PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در watch dogs

Mehrdad.A 88
24-07-14, 10:56
درود
تو این watch dogs من 15 تا از QR code ها رو پیدا کردم ولی 16 تو نقشه نیست
missing person هم همین طور دو تای اخر نیستش
باید main mission ها رو برم تا باز شه ؟

*MoJtAbA*
24-07-14, 12:03
سلام

نیازی نیست که مرحله های اصلی رو تموم کنی ، چون من با اینکه تموم کردم هنوز همه QR Code ها و Missing Person ها رو توی نقشم نمیبینم. باید همه ctOS Tower ها رو هک کنی. ( همون آیکون قرمز ها ) بعد چند آیکون QR Code و Missing Person به نقشت اضافه میشه.

:give_rose:

Mehrdad.A 88
24-07-14, 12:30
ctOS Tower ها همه رو هک کردم شاید باید ctOS breach ها رو برم شاید هم باگ باشه

*MoJtAbA*
24-07-14, 12:41
ctOS Tower ها همه رو هک کردم شاید باید ctOS breach ها رو برم شاید هم باگ باشه

نقشه رو ول کن ، این راهنما رو بخون :1. (38):

Watch Dogs - All 16 QR Code Locations, Hidden Messages, Read-Only Trophy | Feature | Primagames.com (Only the registered members can see the link)

JiMmY.j
24-07-14, 15:52
راستی منم یه مشکل دارم. یکی از این دکل های ctOS Tower هست که گوشه نقشه بازی هست. یه چند متری از زمین فاصله داره و کنارش یک سوله بزرگ و مخروبه هست. جلوشم یک کانتینر هست که با دستور میشه بالا و پایینش کرد (امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بفهمونم) هیچ راهی برای بالا رفتن و رسیدن به دکل وجود نداره. شاید 5 یا 6 بار اونجا رفته باشم ولی نتونستم راهش رو پیدا کنم. میشه راهنمایی کنید...
ممنون....:give_rose:

Mehrdad.A 88
24-07-14, 16:22
اوه بیچاره شدم همرو باید چک کنم
مقسی :11():

Mehrdad.A 88
24-07-14, 16:32
راستی منم یه مشکل دارم. یکی از این دکل های ctOS Tower هست که گوشه نقشه بازی هست. یه چند متری از زمین فاصله داره و کنارش یک سوله بزرگ و مخروبه هست. جلوشم یک کانتینر هست که با دستور میشه بالا و پایینش کرد (امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بفهمونم) هیچ راهی برای بالا رفتن و رسیدن به دکل وجود نداره. شاید 5 یا 6 بار اونجا رفته باشم ولی نتونستم راهش رو پیدا کنم. میشه راهنمایی کنید...
ممنون....:give_rose:

یادم اومد باید با همون ماشینی که اونجاست بری تو کانتینر و کانتینر رو ببری بالا و بعد بپری رو پشت بوم رو به رو

*MoJtAbA*
24-07-14, 16:39
جاسم جان اگه نتونستی بری از نقشت ، اونجایی که ctOS Tower هست ، عکس بنداز بهت بگم :give_rose:

sajjad.2014
29-08-14, 12:29
سلام من این بازی رو دارم وقتی رو نیو گیم میرم لودینگ که میاد تا وسط پر میشه بعد قفل میشه همین جوری میمونه یو پلی هم درست کردم کرک هم گرفتم درست نشد اگه میشه راهنمایی کنید ممنون