PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید پاور 1000 - 850 وات

maysamsina
24-07-14, 21:44
سلام دوستان میخاستم بپرسم چه مارکی بهتر در اومده ؟ بعدش اینکه نصب سخت افزاریش روی مین با پاورقبلیم که ASBL 400 هست فرق داره ؟ بعدش آیا بعد از نصب سخت افزاری نصب نرم افزاریم میخاد از بایوس یا جای دیکه ممنون راهنمایی کنید با تشکر !

Green

Corsair
EVGA

Cooler Master
ThermalTake

AMD>INTEL
24-07-14, 22:00
پیشنهادم خرید این پاور هست :
ENERMAX Revolution 87+ 850w
نیازی به تنظیم خاصی نیست .

Hessam II
24-07-14, 22:05
انرمکس توصیه می کنم بهتون! خیر. هیچگونه تنظیمات نرم افزاری نداره.

SajjadKhati
24-07-14, 22:08
کانفیگ سخت افزارت اصلا چیه؟

maysamsina
24-07-14, 23:25
کانفیگ سخت افزارت اصلا چیه؟

دادا منظورتونو بهتر میتونی بگی ؟

maysamsina
24-07-14, 23:30

تو این سایت تو رده و 850 و 1000 وات Cooler Master V Series 850 W و EVGA SuperNOVA G2 850 و Corsair RM Series 850 W

امتیازدهی خوبی بهش دادن هرچند تو ایران کم گیر میاد ؟ بنظر اینا رو بگیسرم بهترنیست ؟

Reviews | techPowerUp (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

انرمکس توصیه می کنم بهتون! خیر. هیچگونه تنظیمات نرم افزاری نداره.

تو این سایت تو رده و 850 و 1000 وات Cooler Master V Series 850 W و EVGA SuperNOVA G2 850 و Corsair RM Series 850 W

امتیازدهی خوبی بهش دادن هرچند تو ایران کم گیر میاد ؟ بنظر اینا رو بگیرم بهترنیست ؟

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
24-07-14, 23:40
انرمکس حرف نداره
10913
Enermax Revolution 85+ 850W Review (Only the registered members can see the link)

SajjadKhati
24-07-14, 23:51
ینی مدلای سخت افزارت چیه؟
مدل مین و cpu و گرافیک و بقیه ی قطعات؟

maysamsina
25-07-14, 00:53
ینی مدلای سخت افزارت چیه؟
مدل مین و cpu و گرافیک و بقیه ی قطعات؟

سیستمم +AM2 . ولی میخام بعدها ارتقا دادم کم نیاره !

SajjadKhati
25-07-14, 09:13
دقیق همه ی قطعات چیه؟
همینجوری که نمیشه دقیق گفت
ولی میشه حدودی گفت
حداکثر مصرف APU ها چیزی حدود 380 وات هستن (بدون گرافیک مجزا) اونم اگه APU ای با مصرف 100 وات ینی مثلا A10 6800 داشته باشی
اگه هم یه گرافیکی در حد 1 تومنی هم در آینده بخای مثلا در حد گرافیک 270X که بازی های روز رو تو فول اچ دی تو تنظیمات بالا اجرا میکنه و واسه هر گیمری هم کاملا کافیه ، مصرفش 180 وات هه که میشه پاور 600 وات هم اضافی هست
اگه برا کراس فایر میکنی ، باید بگم به چندین دلیل ارزش نداره و عوض کردن گرافیک بهتر از کراس فایره
پس بالای پاور 600 وات ، برات هزینه ای کاملا اضافی هست
غیر از اینکه بخای حداکثر گرافیک روز ینی 290X بخری که پر مصرف ترین گرافیکه و گرونترین که بازم 300 وات مصرفش بیشتر نیست و میشه پاور 700 وات دیگه کاملا براش کافیه
حالا اگه میخای ، برا هزینه ی برق کمتر و کیفیت بیشتر ، میتونی از سری پاورهای OC استفاده کنی که برا گزینه ی اول ، باید پاور Green 650OC با قیمت حدودی 450 و برا گزینه ی دوم میتونی Green 750OC بگیری که خیلی توانش زیادتر از اون گرافیک هایی که گفتم ، ، ازش شون زیادتره

