PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل سخت افزاری رم (RAM)

sina74
15-07-14, 18:38
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیرارن و کاربران زحمت کش سایت شهر سخت افزار
بنده یه مدت دچار مشکلات عجیب و غریبی شدم که بعد از سرچ کردن توی گوگل و سایت ها به رم کامپیوتر مشکوک شدم.دنبال یه نرم افزار برای تست سخت افزاری رم گشتم تا اینکه نرم افزار memtest86 رو که تحت بوت رم رو چک می کنه پیدا کردم .گذاشتمش تا تحت بوت کارشو انجام بده.ظاهرا 10 تا مرحله داشت.بعد نیم ساعت که تموم شد رسید به صد در صد دوباره از اول اومد که منم یه عکس ازش گرفتم با گوشیم که بیام نشون شما که واردین بدم ببینین چی به چیه. آیا رم کامپیوترم سالمه یا نه ؟ و اگه خرابه تا چه حد اوضاع وخیمه ؟ ممنون میشم پاسخ بدین.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
یه سوال دیگه هم داشتم. یه رم سالم طی انجام همین مراحل تست نباید هیچ اروری توش پیدا شه ؟ حتی یه عدد ؟

پی نوشت : کامپیوتر به خوبی اجرا میشه تو بازی هم مشکل خاصی ندیدم ولی در بعضی مواقع در حالت عادی یا در هر شرایط دیگه ای خود به خود بلو اسکرین میده (دو سه روزی یه بار بعضی اوقات هر روز و گاهی هم تا یه هفته سر و کلش پیدا نمیشه :1. (23):) به اسم Memory Management

AMD>INTEL
15-07-14, 18:51
مشخصات دقیق دستگاه رو بنویسید . بله رم دستگاه شما مشکل دارد .

sina74
15-07-14, 21:50
مشخصات دقیق دستگاه رو بنویسید . بله رم دستگاه شما مشکل دارد .

cpu AMD fx 4100 quad core 3.6 GHZ
power green 530 wat
ram ddr3 4 GB @ 1333 MHZ single
mainbord MSi 970a G45
Geraphic radeon hd 7750 msi

AMD>INTEL
15-07-14, 21:53
cpu AMD fx 4100 quad core 3.6 GHZ
power green 530 wat
ram ddr3 4 GB @ 1333 MHZ single
mainbord MSi 970a G45
Geraphic radeon hd 7750 msi

مشخصات رم هم بنویسید .

sina74
15-07-14, 23:03
مشخصات رم هم بنویسید .

اینا کفایت می کنه ؟ اگه نه مشخصات چیشو می خواین ؟

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
.

AMD>INTEL
15-07-14, 23:18
برند رم چیه دوست عزیز . در کل این رم مشکل دارد و باید عوض بشه .بعد چک کنید ببینید رم شما تو این لیست هست یا خیر
Only the registered members can see the link