوستان گرامی مشخصات سیستم بنده این هست

Main : Gigabyte Z97x Soc Force
CPU : Core I7 4770K
VGa : MSI R9 290x

من یک توضیح میخواستم در مورد اورکلاک کردن گرافیک .. تا حدودی میدونم یعنی چی اما حالا اگر سروران گرامی لطف کنن یک توضیح کامل اما مختصر به بنده بدن متشکر میشم . و لطف کنید روش انجام اور کلاک برای گرافیک با توجه به مشخصاتی که عرض کردم از لحاظ مارک و... رو نیز به بنده بفرمایید

AMD>INTEL
07-08-14, 16:00
سلام دوستان گرامی مشخصات سیستم بنده این هست

Main : Gigabyte Z97x Soc Force
CPU : Core I7 4770K
VGa : MSI R9 290x

من یک توضیح میخواستم در مورد اورکلاک کردن گرافیک .. تا حدودی میدونم یعنی چی اما حالا اگر سروران گرامی لطف کنن یک توضیح کامل اما مختصر به بنده بدن متشکر میشم . و لطف کنید روش انجام اور کلاک برای گرافیک با توجه به مشخصاتی که عرض کردم از لحاظ مارک و... رو نیز به بنده بفرمایید

برای شروع برنامه اورکلاک کارتتون رو نصب کنید
MSI Afterburner

این لینک هم مناسب دیدم مطالعه کنید :
MSI Radeon R9-290X Gaming OC review - Overclocking The AMD Radeon R9-290X (Only the registered members can see the link)

problem
10-08-14, 00:50
برای شروع برنامه اورکلاک کارتتون رو نصب کنید
MSI Afterburner

این لینک هم مناسب دیدم مطالعه کنید :
MSI Radeon R9-290X Gaming OC review - Overclocking The AMD Radeon R9-290X (Only the registered members can see the link)

سلام

دوست عزیز با اینکه 7 ملیون سیستم من هست با همین گرافیک اما مثلا توی جدیدترین بازی ها مثل watch dogs وقتی من مشخصات رو میزارم utlra و msaa x4 بازی توی خیابون ها که شلوغ هست و کلا توی تابش صفحه یکم کند میشه ! در حالی که خب این فعلا دومین گرافیک بالای ای ام دی هست و فکر نمیکنم مشکلی باید داشته باشه با آخرین درجه تنظیمات بازی ها که این الان داره !!! به نظرتون چرا گرافیک من الان به این شکل هست و مثلا توی همون بازی watch dogs روی مشخصات ذکر شده من مشکل دارم و گرافیک کم میاره ؟

AMD>INTEL
10-08-14, 01:00
سلام

دوست عزیز با اینکه 7 ملیون سیستم من هست با همین گرافیک اما مثلا توی جدیدترین بازی ها مثل watch dogs وقتی من مشخصات رو میزارم utlra و msaa x4 بازی توی خیابون ها که شلوغ هست و کلا توی تابش صفحه یکم کند میشه ! در حالی که خب این فعلا دومین گرافیک بالای ای ام دی هست و فکر نمیکنم مشکلی باید داشته باشه با آخرین درجه تنظیمات بازی ها که این الان داره !!! به نظرتون چرا گرافیک من الان به این شکل هست و مثلا توی همون بازی watch dogs روی مشخصات ذکر شده من مشکل دارم و گرافیک کم میاره ؟

این مورد رو از مجتبی جان بپرس در زمینه گیمینگ خیلی مهارت دارد . یکسری تنظیمات دارد و یکسری اپدیت ازش سوال کن .
Only the registered members can see the link

*MoJtAbA*
10-08-14, 08:38
بله آقا نیما چرا نمیشه منتهی چون استارتر به من پیام داده بود دیگه من همون جا جوابشون رو دادم :love:

کلا مشکل این بازی این هست که وقتی کیفیت تکسچر ها رو میزاریم روی Ultra یا High با لگ یا افت فریم مواجه میشیم ، فرقی هم بین AMD یا Nvidia بودن کارت شما نداره ! فعلا هم شرکت سازنده هیچ کاری برای این مشکل نکرده ، یک آپدیت خیلی وقت پیش ها منتشر شده بود که آی مردم بیاید این

آپدیت رو نصب کنید مشکل لگ حل میشه ولی در حالی که این آپدیت معجزه نمیکنه فقط کیفیت تکسچر ها رو از روی هر چی که هست میاره روی Medium !!! و ما فکر میکنیم که آره مشکل لگمون دیگه درست شد.

این عکس ها رو هم برای بار چندم میزارم توی تاپیک ها تا ببینید با اینکه Nvidia پشت بازی بوده ولی کارت های این شرکت هم توی بازی با لگ مواجه میشن :

آپلودسنتر عکس شهر سخت افزار » Image Viewer (Only the registered members can see the link)

آپلودسنتر عکس شهر سخت افزار » Image Viewer (Only the registered members can see the link)

توی پیام های خصوصی هم گفتم که هیچ مشکلی از طرف سیستم ایشون نیست اگر میخوان به این مسئله پی ببرن Battlefield 4 یا Crysis 3 رو نصب کنن یه آپدیت Mantle هم نصب کنند ، از بازی کردن با فریم 50 به بالا لذت ببرند :1. (26): اینکه از این مقدار فریم مطمئن هستم بخاطر این هست که من با R9 270X

توی Battlefield 4 با تنظیمات Ultra و رزولیشن 1920*1080 بدون منتل 30 با منتل بین 40 تا 55 فریم میگیرم ( بستگی به تعداد انفجار ها و میزان بارش بارون داره ) دیگه R9 290X که بماند...

سوالی بود در خدمت هستیم :give_rose: