PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید کارت شبکه USB Wi-Fi

yas4u1996
21-07-14, 23:28
به نام خدا

سلام دوستان ، خسته نباشید ، شهادت امیرالمومنین علی (ع) رو تسلیت میگم.

دوستای گلم من یه وسیله ای میخوام که بتونم باهاش موج های وایرلسو رو pc بگیرم ، بعد از یکم مشورت بهم گفتند باید دانگل یو اس بی مودم یا همون USB Adapter بگیرم.
حالا از اونجایی که من سابقه ای و رشته ای تو این قطعه ندارم نمیدونم چه مارکی و چه مدلی بگیرم ، یه چندتا مدل تو دی جی کالا دیدم بنظرم خوب بودند ، به نظر شما کدوم از اینا بهتره :

D-Link AC Dual-Band Wireless Nano USB Adapter DWA-171

TP-Link TL-WN7200ND 150Mbps High Power Wireless USB Adapter

TP-Link N600 Wireless Dual Band USB Adapter TL-WDN3200

مدلی که خودم بیشتر مد نظرم هست TP-Link TL-WN7200ND ــــه اما این مدل میتونه اینترنتو شیر کنه؟

کدوم هم میتونه گیرنده باشه هم فرستنده و کدوم رو بگیرم بهتره؟ میخوام وقتی به PC کانکت میکنم ، بنونه هم اینترنت رو دریافت کنه ، هم به لپ تاپ و موبایل شیر کنه. ممنون. Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
21-07-14, 23:30
این مدل مناسبه

yas4u1996
22-07-14, 00:19
این مدل مناسبه

میشه بگید از چه نظر و چرا؟ قابلیت شیر کردن رو موبایل و لپ تاب رو هم داره؟

javadshahvand
22-07-14, 01:57
به نام خدا

سلام دوستان ، خسته نباشید ، شهادت امیرالمومنین علی (ع) رو تسلیت میگم.

دوستای گلم من یه وسیله ای میخوام که بتونم باهاش موج های وایرلسو رو pc بگیرم ، بعد از یکم مشورت بهم گفتند باید دانگل یو اس بی مودم یا همون USB Adapter بگیرم.
حالا از اونجایی که من سابقه ای و رشته ای تو این قطعه ندارم نمیدونم چه مارکی و چه مدلی بگیرم ، یه چندتا مدل تو دی جی کالا دیدم بنظرم خوب بودند ، به نظر شما کدوم از اینا بهتره :

D-Link AC Dual-Band Wireless Nano USB Adapter DWA-171

TP-Link N600 Wireless Dual Band USB Adapter TL-WDN3200

مدلی که خودم بیشتر مد نظرم هست TP-Link TL-WN7200ND ــــه اما این مدل میتونه اینترنتو شیر کنه؟

کدوم هم میتونه گیرنده باشه هم فرستنده و کدوم رو بگیرم بهتره؟ میخوام وقتی به PC کانکت میکنم ، بنونه هم اینترنت رو دریافت کنه ، هم به لپ تاپ و موبایل شیر کنه. ممنون. Only the registered members can see the link

این دانگلی که شما میخواهی هم فرستنده باشه هم گیرنده باید TL-WR54KIT بگیری که سرعتش پاینه که برای اینکه اذیت نشی باید 8960 تی پلینک رو بگیری که تونل هم میتونی روش ست کنی

اما پیشنهاد من TD-W300KIT (Only the registered members can see the link) هست با قیمتی حدود 110 تومان کارتو راه میندازه

yas4u1996
22-07-14, 18:00
این دانگلی که شما میخواهی هم فرستنده باشه هم گیرنده باید TL-WR54KIT بگیری که سرعتش پاینه که برای اینکه اذیت نشی باید 8960 تی پلینک رو بگیری که تونل هم میتونی روش ست کنی

اما پیشنهاد من TD-W300KIT (Only the registered members can see the link) هست با قیمتی حدود 110 تومان کارتو راه میندازه

اینکه روتره عزیز من ، من مودم دارم ، برا چی باید پول یه کیت کامل رو بدم؟

javadshahvand
24-07-14, 16:51
اینکه روتره عزیز من ، من مودم دارم ، برا چی باید پول یه کیت کامل رو بدم؟

این مدل AP (Only the registered members can see the link)هم هست با قیمت حدود 100 تومان