PDA

مشاهده نسخه کامل : case +cooler (مشاوره خرید کیس و کولر تا 400 تومن)

mosmag
10-07-14, 12:47
گرافيك ، مادربرد و سي پي يو و رمهاي انتخابي من ايناست4690k powercolor 280x
asrock z97 fatal1ty killer

gskill 2*4gb 2400 triodent x لطفا يه كيس و كولر تا حدود 400 تومن معرفي كنين 20-30 تومن بالا پايين كه جريان هواي خوبي تو كيس باشه ( ميخام گرافيكم خنك بمونه ) و اگر شد روبرو گرافيك فن داشته باشه كولر هم احتمالا بعدا ميخوام تا 4.5 حداكثر اور كنمبا تشكر

Reza Eshraghi
10-07-14, 12:56
دوست خوبم سلام .
جمع قیمت کیس و کولر بشه 400 تومن یا قیمت هرکدوم تا 400 تومن ؟

mosmag
10-07-14, 14:18
نه اونطوري خيلي ميشه دوتا باهم ٤٠٠

Reza Eshraghi
10-07-14, 15:33
نه اونطوري خيلي ميشه دوتا باهم ٤٠٠

برادر گرافیک که خودش کولر داره . برای تهویه بهتر می تونید فن های داخل کیس رو اضافه کنید . کولر بهتری توصیه می کنم بگیرید برای پردازنده چون میخواین اور کنید البته به خاطر کیفبت Tim بهتر در 4690k قطعاً دمای کاریتون مناسب تر از یک 4670k اور شده خواهد بود .
کیس X1 گرین و واترکولر Enermax LIQTECH 120X بهتون پیشنهاد می کنم با مقداری افزایش بودجه جمعاً حدود 485 که کیس 145 تومن و کولر 340 تومن یا اگر اصلاً بودجتون نمیخواین بزنه 440 تومن بالاتر واترکولر رو Enermax LiqMax 120S-HP بگیرید حدود 280 تومن
خالت دومی هم دارید کیس رو X4 بگیرید که کیفیت ساخت بهتری داره تهویه داخلی بهتری هم داره و کولر رو HR-02 Macho بگیرید . کیس 300 تومن و کولر حدود 145 تومن هست . ( کلاً چون اکثر دوستان اینجا بیشتر موافق ایرکولر هستند این گزینه رو هم پیشنهاد میدم . )

mosmag
10-07-14, 15:43
با سلام
من هم منظورم تهويه كلي كيس مخصوصا فني كه روبرو گرافيك قرار ميگيره ( vga core )
لطفا اير پيشنهاد بشه كلا از water cooler خوشم نمياد
يه سوالم داشتم اينكه ماچو به رمها گير نميكنه؟؟؟؟

AMD>INTEL
10-07-14, 15:51
گرافيك ، مادربرد و سي پي يو و رمهاي انتخابي من ايناست4690k powercolor 280x
asrock z97 fatal1ty killer

gskill 2*4gb 2400 triodent x لطفا يه كيس و كولر تا حدود 400 تومن معرفي كنين 20-30 تومن بالا پايين كه جريان هواي خوبي تو كيس باشه ( ميخام گرافيكم خنك بمونه ) و اگر شد روبرو گرافيك فن داشته باشه كولر هم احتمالا بعدا ميخوام تا 4.5 حداكثر اور كنمبا تشكر

این کیس هم قیمت مناسبی دارد و هم کولینگ خوبی .
TESSERACT DEEPCOOL CASE (Only the registered members can see the link)
قیمت مدل sw حدود 160 هست .

mosmag
10-07-14, 15:59
این کیس هم قیمت مناسبی دارد و هم کولینگ خوبی .
TESSERACT DEEPCOOL CASE (Only the registered members can see the link)
قیمت مدل sw حدود 160 هست .

بسيار عالي كيس خيلي خوبي هست و قيمتشم مناسب به نظر ميرسه مدل sw با معمولي چه تفاتي داره؟؟
اير كولر همون macho خوبه يا neptwin يا مدل ديگه اي؟؟؟
به رم ها هم گير نكنه كولر

AMD>INTEL
10-07-14, 16:02
بسيار عالي كيس خيلي خوبي هست و قيمتشم مناسب به نظر ميرسه ولي من تو سايتا چيزي نديدم
از چه سايتي ميشه خريدش؟؟
اير كولر همون macho خوبه يا neptwin يا مدل ديگه اي؟؟؟

سایت رایان صبا داره . macho هم مناسبه .:11():

Reza Eshraghi
10-07-14, 16:05
با سلام
من هم منظورم تهويه كلي كيس مخصوصا فني كه روبرو گرافيك قرار ميگيره ( vga core )
لطفا اير پيشنهاد بشه كلا از water cooler خوشم نمياد
يه سوالم داشتم اينكه ماچو به رمها گير نميكنه؟؟؟؟

