PDA

مشاهده نسخه کامل : سوالاتی درباره Lenovo G510 و مشاوره خرید لپ تاپ تا 1700

مهدی مسی
13-07-14, 12:21
با سلام خدمت همه دوستان وکاربران عزیز....باقبولی طاعات وعبادات شما...من چند سوال در مورد لپ تاپ مدل Lenovo G510 با رم 8 گیگ و پردازنده core i5 و هارد 1 ترا و...است...من برای کارهای روزمره مثل تایپ واکسل و...وبرنامه نویسی و دیدن فیلم و مررو در اینترنت و....می خواهم این لپ تاپ را تهیه کنم ولی در سایت هایی مثل دجی کالا و... نفدهایی در مورد این مدل لپ تاپ آمده است..من از کسانی که با این مدل کارکرده اند ودارند خواهش می کنم بدون تعصب به سوالات من جواب بدهند ومن را راهنمایی کننند:

1-آیا ازنظر کیفیت تصویر وصفحه نمایش وزاویه دید وپیکسل در حد خوبی است یا نه؟ وآیا نیازهای من را این صفحه نمایش پاسخ گو است یا نه؟

2-22آیا باطری این مدل زود شارژ خالی می کند یا خیر؟ و برای کارهای روزمره ویا گشت وگذار در اینترنت واستفاده از وای فای چقر شارژ خالی می کند ((چون می گویند ازنظر باطری ضعیف است))و آیا باطری قابل تعویض است یا مثل مدل Z510 غیر قابل تعویض است؟

3-شما تارنج قیمت 1/500/000تا1/700/000 چه مدل لپ تاپی را معرفی می کنید تا خوب وبا کیفیت باشد((برای من کیفیت سخت افزاری وکیفیت تصویر نمایش وامکانات خوب مهم است))

4-شما دریک سخت افزار وکانفینگ مثل هم ازبین لپ تاپ های ASUS وLenovo کدام را ازنظر کیفیت ساخت قطعات و....مورد تائید قرار می دهید....

شرمنده اگر طولانی شد...یا حق...

AMD>INTEL
13-07-14, 12:43
با سلام خدمت همه دوستان وکاربران عزیز....باقبولی طاعات وعبادات شما...من چند سوال در مورد لپ تاپ مدل Lenovo G510 با رم 8 گیگ و پردازنده core i5 و هارد 1 ترا و...است...من برای کارهای روزمره مثل تایپ واکسل و...وبرنامه نویسی و دیدن فیلم و مررو در اینترنت و....می خواهم این لپ تاپ را تهیه کنم ولی در سایت هایی مثل دجی کالا و... نفدهایی در مورد این مدل لپ تاپ آمده است..من از کسانی که با این مدل کارکرده اند ودارند خواهش می کنم بدون تعصب به سوالات من جواب بدهند ومن را راهنمایی کننند:

1-آیا ازنظر کیفیت تصویر وصفحه نمایش وزاویه دید وپیکسل در حد خوبی است یا نه؟ وآیا نیازهای من را این صفحه نمایش پاسخ گو است یا نه؟

2-22آیا باطری این مدل زود شارژ خالی می کند یا خیر؟ و برای کارهای روزمره ویا گشت وگذار در اینترنت واستفاده از وای فای چقر شارژ خالی می کند ((چون می گویند ازنظر باطری ضعیف است))و آیا باطری قابل تعویض است یا مثل مدل Z510 غیر قابل تعویض است؟

3-شما تارنج قیمت 1/500/000تا1/700/000 چه مدل لپ تاپی را معرفی می کنید تا خوب وبا کیفیت باشد((برای من کیفیت سخت افزاری وکیفیت تصویر نمایش وامکانات خوب مهم است))

4-شما دریک سخت افزار وکانفینگ مثل هم ازبین لپ تاپ های ASUS وLenovo کدام را ازنظر کیفیت ساخت قطعات و....مورد تائید قرار می دهید....

1-از نظر کیفیت تصویر مطلوب هست . البته باید نسبت به قیمتش انتظار داشته باشید . من چند تا برای مشتری خریدم و به نظرم تصویر خوبی داشت .
2-باطریش حدود 2 ساعت نگه میداره . باطریش قابل تعویض هست .
3-با این بودجه بهترین انتخاب همین lenovo g510 هست .