maysamsina
25-07-14, 10:08
دقیق همه ی قطعات چیه؟
همینجوری که نمیشه دقیق گفت
ولی میشه حدودی گفت
حداکثر مصرف APU ها چیزی حدود 380 وات هستن (بدون گرافیک مجزا) اونم اگه APU ای با مصرف 100 وات ینی مثلا A10 6800 داشته باشی
اگه هم یه گرافیکی در حد 1 تومنی هم در آینده بخای مثلا در حد گرافیک 270X که بازی های روز رو تو فول اچ دی تو تنظیمات بالا اجرا میکنه و واسه هر گیمری هم کاملا کافیه ، مصرفش 180 وات هه که میشه پاور 600 وات هم اضافی هست
اگه برا کراس فایر میکنی ، باید بگم به چندین دلیل ارزش نداره و عوض کردن گرافیک بهتر از کراس فایره
پس بالای پاور 600 وات ، برات هزینه ای کاملا اضافی هست
غیر از اینکه بخای حداکثر گرافیک روز ینی 290X بخری که پر مصرف ترین گرافیکه و گرونترین که بازم 300 وات مصرفش بیشتر نیست و میشه پاور 700 وات دیگه کاملا براش کافیه
حالا اگه میخای ، برا هزینه ی برق کمتر و کیفیت بیشتر ، میتونی از سری پاورهای OC استفاده کنی که برا گزینه ی اول ، باید پاور Green 650OC با قیمت حدودی 450 و برا گزینه ی دوم میتونی Green 750OC بگیری که خیلی توانش زیادتر از اون گرافیک هایی که گفتم ، ، ازش شون زیادتره

دادا حرف شما درسته ! ولی بحث کیفیفت و بهتر بودن پپاورها رو کفتم! میخاستم ببینم کدوم مارک بهتره؟

SajjadKhati
25-07-14, 10:58
خوب اولش باید بدونی چن وات باید بگیری چون تفاوت زیاد تو توان ، هم باعث اختلاف قیمت زیاد میشه و هم تو مصرف برق اختلافش زیاد میشه و علاوه بر اینکه موقه خرید ، پول زیادتری میدی ، موقه قبض برق هم پول زیادتری میدی در صورتی که هیش فرقی نمیکنه تو توان رسانی به سیستم
بعد که گفتم اگه از لحاظ کیفی میخای ، سری هایی که استاندارد 80 Plus Gold رو دارن هم تو کیفیت عالی عمل میکنن و هم تو مصرف برق کمتر (حدود 40 وات مصرف کمتر داره) اما گرونتر ان حدود 150 تومن
اگه هم منظورت تو برنده ، خوب EnerMax شاید (دقیق نمیدونم) بهتر باشه ولی به گفته ی امام خامنه ای ، برا حمایت از تولید ملی ، پیشنهادم Green هه حتی اگه مونتاژ باشه (خیلی هم قیمت شون فرق نداره . مثلا سری Green 650OC که همون استاندارد 80 Plus Gold داره حدود 450 تومنه اما انرمکس همین مدل ، 490 تومنه) ولی اگه بهترم باشه ، زیاد فرقی نداره
انتخاب با خودته :great:

