PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم دسترسی به سایت !

rainyman13
29-07-14, 13:56
برای مدتی دسترسی بنده به سایت قطع شده بود و با وارد کردن رمز و شناسه کاربری سایت برام باز نمیشد و یه پیام نمایش میداد که حساب کاربری شما مسدود شده است ؟!

از یه سایتی مثل شهر سخت افزار بعیده که بدون دلیل دسترسی یه کاربر رو قطع کنه ... به هیچ وجه حرکت جالبی نبود

nima_hl
29-07-14, 14:29
برای مدتی دسترسی بنده به سایت قطع شده بود و با وارد کردن رمز و شناسه کاربری سایت برام باز نمیشد و یه پیام نمایش میداد که حساب کاربری شما مسدود شده است ؟!

از یه سایتی مثل شهر سخت افزار بعیده که بدون دلیل دسترسی یه کاربر رو قطع کنه ... به هیچ وجه حرکت جالبی نبود

لطفا id که بن شده را بفرمائید تا بررسی کنیم ( همین id بن شده بوده؟ )

rainyman13
29-07-14, 14:37
بله همین Id بود ... امروز تصادفی امتحان کردم دیدم وارد شد

nima_hl
29-07-14, 14:49
بله همین Id بود ... امروز تصادفی امتحان کردم دیدم وارد شد

در تیم مدیریت کاربر قدیمی مانند شما با تعداد پست بالا را بن نمیکنیم

یا اگر بخوایم بن کنیم حتما اخطار میدهیم ( در صورت مشاهده تخلف )

مورد شما را بررسی و پیگیری میکنم و نتیجه را اعلام میکنم :give_rose:

nima_hl
29-07-14, 18:19

دوست گرامی مورد شما در تیم مدیریت بررسی شد

همانطور که عرض کردم ما ربات های اسپم و آی دی های تبلیغاتی را بن دائم میکنیم و اگر آی دی شما از طرف ما بن شده بود الان در خدمتتون نبودیم

بن شدن آی دی شما از طرف تیم مدیریت نبوده است

به هر حال از مشکل پیش آمده پوزش میخواهیم و اگر باز مشکلی براتون پیش آمد لطفا ما را در جریان بگذارید

rainyman13
02-08-14, 21:32
10992

فکر کنم متوجه شدم مشکل از کجاست...

این انجمن برای IP های خارج از ایران در دسترس نیست

شرمنده :give_rose:

Reza Eshraghi
02-08-14, 22:07
خواهش میکنم قربان

البته جسارت نباشه ولی قبل از اینجا یه فروم دیگه (موسیقی محور) پاتوقم بود ... اونجا محیط در حدی خاله زنکی بود که حتی گلاب به روتون پیام خصوصی های مارو هم چک میکردن ! (البته بعدآ فهمیدم)

اینه که یه مقدار دل چرکین بودم دیدم اینجا هم دسترسی ندارم :(

به هر حال بی نهایت سپاسگذارم از پاسخگوییتون

در مجموع ممکنه این اتفاق به خاطر تشابه IP شما با IP یک ربات اتفاق افتاده باشه که سیستم اسپمر به طور خودکار IP شما رو بن کرده بوده در یکی از لاگین شدن هاتون یا IP پستتون .
وگرنه همون طور که مدیریت محترم فرمودند زمانی که تیم مدیریت کسی رو بن کنه ( به خاطر تخلف ) این امکان وجود نداره که دوباره خود به خود آزاد بشه اکانت . :11():

ویرایش : ممکنه به خاطر استفاده از ابزارهای قندشکن یا چیزپی ان هم این اتفاق بیفته .

M A H R A D
03-08-14, 11:42
10992

فکر کنم متوجه شدم مشکل از کجاست...

این انجمن برای IP های خارج از ایران در دسترس نیست

شرمنده :give_rose:

لطفاً IP خودتون رو در زمانی که این اتفاق افتاده برای من PM کنید.

سپاس

rainyman13
09-08-14, 19:35
والا چند وقت پیش بوده ویندوز عوض کردم ... حالا اگه بار این اتفاق افتاد چشم میفرستم :wink:

STUXNET
10-08-14, 09:23
من هم امروز صبح موقع وارد شدن همین اتفاق برام افتاد

علی حسنی
10-08-14, 12:01
با سلام
من هم با چنین مشکلاتی قبلا مواجه شدم .
چند ماه پیش با عوض کردن سیستمم دیگه نتونستم وارد سایت بشم و مجبور شدم با یه ثبت نام جدید وارد شم (قبلا با نام علی حسینی وارد می شدم )

M A H R A D
10-08-14, 14:52
دوستان همون‌طور که قبل‌تر هم گفتم، اگر هر کسی با این مشکل روبرو شد IP خودش رو یادداشت کنه و برای من بفرسته تا بررسی کنم.

سپاس :11():