JiMmY.j
13-07-14, 12:46

اگه لپ تاپ رو برای کارهای روزمره میخوایی حداکثر رم 6 گیگ کافیه. رم 8 رو داری فقط پول اضافه میدی براش.
پردازنده i5 هم کافیه. i3 هم خوبه. اگه میخوایی فیلم ببینی شک نکن که به یه لپ تاپ 15 اینچ نیاز داری. صداش هم باید خوب باشه.
من میگم از سری x ایسوز انتخاب کن. شاید زاویه دید صفحه نمایش خوب نباشه ولی کیفیت اون و صدای خروجی خیلی عالی هست.
این مدل رو ببین: asus x550-c البته اگه بگردی یه گرافیک 1 گیگ پیدا کنی بهتره. چون 2 گیگ زیادی برات.البته اگه اهل گیم نباشی.
از من نصیحت زیاد دنبال صفحه نمایش با زاویه دید بالا نرو. بی دلیل خودت رو داری به چند مدل محدود میکنی. زیاد ارزش فکر کردن نداره.
من خودم خیلی به موسیقی و فیلم علاقه دارم دنبال یک صفحه نمایش خوب و صدای عالی میگشتم. اینو انتخاب کردم.
ازش هم خیلی راضی هستم.

aryaiee
13-07-14, 12:47

دوست من این مدل چندین کانفیگ داره خوب کدومش؟؟A?B?C?D?H?...

STUXNET
13-07-14, 13:07
مهمترین معیارتوانتخاب اون لنوو که گفتم بسیار باکیفیت ومحکم بودنش نسبت به بقیه لپ تاپ ها هست درخصوص رم و سی پی یو یه Cori3 ورم 4 جواب کارتو درحد بسیارقابل قبولی جواب میده

مهدی مسی
13-07-14, 18:02
دوست من این مدل چندین کانفیگ داره خوب کدومش؟؟A?B?C?D?H?...

دوست عزیز من در تایپک کانفینگ را گفتم : پردازنده core i5 و رم 6 یا 8 گیگ وهارد 1 ترابایت وگرافیک 2 گیگ و..................

من منظورم کلاً این است که این مدل Lenovo G510 در کانفینگ های مختلف آیا از نظر کیفیت سخت افزاری وقطعات وکیفیت تصویر ونمایشگر و باطری در حد خوبی است یا خیر؟
وچه مدل لپ تاپی در رنج بازه 1/500/000 تا 1/700/000 به پای این مدل می رسد؟

aryaiee
13-07-14, 18:16
دوست عزیز من در تایپک کانفینگ را گفتم : پردازنده core i5 و رم 6 یا 8 گیگ وهارد 1 ترابایت وگرافیک 2 گیگ و..................

من منظورم کلاً این است که این مدل Lenovo G510 در کانفینگ های مختلف آیا از نظر کیفیت سخت افزاری وقطعات وکیفیت تصویر ونمایشگر و باطری در حد خوبی است یا خیر؟
وچه مدل لپ تاپی در رنج بازه 1/500/000 تا 1/700/000 به پای این مدل می رسد؟

ببینید دوست خوبم،
صفحه نمایش مدل های مات لنوو بی تعارف بسیار افتضاح هستند.ببینید اگر این صفحه نمایش رو مثلا 3 سال پیش میدیدم با توجه به تکنولوژی و پنل های ان زمان میگفتم کیفیتش متوسط است.اما با توجه به پیشرفت نمایشگرها نوع مات لنوو چندان دلچسب نیست.اما با توجه به قیمتش از سخت افزار خوبی برخورداره.صفحه نمایش های مات درسته که جلوی انعکاس نور رو میگیرند،اما پخش لذت بخشی رو شاهد نیستید.کیفیت پاین نور(BACKLIGHT)و رزولوشن نامفهوم هم از ایراداتش است.دوم اینکه کیفیت ساخت این خانواده خوبه اما یکی از عالیترین ها نخواهد بود!یک مدل هم خودم معرفی میکنم.با توجه به اینکه فقط رم و هارد کمی کمتر از مدل پیشنهادی شماست.اما کیفیت ساخت بالا،خنک کننده مناسب،صفحه نمایش فوق العاده با کیفیت(شک نکنید) ACER E1-572G-54204G50MNKK2G

STUXNET
14-07-14, 10:49
اگه فقط صفحه نمایشش ایراد داشته باشه
لپ تاپ لنوو هنوزم که هنوزه مثل لپ تاپ ایسوس یا سونی نمی فروشه و دلیلش هم فقط و فقط اینه که مثل ایسوس و سونی و اپل سروصدا نکرده و مردم هم چون به لپ تاپ لنوو به عنوان یک موجود ناشناخته نگاه می کنن ، فعلا تقاضای کمتری در بازار داره . البته جدیدا دید خیلی ها نسبت به لپ تاپ لنوو داره عوض میشه چون واقعا لپ تاپ های خوبی هستن و نسبت به کانفیگ سخت افزاری شون قیمت بسیار مناسبی دارن

AMD>INTEL
14-07-14, 13:06
یک نکته مهم که دوستان هم اشاره کردند . اگر بخواهید با این کانفیگ از برند مثلا اسوس تهیه کنید باید بالای 2 میلیون تا 2.5 هزینه کنید . مسئله کیفیت صفحه اونقدر نیست که نزدیک 800 تومن افزایش بودجه رو توجیه کند .:11():

مهدی مسی
15-07-14, 04:35
یک نکته مهم که دوستان هم اشاره کردند . اگر بخواهید با این کانفیگ از برند مثلا اسوس تهیه کنید باید بالای 2 میلیون تا 2.5 هزینه کنید . مسئله کیفیت صفحه اونقدر نیست که نزدیک 800 تومن افزایش بودجه رو توجیه کند .:11():