maysamsina
25-07-14, 11:23
خوب اولش باید بدونی چن وات باید بگیری چون تفاوت زیاد تو توان ، هم باعث اختلاف قیمت زیاد میشه و هم تو مصرف برق اختلافش زیاد میشه و علاوه بر اینکه موقه خرید ، پول زیادتری میدی ، موقه قبض برق هم پول زیادتری میدی در صورتی که هیش فرقی نمیکنه تو توان رسانی به سیستم
بعد که گفتم اگه از لحاظ کیفی میخای ، سری هایی که استاندارد 80 Plus Gold رو دارن هم تو کیفیت عالی عمل میکنن و هم تو مصرف برق کمتر (حدود 40 وات مصرف کمتر داره) اما گرونتر ان حدود 150 تومن
اگه هم منظورت تو برنده ، خوب EnerMax شاید (دقیق نمیدونم) بهتر باشه ولی به گفته ی امام خامنه ای ، برا حمایت از تولید ملی ، پیشنهادم Green هه حتی اگه مونتاژ باشه (خیلی هم قیمت شون فرق نداره . مثلا سری Green 650OC که همون استاندارد 80 Plus Gold داره حدود 450 تومنه اما انرمکس همین مدل ، 490 تومنه) ولی اگه بهترم باشه ، زیاد فرقی نداره
انتخاب با خودته :great:

دادا مثلا من 850 کرفتم ! یه سیستمی گرفتم که 650 تا میخاد آیا همونقد مصرف میکنه یا ؟؟؟ بعدش 80 Plus Gold
جز کدوم دسته میشه یعنی از چند وات داره ؟ آیا بقیه مارکهای بالا این خصوصیت رو دارن ؟

Hessam II
25-07-14, 11:34
قابل توجه دوستان، پاورهای امروزی هوشمند هستند و به میزان مصرف سیستم، توان ولتاژ ارائه می دهند!
شما اگر پاور 1500 وات هم بخرید و مصرف سیستم شما، مثلاً 300 وات باشه، به همین اندازه ی 300 وات مصرف خواهد شد و اینطور نیست که 1500 وات مصرف شما در بازه ی زمانی مورد نظر باشه و بخواد پول برقتون زیاد بیاد!!
بخصوص تو سری پاورهای کم مصرف مثل سری HP گرین، این بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف برق، بیشتر از سایر پاورهاست!

SajjadKhati
25-07-14, 12:01
نگا کن قضیه اش یه کم طولانی هه
مثلا 600 وات سیستمت لازم داره و تو 850 بگیری . علاوه بر اینکه اولا هیش فرقی با هم ندارن این دو مدل پاور در توان رسانی یا تغذیه ی سیستم ، برا پاور 850 واتی حداقل 100 تا 150 تومن الکی اضافه تر میدی و دوما اگه هر دو رو از یک نوع بخری مثلا از همون 80Plus Gold که تو لود مثلا 50 درصد سیستم (ینی سیستم از نصف توانش استفاده کنه و فقط به نصف توان احتیاج داشته باشه) ، بازدهی هر دو پاور تو این نوع پاور حدود 90 درصد هست ینی تو پاور 850 واتی که 90 درصدش میشه 765 وات و تو پاور 600 واتی 90 درصدش میشه 540 وات . ینی 225 وات مصرف اضافه تر تو اون پاور 850 واتی نسبت به 600 وات ای که ماهانه بی خودی رو قبض برق ات میاد بدون اینکه هیش تفاوتی تو عملکردشون داشته باشه و از اون طرف هم موقه خرید ، اون 850 واتی رو گرونتر خریدی ینی کلاه اندر کلاه :Love-ssa~! (1):
80 پلاس طلایی هم اگه تو برند گرین بخای ، هر جا که نوشته هه سری OC ینی از این استاندارد استفاده میکنه . تو گرین (بقیه رو نمیدونم . باید ببینیم . تو مشخصاتش نوشته هه) پاورهای 650 و 750 سری OC ، این استاندارد رو دارن

