PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمايي در موردخريد لپ تاپ اپل

mrmostafa
21-07-14, 07:21
با عرض سلام و احترام
بین لپ تاپ های اپل کدوم بهتر و قوی تر هستن؟؟؟
مک بویر ایر که سبک هستش قوی هم هستن؟؟؟؟
آیا نیازی به کول پد ندارن مخصوصا برای مصارف طولانی ؟؟؟ چون میگن آلمینیومی هستن و خنک نیازی نیست چون حوصله کول پد ندارم.
کیبوردش میگن فرق داره باعث تداخل در تایپ نمیشه؟؟؟/ اینطوری باید بریم یه کیبورد و موس وایرلس هم بخریم؟؟؟؟؟
ایسوس زن بوک بخرم یا مگ بویر ایر؟؟؟؟ اگر ایسوس در حد مک بوک ایر هست این همه پول ندم ولی یه لپ تاپ خوب و قوی و عمری و سبک میخوام.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

SajjadKhati
21-07-14, 09:11
اپل چرا یخای بگیری با این همه هزینه؟ نصف پول اون فقط بخاطر مکینتاش و طراحیش میره
اگه لپتاپ کیفیت بالا میخای پیشنهادم گیگاست
تا چقد میخای هزینه کنی؟

AMD>INTEL
21-07-14, 13:04
اپل چرا یخای بگیری با این همه هزینه؟ نصف پول اون فقط بخاطر مکینتاش و طراحیش میره
تا چقد میخای هزینه کنی؟

سجاد جان منظورت Q2532 گیگابایت هست ؟

SajjadKhati
21-07-14, 13:31
من چمیدونم بازه ی قیمتی اش چقد میخاد هزینه کنه
میگم اگه منظورش از اپل ، کیفیت شه ، بجاش گیگا بخره که کم از اون نداره و ارزونترم هست

aryaiee
21-07-14, 13:39
میشه لطفا بگید کدوم مدل گیگابایت و بگید العان گیگابایت رو از کجا میشه خرید؟؟!

mrmostafa
21-07-14, 14:20
تا چقد میخای هزینه کنی؟

سجاد جان پولش مهم نيست ولي دوستمم تعميركار لپ تاپ هست گفت اپل عاليه و داغ نميكنه احتياجي هم به كول پد نداره و سرعتش خيلي بالاست و كيفيت ساختش عاليه و رقيبش زن بوك ايسوس هست كه اونم كميابه و 3 ميليون تومان هستش. من براي روشن موندن طولاني براي دانلود و كار مداوم روزمره و همچنان سبك باشه و حمل و نقلش راحت باشه ولي قوي و سرعت بالا و با كيفيت هم طقعات هم بدنه باشه. زيبايي هم داشته باشه. :give_rose:

SajjadKhati
21-07-14, 15:00
این که توش شکی نیست اپل عالی ترین برند از هر لحاظه اما پول اضافی ای که بابت طرح و سیستم عامل شم میدی که باعث میشه کانفیگ ضعیف تری بگیری و پول اضافی تر بدی بدون اینکه ازش سود ببری هم هست
حالا از نمایندگی آواژنگ بپرس که گیگا چی موجود داره؟ از سایتش :
Avajang ICT Group Website - وب سایت گروه شركت‌هاي آواژنگ (Only the registered members can see the link)
یا به نمایندگی تهرانش زنگ بزن
از نماینده ی آواژنگ تو همین انجمنم میتونی بپرسی
اگه سری X گیگا رو موجود داشته باشن که عالی میشه چون یکی از سبک ترین لپتاپ هاست
بازم خودت میدونی اما اگه به قابلیت جابجایی اش نیاز نداری ، قدرت سیستم ، زمین تا آسمون باهاش فرق میکنه

