PDA

مشاهده نسخه کامل : میزبانی وب (تفاوت هاست داخلی و خارجی)

hwcpmm
19-07-14, 15:31
با سلام
می خواستم ببینم که چه تفاوتی مابین هاست داخلی و خارجی وجود دارد؟کدام بهتره
چرا حتی بین همین هاست های داخلی نیز تفاوت قیمت زیادی وجود دارد؟کدام بهتره
با تشکر:11():

AMD>INTEL
19-07-14, 15:55
با سلام
می خواستم ببینم که چه تفاوتی مابین هاست داخلی و خارجی وجود دارد؟کدام بهتره
چرا حتی بین همین هاست های داخلی نیز تفاوت قیمت زیادی وجود دارد؟کدام بهتره
با تشکر:11():

هاست فقط در یک کلمه پشتیبانیش مهمه . بنا به دلایلی توصیه میکنم از داخل هاست بگیری . من با برتینا و میهن هاست و... کار کردم . هاست پرشین تولز هم عالیه .

hwcpmm
20-07-14, 11:03
هاست فقط در یک کلمه پشتیبانیش مهمه . بنا به دلایلی توصیه میکنم از داخل هاست بگیری . من با برتینا و میهن هاست و... کار کردم . هاست پرشین تولز هم عالیه .

ببخشید از کجا میشه فهمید که کدام پشتیبانی شان بهتره؟خب همه که گفته اند پشتیبانی 24 ساعته و .... مثل هم گفته اند.

چرا این همه تفاوت قیمت وجود دارد میان هاست ها,خب یعنی اونیکه از همه گرانتره بهتره؟

AMD>INTEL
20-07-14, 11:43
ببخشید از کجا میشه فهمید که کدام پشتیبانی شان بهتره؟خب همه که گفته اند پشتیبانی 24 ساعته و .... مثل هم گفته اند.

چرا این همه تفاوت قیمت وجود دارد میان هاست ها,خب یعنی اونیکه از همه گرانتره بهتره؟

مهم هست چه سایتی میخواهید راه اندازی کنید .

life24
20-07-14, 11:52

بستگی داره سروری که داره به شما از طریق اون هاست اجاره میده. چه مشخصاتی داره؟ در کدام دیتاسنتر هست؟ کدام کشور؟ آیا بک آپ میگیره؟ اگر میگیره چند مدت یکبار میگیره؟
روی چه پلت فرمی داره هاست رو میده؟

hwcpmm
20-07-14, 12:12
مهم هست چه سایتی میخواهید راه اندازی کنید .

الان که میخوام یک فروشگاه راه بیاندازم ؛
حالا اگر بخوام مثلا انجمن , شبکه اجتماعی یا سایت شخصی درست کنم چه فرقی دارد؟

AMD>INTEL
20-07-14, 16:28
الان که میخوام یک فروشگاه راه بیاندازم ؛
حالا اگر بخوام مثلا انجمن , شبکه اجتماعی یا سایت شخصی درست کنم چه فرقی دارد؟

برای انجمن و شبکه اجتماعی هر هاستی توانایی پاسخگویی ندارد و ممکنه کار به ساپسند اکانت هم برسه . چون فشار زیادی به سرورشون میاد . پیشنهاد میکنم هاست رو از یکجا معتبر تهیه بفرمائید .

hwcpmm
20-07-14, 18:30
برای سایت های شلوغ (شبکه و فروشگاه و انجمن) هاستی مجهز و خوب باشد ولی برای سایت شخصی چندان فرق نمی کند که هاست را از کجا بگیریم و چگونه هاستی باشد؟

AMD>INTEL
20-07-14, 18:32
برای سایت های شلوغ (شبکه و فروشگاه و انجمن) هاستی مجهز و خوب باشد ولی برای سایت شخصی چندان فرق نمی کند که هاست را از کجا بگیریم و چگونه هاستی باشد؟

کلا شرکت های معتبر کمی گرانتر هستند . ولی پشتیبانی خوبی دارند .

hwcpmm
20-07-14, 18:40
کلا شرکت های معتبر کمی گرانتر هستند . ولی پشتیبانی خوبی دارند .

خب مشتریی که قرار است برایش یک سایتی بزنیم , فرقی برایش می کند که پشتیبانی خوبی داشته باشد یا نداشته باشد,تفاوت قیمت زیاد برایش قانع کننده است؟

AMD>INTEL
20-07-14, 18:43
خب مشتریی که قرار است برایش یک سایتی بزنیم , فرقی برایش می کند که پشتیبانی خوبی داشته باشد یا نداشته باشد,تفاوت قیمت زیاد برایش قانع کننده است؟

تو کیفیت کار شما تاثیر داره . اگر راضی باشه برای روند کاری شما تاثیر مثبت ایجاد میشه .
مثلا برتینا به نظرم خوبه . باهاشون کار کردم .

hwcpmm
21-07-14, 14:31
سی پنل بهتره یا دایرکت ادمین؟
کار با کدام راحتتره؟

AMD>INTEL
21-07-14, 14:50
سی پنل بهتره یا دایرکت ادمین؟
کار با کدام راحتتره؟

من cpanel رو انتخاب میکنم .