maysamsina
27-07-14, 18:01
نگا کن قضیه اش یه کم طولانی هه
مثلا 600 وات سیستمت لازم داره و تو 850 بگیری . علاوه بر اینکه اولا هیش فرقی با هم ندارن این دو مدل پاور در توان رسانی یا تغذیه ی سیستم ، برا پاور 850 واتی حداقل 100 تا 150 تومن الکی اضافه تر میدی و دوما اگه هر دو رو از یک نوع بخری مثلا از همون 80Plus Gold که تو لود مثلا 50 درصد سیستم (ینی سیستم از نصف توانش استفاده کنه و فقط به نصف توان احتیاج داشته باشه) ، بازدهی هر دو پاور تو این نوع پاور حدود 90 درصد هست ینی تو پاور 850 واتی که 90 درصدش میشه 765 وات و تو پاور 600 واتی 90 درصدش میشه 540 وات . ینی 225 وات مصرف اضافه تر تو اون پاور 850 واتی نسبت به 600 وات ای که ماهانه بی خودی رو قبض برق ات میاد بدون اینکه هیش تفاوتی تو عملکردشون داشته باشه و از اون طرف هم موقه خرید ، اون 850 واتی رو گرونتر خریدی ینی کلاه اندر کلاه :Love-ssa~! (1):
80 پلاس طلایی هم اگه تو برند گرین بخای ، هر جا که نوشته هه سری OC ینی از این استاندارد استفاده میکنه . تو گرین (بقیه رو نمیدونم . باید ببینیم . تو مشخصاتش نوشته هه) پاورهای 650 و 750 سری OC ، این استاندارد رو دارن

آقا سجاد ZS Series گرین چطوره ؟

SajjadKhati
27-07-14, 23:57
سری ZS گرین چیه؟ نشنیدم
نمیدونم

maysamsina
28-07-14, 20:37
سری ZS گرین چیه؟ نشنیدم
نمیدونم

لیون کامپیوتر: فروش آنلاین قطعات کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت :: معرفی گروه جدید پاورهای میانی گرین ZS-Series (Only the registered members can see the link)

Hessam II
28-07-14, 21:09
سری ZS گرین چیه؟ نشنیدم
نمیدونم

بهتره از منبع اصلی، لینک خبر رو بذارید آقا میثم عزیز...

معرفی گروه جدید پاورهای میانی گرین ZS-Series (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
28-07-14, 21:12
پاورهای گرین بد نیستند . ممکنه plus ready 80 باشند ولی ازوما دارای گواهینامه 80 پلاس نیستند . با توجه به اختلاف قیمت کم گرین با پاورهای مثل انرمکس . پیشنهاد میکنم اگر از نظر اقتصادی محدودیت بودجه آنچنانی ندارید از انرمکس تهیه کنید . من 90% پاورهای موجود رو از نظر فنی بررسی کردم . به نظرم انرمکس در حال حاضر بهترین برند موجود تو بازار ایران هست .

maysamsina
28-07-14, 21:31
بهتره از منبع اصلی، لینک خبر رو بذارید آقا میثم عزیز...

معرفی گروه جدید پاورهای میانی گرین ZS-Series (Only the registered members can see the link)

والله نمیدونستم . اونم یرفتم ببینم قیمت چطوریاس که این مطلب رو دیدم

- - - Updated - - -

پاورهای گرین بد نیستند . ممکنه plus ready 80 باشند ولی ازوما دارای گواهینامه 80 پلاس نیستند . با توجه به اختلاف قیمت کم گرین با پاورهای مثل انرمکس . پیشنهاد میکنم اگر از نظر اقتصادی محدودیت بودجه آنچنانی ندارید از انرمکس تهیه کنید . من 90% پاورهای موجود رو از نظر فنی بررسی کردم . به نظرم انرمکس در حال حاضر بهترین برند موجود تو بازار ایران هست .

کرسیر و evga چی ؟ از انرمکس بهرتن ؟

AMD>INTEL
28-07-14, 21:48
والله نمیدونستم . اونم یرفتم ببینم قیمت چطوریاس که این مطلب رو دیدم

- - - Updated - - -

کرسیر و evga چی ؟ از انرمکس بهرتن ؟
من انرمکس رو ترجیح میدم .