PDA

مشاهده نسخه کامل : چه لپتاپی بخرم؟ (با این ویژگی‌ ها و قیمت در رنج 2 تا 4 میلیون)

mehdi_if
01-08-14, 13:11
سلام. معیار هام برای خرید لپتاپ رو به ترتیب اهمیت عرض کردم؛ لطفا برای انتخاب کمکم کنید.
۱. صفحه نمایش هم خیلی برام مهمه یعنی حداقل ۱۵ اینچ و رزولوشن فول اچ دی.
۲. موبیلیتی بالا؛ یعنی وزن کم، ابعاد مناسب و باتری خوبی باید داشته باشه.
۳. هزینه حداقل ۲ و حداکثر ۴ میلیون تومن.
۴. کیبورد بکلایت.
۵. امکان نصب یک هارد اس اس دی در کنار اچ دی دی.
۶. پشتیبانی از دایرکت ایکس ۱۱.
و بی اهمیت ها:
۱. داشتن یا نداشتن دی وی دی درایو مهم نیست.
۲. داشتن یا نداشتن صفحه لمسی هم مهم نیست.
۳. برند مهم نیست.

انتخاب های فعلی:
۱. ام اس آی ge60 2pc apache (با تموم معیارهام میخونه به جز دوم؛ خیلی ضخیمه Only the registered members can see the link)
۲. مک بوک پرو رتینا (این هم با همه معیارها میخونه به جز سوم Only the registered members can see the link)

برام خیلی عجیبه که تنوع لپتاپ های فول اچ دی تو بازار این قدر کمه؛ امیدوارم بتونید گزینه ای بهتر (سبک تر و ارزون تر) از اینها بهم معرفی کنید وگرنه مجبورم ام اس آی رو بخرم ...

aryaiee
01-08-14, 13:31
دوست خوبم لپ تاپ های گیمینگ از هر برندی که باشند به علت طراحی مجبور به استفاده از کابینت بزرگ هستند.اما شک نکنید کارایی بهتر و پرفورمنس قویتری دارند.مدل پیشنهادی خودتون GE60 2PC APACHI کاملا تایید میشود

Hessam II
01-08-14, 13:53
گزینه ی بهتری به جز GE60 آپاچی نخواهید داشت دوست گرامی.

mehdi_if
01-08-14, 15:21
ممنون بابت توجهتون.
اگر گزینه ای با وزن کمتر و ضخامت کمتر موجود باشه؛ سخت افزار ضعیفتر هم برای من قابل قبوله.
اگر لپتاپ فول اچ دی با وزن حداکثر ۲۲۰۰ گرم میشناسید لطفا معرفی کنید.

AMD>INTEL
01-08-14, 15:39
این مدل اسوس هم خوبه
ASUS - N550JK / i7
PU: INTEL Core i7 4700HQ - Haswell (3.4 Ghz ) / RAM: 8GB DDR3 / HDD: 1 TB SATA / LCD: 15.6" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: GEFORCE GTX 850M - 4GB / PORTS: LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + HDMI / 2.6 Kg / IPS FULL HD /Blu-Ray   
قیمتش هم 3.900

Farc0da3lx
01-08-14, 18:51
من به شما

Gigabyte U35F

معرفی میکنم
که تو سایت نقد و بررسی کاملش هست
فقط قیمتش یه خودره بالاتر از 4 تومنه
ولی می ارزه
سبک با طراحی عالی وزن مناسب ، پرفورمنس عالی و در کل خیلی امکانات متنوع که تو نقدش و برریسیش توصیح داده شده