PDA

مشاهده نسخه کامل : تغییر فونت اصلی انجمن‌های شهرسخت‌افزار؟

M A H R A D
29-07-14, 20:32
سلام دوستان.

مدتی میشه که در سایت اصلی تغییراتی ایجاد شده که یکی از این تغییرات، انتخاب فونت B Yekan به عنوان فونت اصلی بوده.

( شهر سخت افزار : بررسی و اخبار سخت افزار ، لپ تاپ و تبلت (Only the registered members can see the link) )

حالا می‌خوایم بدونیم نظرتون چیه که فونت اصلی فروم هم به B Yekan تغییر پیدا کنه؟

لطفاً در نظرسنجی شرکت کنید و اگه ایده‌ای دارید بیان کنید.

سپاس

Hessam II
29-07-14, 20:48
من انتخابم روی B Yekan هست که می تونه متفاوت و متمایز کنه این انجمن رو نسبت به سایر انجمن های رقیب به لحاظ ظاهر بصری.

اما به هر حال، به نظرم به مدت یک هفته به صورت موقت و امتحانی عوض کنید، ببینیم چه جوری میشه...
شاید بهتر بشه اظهار نظر کرد...

Rezasam1
29-07-14, 22:52
مهراد جان فونت رو نظری ندارم شاید بی ربط باشه این نظرم

استایل خبر زیاد جالب نیست تیتر خبر بعدی زیر خبر قبلی قرار میگیره ادم گیج میشه تیتر ماله ادامه مطلب خبر بالایی هست یا تیتر پایینی

مثلا" الان در پایان خبر ادامه مطلب نداره و اشتباها" ممکنه روی تیتر خبر پایینی کلیک بشه برای ادامه خواندن برای من خیلی پیش اومده

یا ادامه مطلب اضافه بشه یا یطوری باشه معلوم بشه تیتر پایین مربوط به خبر دیگست زیرش یه استایلی قرار بگیره که خبرها جدا بشن کلا"

M A H R A D
30-07-14, 13:19
من انتخابم روی B Yekan هست که می تونه متفاوت و متمایز کنه این انجمن رو نسبت به سایر انجمن های رقیب به لحاظ ظاهر بصری.

اما به هر حال، به نظرم به مدت یک هفته به صورت موقت و امتحانی عوض کنید، ببینیم چه جوری میشه...
شاید بهتر بشه اظهار نظر کرد...

حسام جان فونت فروم به عنوان مثال چیزی مشابه این میشه:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

البته با رنگ بهتر، Smooth تر و Line-Height‌ بهتر.

مهراد جان فونت رو نظری ندارم شاید بی ربط باشه این نظرم

استایل خبر زیاد جالب نیست تیتر خبر بعدی زیر خبر قبلی قرار میگیره ادم گیج میشه تیتر ماله ادامه مطلب خبر بالایی هست یا تیتر پایینی

مثلا" الان در پایان خبر ادامه مطلب نداره و اشتباها" ممکنه روی تیتر خبر پایینی کلیک بشه برای ادامه خواندن برای من خیلی پیش اومده

یا ادامه مطلب اضافه بشه یا یطوری باشه معلوم بشه تیتر پایین مربوط به خبر دیگست زیرش یه استایلی قرار بگیره که خبرها جدا بشن کلا"

رضا جان با توجه به اینکه بین خبرها یه خط جداکننده وجود داره، بروز همچین مشکلی که فرمودید دور از ذهنه.

استایل خبرها با توجه به نظرسنجی‌ای که صورت گرفت انتخاب شده.

ولی باز حتماً نظر شما تو تیم مدیریت مطرح میشه. (در خصوص تغییر استایل باکس خبر + دکمه ادامه مطلب)

(@Shahryar (Only the registered members can see the link))

سپاس

Rezasam1
31-07-14, 00:58
اول که عذر میخام اینجا نظر دادم نمیخواستم تایپیک چیدمان رو مجدد اونم بعد انتخاب شدن طرح بالا بیارم

زمانیکه خبری گذاشته میشه خبر در لینکدونی میره و اگه از اونجا کلیک بشه خبر کامل نمایش داده میشه

اما در صورت ورود مستقیم به سایت خبر همون چند خط اول خونده میشه و بجای ادامه مطلب تیتر بعدی نمایش داده میشه که حالت کلیک شدن داره

ممکنه اشتباها کلیک بشه

در مورد نظرسنجی خب خوبه نظرات گفته بشه(یعنی کلیک بشه روگزینه نظر سنجی ) اما نباید بر اساس اون انتخابی بشه چرا که ممکنه مثلا کسی از من خوشش نیاد

ببینه من به 2 رای دادم از لج و لج بازیش بره به 1 یا 3 که رای بیشتر دارن رای بده

نظرسنجی انتی ویروس خب مهم نیست طرف رو فلان برند علاقه داره بدون نظر رو برندش کلیک میکنه اما تو نظرسنجی عمومی باید ضمن انتخاب شماره

بگن چرا طرح 1 رو انتخاب کردند نه اینکه ببینن کدوم طرح رای بیشتر اورده برن به اون رای بدن یا روکم کنی یکی دیگه به 1 یا 3 رای داده بشه

متاستفانه در انجمن ها ازین موارد در نظرسنجی پیش میاد

M A H R A D
02-08-14, 19:56
فردا نظرسنجی به اتمام می‌رسه.

دوستانی که شرکت نکردن لطفاً سریع‌تر شرکت کنند.

JiMmY.j
02-08-14, 20:23
تنوع همیشه چیز خوبیه! مخصوصاً با این فونت زیبا...:1. (35):

:11():

nima_hl
02-08-14, 21:10
فردا نظرسنجی به اتمام می‌رسه.

دوستانی که شرکت نکردن لطفاً سریع‌تر شرکت کنند.

برای من یکی خط میخی هم باشه فرق چندانی نداره

ما درون را بنگریم و حال را :lol:

سرور را آورکلاک کنیم بیشتر به من حال میده صفحات تند تند باز بشن :1. (27):

از شوخی گذشته اون نمونه ای که توی پست #4 گذاشتید زیاد به دلم ننشست و فونت فعلی را بیشتر میپسندم

aryaiee
02-08-14, 21:21
به نظر بنده حقیر هم فونت سایت بهتره

CorelMaster
02-08-14, 21:22
بنده طراح هستم ، فونت B Yekan واقعا کارآمد و زیبا هست برای طراحی وب و انجمن ها.:1. (35):

STUXNET
03-08-14, 08:30
سلام
خسته نباشید

به نظر من یه مقدارازاین حالت معمولی وهمینطور خیلی نازک بودن حروف الفبا در بیاد (فونت جدید)خیلی بهتره وهمینطور تسریع میشه تو خوندن وجواب دادن تاپیک ها :give_rose: