PDA

مشاهده نسخه کامل : پرسش و پاسخ های کوتاه و عمومی | سخت افزار و نرم افزار

Hessam II
15-07-14, 18:45
سلام

بسیار دیده شده کاربران برای ایجاد یک سوال کوچیک که پاسخ آن تنها در حد یک واژه ی "بله"یا "خیر" خلاصه می شود، یک تاپیک مجزا ایجاد می کنند! یا حتی برای دریافت مشاوره های کوتاه در مورد مقایسه ی قطعات با یکدیگر یا پرسیدن تاریخ ورود قطعات مورد نظر به بازار کامپیوتر کشور، که با تنها اِرسال یک پُست می توان پاسخ کامل به آن داد، تاپیک جدید ایجاد می کردند.

نبود یک چنین تاپیکی در این انجمن احساس می شد و امیدوارم دوستان و کاربران با حمایت تیم مدیریت، نهایت استفاده ی مطلوب را از این تاپیک برده و سوالات کوتاه خود را در این تاپیک بپرسند.
Only the registered members can see the link

از این پس در این تاپیک می توانید پرسش و پاسخ های کوتاه و عمومی در قالب مشاوره یا ... در حوزه ی سخت افزار و نرم افزار مرتبط با کامپیوتر بنویسید...

این تاپیک به صورت انحصاری در برگیرنده ی پرسش و پاسخ های کوتاه و عمومی در حوزه ی فقط و فقط سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر از جانب شماست. پرسش و پاسخ هایی که در قالب یک موضوع و در کمتر از اِرسال 5 پُست، می توان نتیجه و پاسخ کامل را دریافت کرد و آن موضوع را به پایان رسانید.

"اگر نیاز به بحث و گفتگوی طولانی در مورد مطلب یا مشاوره ی خرید دارید، در انجمن مربوطه تاپیک جدا ایجاد کنید."

hamed 111
15-07-14, 23:23
سلام
palit 2gig ddr3 128bit
samsung 19 b315n plus
گرافیکم خروجی hdmi داره! ولی مانیتور فقط یک ورودی از این کابلهای سروته آبی داره( ورودی مانیتور نوشته RGB)

حالا اگه کابلی که یکسر سوکت آبی و تهش HDMI داره از گرافیگ به مانیتور بزنم! تفاوتی ایجاد میشه؟
اصلا تصویر میاد؟ یا ضایع میشم؟!؟ :1. (29):
میخواستم همچین کابلی بگیرم. مطمن نبودم بکارم میاد یا نه. تشکر

آقا حسام واقعا این تاپیک لازم بود. ممنون

Hessam II
20-07-14, 12:01
سلام
palit 2gig ddr3 128bit
samsung 19 b315n plus
گرافیکم خروجی hdmi داره! ولی مانیتور فقط یک ورودی از این کابلهای سروته آبی داره( ورودی مانیتور نوشته RGB)

حالا اگه کابلی که یکسر سوکت آبی و تهش HDMI داره از گرافیگ به مانیتور بزنم! تفاوتی ایجاد میشه؟
اصلا تصویر میاد؟ یا ضایع میشم؟!؟ :1. (29):
میخواستم همچین کابلی بگیرم. مطمن نبودم بکارم میاد یا نه. تشکر

آقا حسام واقعا این تاپیک لازم بود. ممنون

یک کابل VGA بخرید که هم با مانیتور و هم با کارت گرافیک شما سازگاری داره.
کلاً HDMI رو فراموش کنید.

خواهش می کنـــــم. بله. واقعاً نیاز بود. هنوز هم کلی کاربر برای پرسیدن یک سوال یک تاپیک جدید میزنن! نمی دونم مدیریت انجمن گویا موافق تاپیک جدید زدن هستن که از اینجا حمایتی نکردن تا کنون!!

Hessam II
15-08-14, 21:51
دوستان یه فلش A-Data UV100 خریدیم، متاسفانه اصلاً آهنگ تو دستگاه های مولتی مدیا و ضبط ماشین، پخش و Load نمی کنه! فقط با PC گویا سازگار هست!

علت چیه؟!

nima_hl
15-08-14, 22:41
دوستان یه فلش A-Data UV100 خریدیم، متاسفانه اصلاً آهنگ تو دستگاه های مولتی مدیا و ضبط ماشین، پخش و Load نمی کنه! فقط با PC گویا سازگار هست!

