PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در هارد 160 ide

Amin4All
21-07-14, 22:21
سلام.
روی هارد 160 ویندوز نصب کردم و مشکلی نداشت اما یه مشکلی پیش اومد و روی یه سیستم دیگه سوارش کردم و مجبور به نصب دوباره ویندوز xp شدم .
الان هارد به کندی بالا میاد .
نصب اولیه رو انجام میده بعد ریست میشه باز اگر بوت فعال باشه که میره همون قسمت نصب اگر سی دی رو در بیارم هم این پیام رو میده :

Only the registered members can see the link

رو دو سیستم تست کردم همینطوری میشه .

نمیدونم یکی از اون شاخک های طلایی رو در حین نصب شکستم یا قبلا شکسته بود .
احتمال داره از اون باشه ؟

AMD>INTEL
21-07-14, 22:25
سلام.
روی هارد 160 ویندوز نصب کردم و مشکلی نداشت اما یه مشکلی پیش اومد و روی یه سیستم دیگه سوارش کردم و مجبور به نصب دوباره ویندوز xp شدم .
الان هارد به کندی بالا میاد .
نصب اولیه رو انجام میده بعد ریست میشه باز اگر بوت فعال باشه که میره همون قسمت نصب اگر سی دی رو در بیارم هم این پیام رو میده :

رو دو سیستم تست کردم همینطوری میشه .

نمیدونم یکی از اون شاخک های طلایی رو در حین نصب شکستم یا قبلا شکسته بود .
احتمال داره از اون باشه ؟

پایه ها درست هست . شما با استفاده از سیدی هیرن بوت سیدی و برنامه powermax 4.23 یکبار هارد رو low level format کنید . باید درست بشه .

Amin4All
22-07-14, 02:10
پایه ها درست هست . شما با استفاده از سیدی هیرن بوت سیدی و برنامه powermax 4.23 یکبار هارد رو low level format کنید . باید درست بشه .

یعنی Hiren's BootCD رو اجرا کنم و بعد اینکه بوت شد برنامه powermax 4.23 رو از توش اجرا کرده و فرمت کنم هارد رو ؟

وقتی سیستم رو روشن میکنم چزاغ جلوی سیستم دائم روشن میمونه و 20-30 توی قسمت زیر وامیسته ( تا این لحظه البته )

توی بایوس هم هارد رو داره میشناسه .

AMD>INTEL
22-07-14, 03:33
یعنی Hiren's BootCD رو اجرا کنم و بعد اینکه بوت شد برنامه powermax 4.23 رو از توش اجرا کرده و فرمت کنم هارد رو ؟

وقتی سیستم رو روشن میکنم چزاغ جلوی سیستم دائم روشن میمونه و 20-30 توی قسمت زیر وامیسته ( تا این لحظه البته )

توی بایوس هم هارد رو داره میشناسه .

مشکلی نیست . شما با هیرن این کار رو انجام دهید .

javadshahvand
22-07-14, 14:05
پاورت مشکل نداره؟ شاید نوسان ولتاژ داری!