PDA

مشاهده نسخه کامل : [کارت گرافیک گیگابایت] 9500gt

irajcivil88
19-07-14, 12:58
با سلام.من یک کارت گرافیک گیکابایت nvidia geforce 9500 gt دارم.تا چند روز پیش کاملا سالم بود.به دلایلی سیستممو باز کردم و تمام قطعات رو جدا کردم.بعد از سوار کردن.الان با روشن کردن سیستم پیغام ارور
"Display driver stopped respoding and has recovered"رو میده.اگر افکت ویندوز حذف باشه مشکلی نیست ولی با وجود افکت ویندوز و حتی نصب درایور جدید کارت گرافیک بازم این پیغام میاد.ممنون میشم راهنمایی کنید؟

AMD>INTEL
19-07-14, 13:06
با سلام.من یک کارت گرافیک گیکابایت nvidia geforce 9500 gt دارم.تا چند روز پیش کاملا سالم بود.به دلایلی سیستممو باز کردم و تمام قطعات رو جدا کردم.بعد از سوار کردن.الان با روشن کردن سیستم پیغام ارور
"Display driver stopped respoding and has recovered"رو میده.اگر افکت ویندوز حذف باشه مشکلی نیست ولی با وجود افکت ویندوز و حتی نصب درایور جدید کارت گرافیک بازم این پیغام میاد.ممنون میشم راهنمایی کنید؟

الان نسخه چند درایور روش نصب هست ؟
NVIDIA ForceWare 337.88 Vista / W7 32-bit (Only the registered members can see the link)

NVIDIA ForceWare 337.88 Vista / W7 64-bit (Only the registered members can see the link)
این نسخه های بروز این درایور هست . قبلش درایور قبلی رو با برنامه زیر remove کنید
Only the registered members can see the link