mrmostafa
22-07-14, 15:04
این که توش شکی نیست اپل عالی ترین برند از هر لحاظه اما پول اضافی ای که بابت طرح و سیستم عامل شم میدی که باعث میشه کانفیگ ضعیف تری بگیری و پول اضافی تر بدی بدون اینکه ازش سود ببری هم هست
حالا از نمایندگی آواژنگ بپرس که گیگا چی موجود داره؟ از سایتش :
Avajang ICT Group Website - وب سایت گروه شركت‌هاي آواژنگ (Only the registered members can see the link)
یا به نمایندگی تهرانش زنگ بزن
از نماینده ی آواژنگ تو همین انجمنم میتونی بپرسی
اگه سری X گیگا رو موجود داشته باشن که عالی میشه چون یکی از سبک ترین لپتاپ هاست
بازم خودت میدونی اما اگه به قابلیت جابجایی اش نیاز نداری ، قدرت سیستم ، زمین تا آسمون باهاش فرق میکنه

ممنونم. :11(): خوب خوبيه اپل اينه كه اولترا بوك هاش (مك بوك اير) هم سبكه هم از قدرت چيزي كم نداره. :wink: اين گيگا لپ تاپاش خوبه؟؟؟ و اينكه از ايسوس و اچ پي هم بهتره ؟؟؟؟

AMD>INTEL
22-07-14, 15:30
ممنونم. :11(): خوب خوبيه اپل اينه كه اولترا بوك هاش (مك بوك اير) هم سبكه هم از قدرت چيزي كم نداره. :wink: اين گيگا لپ تاپاش خوبه؟؟؟ و اينكه از ايسوس و اچ پي هم بهتره ؟؟؟؟

خبرهای مربوط به کامپیوتکس 2014 مربوط به غرفه گیگابایت و همچنین خبر جدیدترین لپتاپ گیگابایت رو توصیه میکنم بخونی .
معرفی دو لپ تاپ مالتی مدیا و توانمند از Gigabyte با قدرت ذخیره سازی شگفت انگیز (Only the registered members can see the link)
Aorux X3 گیگابایت: سبکترین و قویترین لپ تاپ 13 اینچی گیمینگ دنیا (Only the registered members can see the link)
اختصاصی : با فیلم 360 درجه و گزارش تصویری به غرفه های گیگابایت در تایوان بروید! (Only the registered members can see the link)

aryaiee
22-07-14, 15:39
دوستان لطفا اگر میشود بگید لپ تاپ های گیگابایت رو در ایران از کجا میشود تهیه کرد ممنون:11():

noobkiiler
22-07-14, 15:41
دوستان لطفا اگر میشود بگید لپ تاپ های گیگابایت رو در ایران از کجا میشود تهیه کرد ممنون:11():
از گارانتی آواژنگ
باید تماس بگیرید بگید براتون بیارن

aryaiee
22-07-14, 15:46
از گارانتی آواژنگ
باید تماس بگیرید بگید براتون بیارن

پس یعنی به صورت همه گیر در بازار ایران موجود نیستند؟فقط آواژنگ با سفارش می آره؟با کدوم شماره؟شماره زیاد دارن

noobkiiler
22-07-14, 15:48
پس یعنی به صورت همه گیر در بازار ایران موجود نیستند؟فقط آواژنگ با سفارش می آره؟با کدوم شماره؟شماره زیاد دارن
نه هنوز توی بازار به طور کامل پخش نشده اما تا سال دیگه زیاد میشه
تو اهواز که به زور گیرتون میاد از هر 50 تا مغازه یک مدلشو دارن...
راستش فکر کنم شعبه تهران باشه یک زمانی ادعا کرده بود آورده

aryaiee
22-07-14, 15:54
نه هنوز توی بازار به طور کامل پخش نشده اما تا سال دیگه زیاد میشه
تو اهواز که به زور گیرتون میاد از هر 50 تا مغازه یک مدلشو دارن...
راستش فکر کنم شعبه تهران باشه یک زمانی ادعا کرده بود آورده

فدات شم داداش از شما بعیده مطمئن نیستس میگی چرا؟ :1. (27): از وقتی گفتی دارم شماره هاشو میچرخم پشت خطم.فک نمیکنم داشته باشند.تقریبا میشه گفت توی ایران موجود نیست!

