PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با وایرلس لپ تاپ در 8.1

mhr74
18-07-14, 18:02
با سلام دوستان من یک لپ تاپ سونی Sony VPCF12NGX دارم خودش ویندوز 7 داشت الان روش ویندوز 8.1 نصب کردم و بعد هم با DriverPackSolution درایوارهایش را نصب کردم همه چی خوبه ولی وایرلس مشکل داره درایورش نصب شده ولی می گه وصل نیست در این لپ تاپ ها یک کلید هم جلوی لپ تاپ برای روشن کردن وایرلس و بلوتوث هست که روشن هست ولی چراغش خاموش هست یک برنامه هم به اسم SmartWi Connection Utility داره که نصبش کردم ولی باز هم کار نکرد حالا باید چه کار کنم؟

ممنون

Qualcomm Atheros AR9287 Wireless Network Adapter

Untitled93b9c.png hosted at (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Untitledea255.png hosted at (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
18-07-14, 18:07
یک اسکرین شات از دیوایس منیجر و قسمت network adapter

JiMmY.j
18-07-14, 18:10
من هم همین مشکل رو یا لپ تاپ Asus داشتم.
شما به سایت VAIO برو اونجا درایورهای ویندوز 8.1 رو واسه لپ تاپت پیدا کن.
اگه درایورش رو پیدا نکنی. کارت یکم سخت میشه.
باید بری درایور مربوط به وایرلس تو ویندوز 8.1 رو پیدا کنی.

AMD>INTEL
18-07-14, 18:10
این درایور رو تست کنید برای خود آتروس هست
Drivers for Atheros AR9287 and Windows 8 (Only the registered members can see the link)
یک توضیح هم اضافه کنم تو سایت سونی فقط درایورهای windows 7 64bit موجود هست . استفاده از driver pack گاهی باعث مشکلات بیشتر میشه . چون بعضی از درایورها بصورت فورس نصب میشه .

mhr74
18-07-14, 18:31
با سلام خدمت همه من دقیقاً همین درایور را نصب کردم شناخته ولی وصل نیست داخل سایت سونی هم فقط برای 7 هست این هم اسکرین شات

Only the registered members can see the link

ای کاش درست بشه با این که کلید وایرلس روشن هست (کلید جلوی لپ تاپ) ولی چراغش خاموش هست

AMD>INTEL
18-07-14, 18:38
با سلام خدمت همه من دقیقاً همین درایور را نصب کردم شناخته ولی وصل نیست داخل سایت سونی هم فقط برای 7 هست این هم اسکرین شات

ای کاش درست بشه با این که کلید وایرلس روشن هست (کلید جلوی لپ تاپ) ولی چراغش خاموش هست

اون لینکی که دادم درایورش رو بگیرید و نصب کنید

mhr74
18-07-14, 19:41
عزیز عرض کردم همین را نصب کردم

AMD>INTEL
18-07-14, 19:56
عزیز عرض کردم همین را نصب کردم

ویندوز 32 یا 64 ؟

mhr74
18-07-14, 20:30
64 بیتی است

AMD>INTEL
18-07-14, 20:32
Atheros WLAN Driver 10.0.0.270 for Windows 8/Windows 8.1 (Only the registered members can see the link)

mhr74
18-07-14, 20:38
فرقی نکرد :1. (28):

AMD>INTEL
18-07-14, 20:41
فرقی نکرد :1. (28):

نکته ای که به ذهنم میرسه این که دوباره ویندوز 8.1 رو نصب کن و از DRIVER PACK استفاده نکن . فقط درایوری که بهت دادم نصب کن . چون احتمال درایوری که درایور پک به زور به خورد سیستم داده . با عث این مشکل شده .

mhr74
18-07-14, 22:51
سلام ویندوز را دوباره نصب کردم اولاً که خود ویندوز آن را شناخته بود ولی من آپدیتش هم کردم و فرق نکرد

AMD>INTEL
18-07-14, 22:55
سلام ویندوز را دوباره نصب کردم اولاً که خود ویندوز آن را شناخته بود ولی من آپدیتش هم کردم و فرق نکرد

خود ویندوز شناخته باز همین حالت بود ؟

mhr74
18-07-14, 23:10
بله دیگه نمی دانم چی کارش کنم

JiMmY.j
18-07-14, 23:18
آقا چه کاریه؟ ویندوز 7 از خیلی جهت ها بهتر از ویندوز 8 هست.
لپ تاپ شما برای ویندوز 7 ساخته شده همون رو نصب کن.
والا لپ تاپ ما برای ویندوز 8 ساخته شده بود ما گفتیم ویندوز 8 بی فایدس کار کردن باهاش رفتیم ویندوز 7 نصب کردیم.
دقیقا به همین مشکلات شما برخوردیم. کارت صدا رو نمیشناخت، وایرلس رو هم همینطور. هر چی هم درایور نصب می کردیم بی فایده بود.
مجبور شدیم اومدیم ویندوز 8.
شما هم برو ویندوز 7 نصب کن. جه فرقی داره تازه اون بهتر هم هست.
سری که درد نمیکنه، دستمال نمی بندن.:1. (35):

AMD>INTEL
18-07-14, 23:59
دقیقا حرف دوستمون تایید میشه . مخصوصا سونی به خاطر یکسری برنامه این مشکلات بیشتر توش دیده میشه .

javadshahvand
19-07-14, 12:51
با سلام دوستان من یک لپ تاپ سونی Sony VPCF12NGX دارم خودش ویندوز 7 داشت الان روش ویندوز 8.1 نصب کردم و بعد هم با DriverPackSolution درایوارهایش را نصب کردم همه چی خوبه ولی وایرلس مشکل داره درایورش نصب شده ولی می گه وصل نیست در این لپ تاپ ها یک کلید هم جلوی لپ تاپ برای روشن کردن وایرلس و بلوتوث هست که روشن هست ولی چراغش خاموش هست یک برنامه هم به اسم SmartWi Connection Utility داره که نصبش کردم ولی باز هم کار نکرد حالا باید چه کار کنم؟

ممنون

Qualcomm Atheros AR9287 Wireless Network Adapter

Untitled93b9c.png hosted at (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Untitledea255.png hosted at (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

یه نکته رو بگم این درایور پک برای 80 درصد نوت بوک ها جواب نمی ده و یا پیدار نصب نمیشه و نصبش باعث خرابی ویندوز میشه در کل درایور رو دانلود کنید بهتره استبل تر هست و خیالت راحته که مشکلی پیش نمی آد