مشکلی از این نظر پیش نخواهد اومد . واسه اطمینان بیشتر می تونید رم ها رو روی اسلات غیر مجاور سوکت و جفت هم رنگش نصب کنید .

mosmag
10-07-14, 16:24
ممنون برام مهمه همه اسلات ها ازاد باشن
فرق مدل sw با مدل معمولي؟؟؟؟
ميدونم macho كولر خيلي خوبيه ولي از لحاظ مقايسه و بخاطر اينكه قيمتاشون نزديك به همه كدوم رو برتر ميدونين؟؟
Neptwin
Macho
Frostwin

AMD>INTEL
10-07-14, 16:31
ممنون برام مهمه همه اسلات ها ازاد باشن
فرق مدل sw با مدل معمولي؟؟؟؟
ميدونم macho كولر خيلي خوبيه ولي از لحاظ مقايسه و بخاطر اينكه قيمتاشون نزديك به همه كدوم رو برتر ميدونين؟؟
Neptwin
Macho
Frostwin

فرق زیادی با هم ندارند ولی در مدل sw یک فن خوب جلوی کیس هست که هم زیباست و هم کاربردی. من به شخصه علاقه زیادی به Frostwin دارم

یک مدل دیگه هم deep cool به نام pangu دارد که دارای دو فن جلو هست .
PANGU DEEPCOOL CASE (Only the registered members can see the link)

فرق زیادی با هم ندارند ولی در مدل sw یک فن خوب جلوی کیس هست که هم زیباست و هم کاربردی. من به شخصه علاقه زیادی به Frostwin دارم

این فن Noctua NH-C14 هم طرح جالبی دارد . گارانتی 5 ساله عقیق هم دارد
10747
خنک کننده پردازنده Noctua NH-C14 (Only the registered members can see the link)

mosmag
10-07-14, 20:54
سه تا مدل كيس مارك perfect ديدم اونا ساخت كجان از لحاظ كيفي جطورن كولر ها توشون جاميشه؟توصيه ميكنين خريدشو ؟
يه مدلم انرمكس بود نظرتون درمورد اونم ذكر كنين ممنون ميشم
درمورد كولر هم اول كارايي برام مهمه و اينكه جلو اسلات رمها نباشه

AMD>INTEL
10-07-14, 21:29
سه تا مدل كيس مارك perfect ديدم اونا ساخت كجان از لحاظ كيفي جطورن كولر ها توشون جاميشه؟توصيه ميكنين خريدشو ؟
يه مدلم انرمكس بود نظرتون درمورد اونم ذكر كنين ممنون ميشم
درمورد كولر هم اول كارايي برام مهمه و اينكه جلو اسلات رمها نباشه

پرفکت که به شدت بی کیفیت هست .
انرمکس هم خوبه ولی نظرم روی همون مدل دیپ کول هست . اون فن ناکوتا که لینک دادم . مشکل تداخل با رم ندارد
کیس گرین هانتر هم مناسبه
Only the registered members can see the link

mosmag
11-07-14, 05:39
ممنون
فن هاي خوابيده يا lp شنيدم كارايي شون به نسبت ايستاده خيلي كمتره به نظرم حالا كه مشكل جاشدن تو كيس ندارن از همون ايستاده ها يه مدل بردارم براي اور كردن هم بهتره
راستي تو سايت ترمال رايت ديدم macho رو به حالت هاي مختلف بسته بودن كه به رمها برخورد درمورد همه ي كولر ها ميشه اينكاروكرد؟؟؟؟
كدوم كولر تو اين رنج قيمت كاراييش بيشتره؟ خريد كولر دست دوم رو توصيه ميكنين؟؟؟

AMD>INTEL
11-07-14, 14:10
ممنون
فن هاي خوابيده يا lp شنيدم كارايي شون به نسبت ايستاده خيلي كمتره به نظرم حالا كه مشكل جاشدن تو كيس ندارن از همون ايستاده ها يه مدل بردارم براي اور كردن هم بهتره
راستي تو سايت ترمال رايت ديدم macho رو به حالت هاي مختلف بسته بودن كه به رمها برخورد درمورد همه ي كولر ها ميشه اينكاروكرد؟؟؟؟
Green hr2_macho Fan (Only the registered members can see the link)

کولر دست دوم رو خیر توصیه نمیکنم .در مورد کولری که معرفی کردم چند بررسی بخونید متوجه میشید ضعیف نیست .
Noctua NH-C14 Review | techPowerUp (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

ممنون

کولر دست دوم رو خیر توصیه نمیکنم .در مورد کولری که معرفی کردم چند بررسی بخونید متوجه میشید ضعیف نیست .