noobkiiler
22-07-14, 15:57
فدات شم داداش از شما بعیده مطمئن نیستس میگی چرا؟ :1. (27): از وقتی گفتی دارم شماره هاشو میچرخم پشت خطم.فک نمیکنم داشته باشند.تقریبا میشه گفت توی ایران موجود نیست!
راستش توی سایتش گفته :))
Avajang ICT Group | Product | Gigabyte (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
22-07-14, 16:14

لیست قیمت لپ تاپ گیگابایت | لیست قیمت Laptop Gigabyte | کیمیا آنلاین | Kimia Online (Only the registered members can see the link)

aryaiee
22-07-14, 20:21
لیست قیمت لپ تاپ گیگابایت | لیست قیمت Laptop Gigabyte | کیمیا آنلاین | Kimia Online (Only the registered members can see the link)
دوست عزیز شما این لیستی که به بنده دادید رو خودتون کلا نگاه کردید؟؟هیچ کدوم موجود نیستند!!

aryaiee
22-07-14, 20:25
راستش توی سایتش گفته :))
Avajang ICT Group | Product | Gigabyte (Only the registered members can see the link)
برادران این لینک هارو خودتون دیدید قبلا گذاشتن؟ :1. (23): دوست من این لینک هم شرایط گارانتی رو نوشته.هیچ اثری از خرید توی هیج جاش نیست و کلا واسه خدمات هستش!

AMD>INTEL
22-07-14, 21:08
دوست عزیز اینجا قرار نیست کسی چیزی رو به کسی دیگه اثبات کنه . دوست استارتر خواستار خرید لپ تاپ بودند و کاربران دیگه پیشنهاد و نظرات خودشون رو اعلام میکنند . من متوجه نمیشم چر اینقدر تند و عصبی برخورد میکنید . اولین اصل درانجمن های کامپیوتر دوستی و رفاقت هست نه سر یک محصول به هم فشار بیارم .تقاضا دارم که شکل پست زدن خودتون رو اصلاح کنید. :11():

AMD>INTEL
22-07-14, 21:11
در مورد لپتاپ های سری جدید گیگابایت که در اخبار و خروجی سایت ما و دیگر سایت تخصصی معرفی شده بزودی نماینده شرکت آواژنگ از زمان عرضه یا محل خریدش اطلاع رسانی میکنند .

aryaiee
22-07-14, 21:30
دوست عزیز اینجا قرار نیست کسی چیزی رو به کسی دیگه اثبات کنه . دوست استارتر خواستار خرید لپ تاپ بودند و کاربران دیگه پیشنهاد و نظرات خودشون رو اعلام میکنند . من متوجه نمیشم چر اینقدر تند و عصبی برخورد میکنید . اولین اصل درانجمن های کامپیوتر دوستی و رفاقت هست نه سر یک محصول به هم فشار بیارم .تقاضا دارم که شکل پست زدن خودتون رو اصلاح کنید. :11():
دوست عزیز
کجاش تند بود؟برادر من به شما یک همچین لینکی بدم شما چه طور به بنده میگید لینک فیک هستش؟حرف بدی زده نشد بنده فقط عرض کردم لطفا قبلا دادن لینک به محتویات توجه بشه!اتفاقا چون یک فروم کامپیوتری متمرکز هستش دارم این رو میگم!اتفاقا عصبی هم نیستم بنده ریلکسم.کاری ندارم در آینده چه دستگاه ها و برندهایی وارد کشور میشه(البته خیلی هاش رو گفتن و وارد هم نشده بماند) منظور بنده سر العان هستش.امیدوارم توهینی به دوستان نشه فقط لطفا فرمایشات اگر با سند و مدرک باشد همچین مشکلاتی پیش نمیاد دوست عزیز.خودتون قطعا بهتر از بنده میدونید تمامی صحبت ها باید پشتوانه داشته باشه دوست من :11():