PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید فن LED و سوال در مورد فن

warcaft
30-07-14, 20:29
با عرض سلام و احترام خدمت کلیه دوستان شهر سخت افزار:1. (23):
دوستان اگه میشه چند تا فن LED با کیفیت و بی صدا معرفی کنید ، قیمت مهم نیست و تو هر قیمتی می شناسید ، لطفا راهنمایی کنید.
فن ها 12 سانتی متر باشند.
Case:Deepcool Tesseract SW
Motherboard:GA-H81-D3
رنگ LED فن حتما آبی باشد.
خودم نظرم روی T.B.SiLence LED هست و اگه بهتر هست ، لطفا یک راهنمایی کوچیک کنید.
چند تا سوال هم دارم که دوستان بی زحمت راهنمایی کنید.
1- کیس را که خریدم ، دارای 2 تا فن LED آبی رنگ بود و من یکیش را به Molex نصب کردم و یکی دیگر را به PWM_Fan نصب کردم ؛ مشکلی ندارد ؟
2- تفاوت PWM_Fan با SYS_Fan که روی مادربرد هست در چه مواردی هست و هر کدام در کجا کاربرد دارند ؟
3- کیسم Deepcool Tesseract SW هست ؛ اگه میشه مدل فن های نصب شده کیس را بگید ؛ و آیا خوبه که بقیه فن ها را مثل همین ها بزارم یا این 2 تا را هم بردارم و از فن هایی که شما پیشنهاد کردید بزارم ؟

AMD>INTEL
30-07-14, 20:34
من هم نظرم روی T.B.SiLence LED هست .
فن کیس T.B.Silence LED انرمکس (Only the registered members can see the link)

warcaft
30-07-14, 21:15
خیلی ، ممنون :give_rose:
لطفا پاسخ سوالات را بی زحمت بدید.:1. (35):

AMD>INTEL
30-07-14, 21:22
با عرض سلام و احترام خدمت کلیه دوستان شهر سخت افزار:1. (23):
دوستان اگه میشه چند تا فن LED با کیفیت و بی صدا معرفی کنید ، قیمت مهم نیست و تو هر قیمتی می شناسید ، لطفا راهنمایی کنید.
فن ها 12 سانتی متر باشند.
Case:Deepcool Tesseract SW
رنگ LED فن حتما آبی باشد.
خودم نظرم روی T.B.SiLence LED هست و اگه بهتر هست ، لطفا یک راهنمایی کوچیک کنید.
چند تا سوال هم دارم که دوستان بی زحمت راهنمایی کنید.
1- کیس را که خریدم ، دارای 2 تا فن LED آبی رنگ بود و من یکیش را به Molex نصب کردم و یکی دیگر را به PWM_Fan نصب کردم ؛ مشکلی ندارد ؟
2- تفاوت PWM_Fan با SYS_Fan که روی مادربرد هست در چه مواردی هست و هر کدام در کجا کاربرد دارند ؟
3- کیسم Deepcool Tesseract SW هست ؛ اگه میشه مدل فن های نصب شده کیس را بگید ؛ و آیا خوبه که بقیه فن ها را مثل همین ها بزارم یا این 2 تا را هم بردارم و از فن هایی که شما پیشنهاد کردید بزارم ؟

1-خیر مشکلی ندارد
2-تفاوت خاصی ندارند .ولی در pwmfan قابلیت کنترل توسط نرم افزار مونیتورینگ دارند.
3-فن های دیپ کول متوسط رو به خوب هستند.

warcaft
30-07-14, 22:00
1-خیر مشکلی ندارد
2-تفاوت خاصی ندارند .ولی در pwmfan قابلیت کنترل توسط نرم افزار مونیتورینگ دارند.
3-فن های دیپ کول متوسط رو به خوب هستند.
لطفا اسم کامل این نرم افزار را بگید.
حالا به نظر شما بقیه فن ها را مثل همین ها بزارم یا این 2 تا را هم بردارم و از فن های T.B Silence LED استفاده کنم ؟

AMD>INTEL
30-07-14, 22:02
لطفا اسم کامل این نرم افزار را بگید.
حالا به نظر شما بقیه فن ها را مثل همین ها بزارم یا این 2 تا را هم بردارم و از فن های T.B Silence LED استفاده کنم ؟

مادربردتون چی هست ؟ معمولا سازندگان برد چنین نرم افزاری دارند . لزومی نیست اینها رو تغییر بدید .

warcaft
30-07-14, 22:09
لطفا اسم این مدل فن هایی که روی کیس خودم نصب شده را بگید.

AMD>INTEL
30-07-14, 22:13
لطفا اسم این مدل فن هایی که روی کیس خودم نصب شده را بگید.

برنامه EASY TUNE رو برای کنترل فن استفاده کنید . مدل فن ها رو باید از روی خود فن ببینید . اگر جای هدر FAN PWM خالی هست بهتره از T.B Silence PWM استفاده کنید .

warcaft
31-07-14, 09:48
برنامه EASY TUNE رو برای کنترل فن استفاده کنید . مدل فن ها رو باید از روی خود فن ببینید . اگر جای هدر FAN PWM خالی هست بهتره از T.B Silence PWM استفاده کنید .

این برنامه را گرفتم و همچنین پیش نیازش APP Center را هم گرفتم و هر دو را نصب کردم و زمانی که Easy Tune را اجرا می کنم ؛ حدودا 2 ثانیه بعد Bluescreen میاد و بعد ریستارت می کنه ! مشکل از کجاست ؟

warcaft
31-07-14, 10:05
درست شد:lol:
تو سایت گیگابایت مادربردم را زدم و انجا گفته بود کدوم ورژن را نصب کنم !!
آموزشی از این نرم افزار موجود هست ؟

AMD>INTEL
31-07-14, 12:39
درست شد:lol:
تو سایت گیگابایت مادربردم را زدم و انجا گفته بود کدوم ورژن را نصب کنم !!
آموزشی از این نرم افزار موجود هست ؟

کار باهاش سختی خاصی ندارد که آموزش نیاز داشته باشه .