PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید پرینتر

lovely12
18-07-14, 01:10
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز ، برای مغازه قصد خرید پرینتر خوب و به صرفه ای دارم ... ما هم سفارش آگهی ترحیم زیاد داریم که اکثرا هم رنگی میخوان و با کیفیت بالا (کاغذ نیم گلاسه) ! همچنین سفارش تحقیقات اینترنتی و... هم زیاد داریم. پرینتر های فعلی ما سامسونگ مدل ML-1640 هست.همچنین پرینتر جوهرافشان مون هم اچ پی D2563 هست که این 2 پرینتر واقعا اذیتمون میکنن! به همین خاطر در نظر داریم پرینتر خوبی تهیه کنیم. داخل سایت دیجی کالا چرخی زدم این مدل رو پیدا کردم : HP LaserJet Pro 200 M251n Color Laser Printer - پرینتر رنگی لیزری HP مدل LaserJet Pro 200 color Printer M251n (Only the registered members can see the link)

البته شناختی روی پرینتر های لیزری رنگی ندارم و نمیدونم امکان چاپ رنگی رو کاغذ گلاسه و نیم گلاسه و.. داره یا نه ! همچنین اطلاع ندارم مقرون بهصرفه هست چنین خریدی رو انجام بدم یا اینکه یک پرینتر لیزری سیاه سفید خوب بردارم با یک پرینتر جوهر افشان که بشه مخزن جوهر هم بهش اضافه کنم.

از دوستان درخواست دارم راهنماییم کنن همچنین بودجه من 1 میلیون تومان هست و میخوام پرینتری بهم معرفی کنید که هم مخارج پایینی داشته باشه و هم کیفیتش نسبتا خوب باشه و کلا برای کار مغازه به صرفه باشه.

AMD>INTEL
18-07-14, 13:26
یکی از مدلهای خوب برای این کار HP LaserJet Pro 200 color Printer M251n با قیمت 720 هست .