PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای خرید لپ تاپ asus rog g750jz

goloole
30-07-14, 17:15
سلام
من میخواستم بدونم اولاً کسی هست که این لپ تاپ رو داخل ایران بفروشه چون من خیلی گشتم و تنها یه جا ادعا کرد که داره که اونم گفت باید شما ثبت سفارش بدی تا برات از دبی بیاریم
منتها اولاً مشخص بشه که کسی تو ایران این لپ تاپ رو البته با رم 16 یا 24 گیگ داره و بعدشم من میخوام با دلار بخرم یعنی طرف اندازه قیمت واقعی این لپ تاپ که بین 2000 تا 2300 دلار هستش پول بگیره
بعدشم یا اگر کسی شخصی رو میشناسه که لپ تاپ از دبی میاره بهم معرفی کنه
asus rog g750jz

AMD>INTEL
30-07-14, 17:28
یکی از دوستان که هم تو این انجمن تاپیک داره و هم در پرشین تولز واردات سفارشی انجام میده این هم سایتش هست
پی سی مکس - مرجع فروش انواع سخت افزار (Only the registered members can see the link)

goloole
30-07-14, 18:06
خب خوبه یعنی لپ تاپ وارد میکنند؟چون من رفتم تو سایتش لپ تاپ نزاشته بودن!
بعدش تهران هستش یا جای دیگه؟

AMD>INTEL
30-07-14, 18:12
خب خوبه یعنی لپ تاپ وارد میکنند؟چون من رفتم تو سایتش لپ تاپ نزاشته بودن!
بعدش تهران هستش یا جای دیگه؟

بندرعباس هستند .کلا انواع قطعات رو وارد میکنند بصورت سفارشی . خیلی از دوستان هم ازشون خرید داشتند . در کل مطمئن ترین شخصی بودند که در ذهنم وجود داشت .

goloole
30-07-14, 18:17
همین الان باهاشون تلفنی صحبت کردم
حالا گفت ممکنه تو این مدته بره دبی و گفت از جاهای مختلف هم پیگیر میشه که بهم جواب بده
ولی خیلی دوره اینطوری چون من میخوام لپ تاپ رو خلاصه چک کنم
تهران شخص خاصی نمیشناسید؟
این شرکت الیت تک | Elite Tech | فروش انواع لپ تاپ و سیستم های فوق حرفه ای (Only the registered members can see the link) هم من پیگیری کردم که گفتن باید ثبت سفارش کنی مثلاً قرارم بود سه روز پیش جواب بدن که رفتن که جواب بیارن!!!هنوز تو راهن!!!

AMD>INTEL
30-07-14, 18:20
همین الان باهاشون تلفنی صحبت کردم
حالا گفت ممکنه تو این مدته بره دبی و گفت از جاهای مختلف هم پیگیر میشه که بهم جواب بده
ولی خیلی دوره اینطوری چون من میخوام لپ تاپ رو خلاصه چک کنم
تهران شخص خاصی نمیشناسید؟
این شرکت الیت تک | Elite Tech | فروش انواع لپ تاپ و سیستم های فوق حرفه ای (Only the registered members can see the link) هم من پیگیری کردم که گفتن باید ثبت سفارش کنی مثلاً قرارم بود سه روز پیش جواب بدن که رفتن که جواب بیارن!!!هنوز تو راهن!!!

متاسفانه مورد دیگه در ذهنم نیست . به هر شرکتی یا شخصی هم نمیشه اطمینان کرد . موارد کلاه بردازی تو این زمینه خیلی بوده .

goloole
30-07-14, 19:56
بازم ممنونم
ولی یعنی یه واردکننده درست و درمون تو تهران پیدا نمیشه؟!

Hani.Z
31-07-14, 00:44
درود

امید جان ممنونم دوست گلم

دوست عزیز تلفنی صحبت کردیم شما در واقع خواهان کالا هستی به قیمتی که تو ایالات متحده دارن میفروشن , یعنی توقع دارید لپتاپی که 2300 دلار تو USA داره فروش میره همون قیمت تو ایران تحویل بگیرید نه هزینه مالیات و نه صادرات و نه شیپینگ , نه گمرکی و نه سود فروشنده پرداخت کنید !

قیمتی که دادم دقیقا این لینکه همون 2250 دلاری

Intel Core i7-4700HQ 2.4Ghz (Turbo 3.4 GHz)
24 GB DDR3
1 TB 7200 rpm Hard Drive, 256 GB Solid-State Drive
17.3-inch screen, GeForce GTX 880M 4GB
Windows 8.1, 3.5-hour battery life

Only the registered members can see the link

حدود 7.500 فقط هزینه خام این دستگاهه بدون اضافه کردن اون 5 موردی که بالا گفتم

وزن بسته بندی این دستگاه تقریبا مثل یک مانیتور 27 اینچه , بعد از خرید هم میره به ویرجینیا اون شخص ما تحویل میگیره میفرسته میاد امارات و ما از امارات میاریم ایران تحویل شما میدیم تمام این پروسه هزینه برداره , این دستگاه فقط 2 بار مالیات بهش تعلق میگیره طی همین حمل و نقل ( هزینه شیپینگ اینا تازه جداست )

goloole
31-07-14, 08:14
حالا جسارت نباشه به هرصورت شما لطف کردید پیگیری کردید
اما همین شرکتی که الان تو تهران هستش میگفت فقط گمرک گرفته میشه و اونم 4 درصد تعرفه گمرکی هستش که چیز زیاد قابلی در نمیاد و درست همون چیزی میشه که من میخوام
اما اینا میخوان سفارش بدن که براشون بیاره و من متاسفانه چون لپ تاپم رو فروختم خیلی عجله دارم وگرنه بهترین گزینه برای من همین شرکت هستش که هم تو تهران هستش هم فقط تعرفه ی گمرکی رو میگیره
و اتفاقاً لپ تاپ تو امارات هم هستش و تو این مرکز

Dubai National Insurance Building, Baniyas Road
Port Saeed, Dubai, Near Flora Creek Hotel Apartments

goloole
31-07-14, 11:27
حالا یه موضوع دیگم اینکه یه نفری از دوستان داره میره اروپا و احتمالاً ازونجا بتونه برام بگیره که اگه اینطوری باشه دیگه خیلی عالیه
ولی بازم از لطف دوستان و جواب هاشون ممنونم:11():