علت چیه؟!

حسام جان معمولا دستگاههای مولتی مدیا و ضبط ماشین فلش بالاتر از 16 گیگ را ساپورت نمیکنند

حجم فلش شا چند گیگ بوده؟

Hessam II
15-08-14, 23:11
حسام جان معمولا دستگاههای مولتی مدیا و ضبط ماشین فلش بالاتر از 16 گیگ را ساپورت نمیکنند

حجم فلش شا چند گیگ بوده؟

4 گیگ هست اتفاقاً.

ganboo
16-08-14, 02:04
فرمت fat 32 بزن درست میشه...
احتمالا ntfs ئه

Sent from my C6903 using Tapatalk

STUXNET
16-08-14, 08:13
ظبط ماشین من که بیشتر از 4gb رو ساپورت نمیکنه البته اگه اگه از خشاب استفاده میکنید خشابی رو عوض کنید

Ghaioom
16-08-14, 08:18
ببخشید چرا ضبط ماشین گاهی از سی دی آهنگ های صوتی رو نمیخونه؟ فک کنم نباید آهنگ زیاد روش رایتید؟! مثلا من رو یه سی دی 200 تایی فک کنم ریختم انگار نخونده بود هیچی! انگار دوروبرای 50 تا بیشتر نمیخونه گاهی از دستگاه ها!

یکی از بچه ها میگفت زیاد نزن نمیخونه دستگام! خودش انگار میدونست. لابد از اینه؟

Hessam II
16-08-14, 10:36
فرمت fat 32 بزن درست میشه...
احتمالا ntfs ئه

Sent from my C6903 using Tapatalk

الان چک کردم. FAT32 هست.

Ghaioom
19-05-15, 05:49
سلام

کیس قدیمی هست. فن سی پیو شو عوض کردم خیلی وقت پیش . پیناش درست جا نمیشد. یه جورایی وصل کرده بودیم که ولی چند روز پیش به پشتم گذاشته بودمش کیس رو داشتم با کیس دیگه بازی میکردم یهو رفتم عقب خوردم به این افتاد و فن سی پیو از جاش در اومد. جاش زدم ولی دماش از قبل رفته بالا اگه خوب جا نزده بشه دماش بالا نشون میده. الان هم گاهی وقتا یه صدای زنگ مانندی میده. صدای زنگ بیدار شدن ساعتها رو که میدونید ؟ مثل اون یه چند لحظه گاهی صدا میده. فک کنم از دمای قطعه بالا رفتنشه که دوروبرای 80 هست. صدا یه جورایی آزاد دهندس. چطوریی صدا رو بردارم؟ هر کاری کردم نتونستم دماش رو مثل قبل نگه دارم! خمیر سیلیکونش هم فک کنم کمتر از قبل شده. شاید یکم اضافی ترش کنم بهتر بشه دماش؟

Rezaq
28-04-16, 00:07
سلام میخاستم بدونم مدل این لبتاب چیه؟
14847

salpc
28-04-16, 00:55
سلام میخاستم بدونم مدل این لبتاب چیه؟
Only the registered members can see the linkپرسش-و-پاسخ-های-کوتاه-و-عمومی-|-سخت-افزار-و-نرم-افزار-img_20160427_225123-jpg
درود
HP
(یا کلا سوال تون یه چیز دیگه هست؟)

Rezaq
28-04-16, 10:20
درود
HP
(یا کلا سوال تون یه چیز دیگه هست؟)
مدل دقیقشو میخام بدونم تا مشخصاتو و قیمتو دربیارم.

salpc
28-04-16, 14:58
مدل دقیقشو میخام بدونم تا مشخصاتو و قیمتو دربیارم. درود معمولا قسمت بالایی کیبورد(صفحه کلید) اسم ش رو بیان میکنن. پشت لپتاپ رو چک کنید.

- - - Updated - - -

مدل دقیقشو میخام بدونم تا مشخصاتو و قیمتو دربیارم.
درود
معمولا قسمت بالایی کیبورد(صفحه کلید) اسم ش رو بیان میکنن. پشت لپتاپ رو چک کنید.