PDA

مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن سیستم با نصب کارت گرافیک nvidia

rezapersi
14-07-14, 04:09
سلام دوستان
من یه لپتاپ دارم مدل (ایسوزk42jc) که از دو گرافیک استفاده شده Intel و nvidia .وقتی که درایور اینتل رو نصب میکنم و سیستم رو ریستاست میکنم هیچ مشکلی وجود نداره ولی وقتی که درایور nvidia رو نصب میکنم و ریستارت میکنم سیستم دیگه بالا نمیاد مجبورم از طریق safe mod وارد سیستم بشم و درایور رو پاک کنم تا سیستم بیاد بالا .همه نوع درایو رو هم امتحان کردم از آخرین ورژن هم استفاده کردم بازم درست نمیشه درایو ها رو هم از سایت شرکت سازنده بر اساس مدل لپتاپ هم دانلود کردم بازم نشد قبلش سیستم درست بود اومدم ویندوز عوض کردم اینجوری شد
لطفا راهنماییم کنید

Ghaioom
14-07-14, 09:31
سلام.

نسخه درایور کارت گرافیک رو عوض کنید و تست کنید. :1. (26): تو سایتش هست میتونید پیدا کنید یا گوگل

STUXNET
14-07-14, 10:52
میتونید اول کارت اول رو نصب کنی بعد آنبورد رو امتحانش مجانیه

farid220
14-07-14, 14:43
من همون کارو کردم اما همونی که توضیحش رو دادم شده . برای اینکه تصویر آنبورد بگیرم باید کارت گرافیک اصلیمو بردارم. درضمن با آنبورد تصویر میده!!!!

- - - Updated - - -

اتفاقا سرچ کرده بودم ورژن 340 بود اما نمیدونم چرا دانلود نمیشه ؟

Ghaioom
17-07-14, 15:24
دان ک باید بشه! شاید مشکل از مرورگر یا سایته. لینکشو ریموت کن جای دیگه با دانلود منیجر دان کنش. یا از سایت دگ سعی کن لینکو بیابی.

AMD>INTEL
17-07-14, 15:33
1-ابتدا جدیدترین درایور اینتل رو نصب کنید .
2- درایور nvidia رو دریافت و نصب کنید

aryaiee
19-07-14, 12:27
سلام دوستان
من یه لپتاپ دارم مدل (ایسوزk42jc) که از دو گرافیک استفاده شده Intel و nvidia .وقتی که درایور اینتل رو نصب میکنم و سیستم رو ریستاست میکنم هیچ مشکلی وجود نداره ولی وقتی که درایور nvidia رو نصب میکنم و ریستارت میکنم سیستم دیگه بالا نمیاد مجبورم از طریق safe mod وارد سیستم بشم و درایور رو پاک کنم تا سیستم بیاد بالا .همه نوع درایو رو هم امتحان کردم از آخرین ورژن هم استفاده کردم بازم درست نمیشه درایو ها رو هم از سایت شرکت سازنده بر اساس مدل لپتاپ هم دانلود کردم بازم نشد قبلش سیستم درست بود اومدم ویندوز عوض کردم اینجوری شد
لطفا راهنماییم کنید
دوست من
شما ابتدا ببینید توی دیوایس منیجر کلا گرافیکتون شناخته میشه؟
سوال بعدی اینه که قبل از این مشکل اتفاق خاصی نیوفتاد؟مثلا بازی سنگین یا هرچیز دیگری؟
سوال بعدی اینکه بیشتر از برق شهر استفاده میکنید و یا باتری؟

AMD>INTEL
19-07-14, 13:22
پست های کاربر دوم مدیریت به تاپیک دیگر شد .

rezapersi
21-07-14, 00:58
سلام
در رابطه با سوال اولتون بله هر دو شناخته میشه پس ار ریست دیگه سیستم بالا نمیاد
در مورد سوال دوم نه فبلش این مشکل وجود نداشت .فقط قبل از اینکه ویندوز رو عوض کنم در هنگام اجرای بازی ارور 0x000007b داده میشد واسه همین مجبور شدم ویندوز عوض کنم
در مورد سوال سوم بیشتر از برق شهر استفاده میکنم بعضی وقت ها هم باطری
من همه ی ورژن های nvidiaرو تست کردم نصب میشن ولی دیگه با ریست سیستم با لا نمیاد یعنی لودینگ رو رد میکنه صفحه سیاه میمونه
انواع ویندوز ها هم تست کردم نشد 8 8.1 7 هم 32 و هم 64

rezapersi
21-07-14, 01:01
سلام
من همین کارو کردم همه ی ورژن ها هم تست کردم جواب نداد

aryaiee
21-07-14, 09:02
سلام
در رابطه با سوال اولتون بله هر دو شناخته میشه پس ار ریست دیگه سیستم بالا نمیاد
در مورد سوال دوم نه فبلش این مشکل وجود نداشت .فقط قبل از اینکه ویندوز رو عوض کنم در هنگام اجرای بازی ارور 0x000007b داده میشد واسه همین مجبور شدم ویندوز عوض کنم
در مورد سوال سوم بیشتر از برق شهر استفاده میکنم بعضی وقت ها هم باطری
من همه ی ورژن های nvidiaرو تست کردم نصب میشن ولی دیگه با ریست سیستم با لا نمیاد یعنی لودینگ رو رد میکنه صفحه سیاه میمونه
انواع ویندوز ها هم تست کردم نشد 8 8.1 7 هم 32 و هم 64

برادر احتمال خرابی کارت nvidia هستش پس دیگه

AMD>INTEL
21-07-14, 12:46
سلام
من همین کارو کردم همه ی ورژن ها هم تست کردم جواب نداد

با memtest هم از رم سیستم یک تست بگیرید . خبرش رو بدید