با سلام..ممنون وتشکر از همه دوستانی که من را راهنمایی کردند...شرمنده در کل از نظر شما ازبین سه برند Lenovo و Asus وAcer دریک کانفینگ وسخت افزار مثل هم ودر یک قیمت شما کدام برند را ازنظر کیفیت ساخت وساپورت بهتر می دانید وتائید می کنید؟

همچنین دو تا ازکاربران عزیز وگرامی در همین تایپک دو مدل Asus X550 C و Acer

E1-572G-54204G50MNKK2G را به من معرفی کردند وگفتند که لپ تاپ های خوبی هستند..حال ازنظر شما این دو مدل در کانفینگ وسخت افزار مثل هم با مدل Lenovo G510 کدام ها بهتر هستند و شما تائید می کنید....
من در نج قیمت 1/500/000 تا 1/700/000 می خواهم یک لپ تاپ بخرم..شما از سه مدل بالا کدام را بهتر می دانید و شما به جز این سه مدل چه مدل دیگری پیشنهاد می دهید...وهمچنین در برند Lenovo چه مدل دیگری را دراین رنج قیمت خوب می دانید..

من خودم کارم در تعمییرات وسایل الکترونیکی وهمچنین برنامه نویسی و ساخت پروژه های صنعتی و فروش گیرنده های دیجیتال و... آنتن است....
ممنون می شوم اگر یک راهنمایی دیگر بکنید...بازم شرمنده...یا حق....

AMD>INTEL
15-07-14, 11:04
با سلام..ممنون وتشکر از همه دوستانی که من را راهنمایی کردند...شرمنده در کل از نظر شما ازبین سه برند Lenovo و Asus وAcer دریک کانفینگ وسخت افزار مثل هم ودر یک قیمت شما کدام برند را ازنظر کیفیت ساخت وساپورت بهتر می دانید وتائید می کنید؟

همچنین دو تا ازکاربران عزیز وگرامی در همین تایپک دو مدل Asus X550 C و Acer

E1-572G-54204G50MNKK2G را به من معرفی کردند وگفتند که لپ تاپ های خوبی هستند..حال ازنظر شما این دو مدل در کانفینگ وسخت افزار مثل هم با مدل Lenovo G510 کدام ها بهتر هستند و شما تائید می کنید....
من در نج قیمت 1/500/000 تا 1/700/000 می خواهم یک لپ تاپ بخرم..شما از سه مدل بالا کدام را بهتر می دانید و شما به جز این سه مدل چه مدل دیگری پیشنهاد می دهید...وهمچنین در برند Lenovo چه مدل دیگری را دراین رنج قیمت خوب می دانید..

من خودم کارم در تعمییرات وسایل الکترونیکی وهمچنین برنامه نویسی و ساخت پروژه های صنعتی و فروش گیرنده های دیجیتال و... آنتن است....
ممنون می شوم اگر یک راهنمایی دیگر بکنید...بازم شرمنده...یا حق....

acer کانفیگ خوبی دارد ولی از نظر بدنه و باطری به مراتب ضعیف تر هست .
با 1640 میتونید ASUS - X552 / i3 بگیرید

aryaiee
15-07-14, 12:48
در مورد لنوو (مدل معرفی شده)اکثر وب سایت ها از نظر کیفیت بدنه و ارگونومیک نمره پایینی بهش داده اند.با یک سرچ ساده کاملا میتوان دید.به عنوان نمونه بنده عرض کنم،
وب سایت تخصصی notebookcheck به مدل لنوو g510 امتیاز 77 داده است که معیارها:کیفیت صفحه نمایش،کیفیت بدنه،مقدار گاما و روشنایی صفحه نمایش،و ارگونومیک بودن است!اما به مدل ذکر شده بنده(acer) امتیاز 80 داده شده است و نوشته شده لنوو در این معیارها یک انتخاب متوسط رو به پایین است!در مورد acer ذکر شده است بدنه یکدست پلاستیک تقویت شده و کیفیت عالی در لولا ها و محل قرار گیری پورتها کاملا بی نقص و محکم هستند!همچنین مصرف برق کمتر
10787
acer
10788
حالا برسیم به صفحه نمایش.از تکنیک ساخت که بگذریم که پنل tn ایسر الویت دارد میپردازم مقدار نور خروجی صرفا.
acer
10789
lenovo
10790
کیفیت صفحه نمایش g510 در اکثر سایت های بنچمارک در بیرون از منزل بسیار بد ارزیابی شده.همچنین در کیفیت رنگ گاما و کیفیت از اطراف هم acer پیروز میدان است.
acer
10791
lenovo
10792
همچنین در گرما و حرارت تولیدی باز هم برتری با مدل ذکر شده acer هستش.به علت کمبود وقت فقط به همین موارد اشاره شد.در صورت لزوم برای استارتر ادامه خواهم داد