PDA

مشاهده نسخه کامل : لپ مخصوص بازی تا سقف 5 ملیون تومان

kazaroonishahrsakhtafzar
10-07-14, 07:36
باسلام : من می خواهم یک لپ حرفه ای مخصوص بازی تا سقف 5 ملیون تومان خریداری نمایم ، لطفاً لپ تاپ های مورد نظر خود را با ذکر دلیل بنویسید؟

- همچنین نظرتان در مورد لپ تاپ MSI GE60 Apache SSD چیست؟

- آیا بر روی لپ تاپ MSI GE60 Apache SSD که فاقد سیستم می باشد می توان سیستم عامل ویندوز 8.1 نصب کرد؟
(باتشکر)

AMD>INTEL
10-07-14, 08:56
ASUS - N550JK / i7
CPU: INTEL Core i7 4700HQ - Haswell (3.4 Ghz ) / RAM: 8GB DDR3 / HDD: 1 TB SATA / LCD: 15.6" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: GEFORCE GTX 850M - 4GB / PORTS: LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + HDMI / 2.6 Kg / IPS FULL HD

Hessam II
10-07-14, 09:13
سلام. بله... همان لپ تاپ GE60 نامبرده ای که فرمودید، بهترین گزینه جهت خرید هست و توصیه میشه و انتخاب بهتری، نخواهید داشت.

hwcpmm
10-07-14, 12:11
ASUS - N550JK / i7
CPU: INTEL Core i7 4700HQ - Haswell (3.4 Ghz ) / RAM: 8GB DDR3 / HDD: 1 TB SATA / LCD: 15.6" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: GEFORCE GTX 850M - 4GB / PORTS: LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + HDMI / 2.6 Kg / IPS FULL HD

این مدلی که شما معرفی کرده اید خود سه تا زیر مدل دارد,که می توانید ببیند. (Only the registered members can see the link)

aryaiee
10-07-14, 12:18
مدل asus n550jk کانفیگ بدی نداره اما اصلا گیمینگ نیست!مدل های msi توصیه میشه.

AMD>INTEL
10-07-14, 15:59
مدل asus n550jk کانفیگ بدی نداره اما اصلا گیمینگ نیست!مدل های msi توصیه میشه.

دلیل اینکه گیمینگ نیست چی هست ؟ :1. (23):

aryaiee
10-07-14, 16:13
دلیل اینکه گیمینگ نیست چی هست ؟ :1. (23):

دوست خوبم
1-طراحی این لپ تاپ گیمینگ نیست.چون از خانواده N در ASUS هستش و خانواده گیم ASUS با پسوند G شناسایی میشوند!لازم به ذکره که البته خانواده از خانواده U,S. قویتر هستند اما باز هم در رتبه گیمینگ قرار نمیگیرند!
2-مهمترین گزینه بعد از سخت افزار قوی در خرید لپ تاپ واسه گیم،تحمل شرایط کاری گیم در مدت زمان بالا هستش.که این لپ تاپ چون از خانواده گیمینگ نیست همان خنک کننده های معمولی (مایل به قوی)رو داراست!

AMD>INTEL
10-07-14, 16:25
دوست خوبم
1-طراحی این لپ تاپ گیمینگ نیست.چون از خانواده N در ASUS هستش و خانواده گیم ASUS با پسوند G شناسایی میشوند!لازم به ذکره که البته خانواده از خانواده U,S. قویتر هستند اما باز هم در رتبه گیمینگ قرار نمیگیرند!
2-مهمترین گزینه بعد از سخت افزار قوی در خرید لپ تاپ واسه گیم،تحمل شرایط کاری گیم در مدت زمان بالا هستش.که این لپ تاپ چون از خانواده گیمینگ نیست همان خنک کننده های معمولی (مایل به قوی)رو داراست!

با این گرافیک و این پردازنده هیچوقت از کولینگ معمولی استفاده نمیشه . اگر برای گیمینگ نبود از یک گرافیک ضعیفتر استفاده میکرد که دما کنترل شده تر باشه . با احترام به نظر شما این لپتاپ تمام فاکتورهای یک لپتاپ گیمینگ رو دارد .

aryaiee
10-07-14, 16:47
با این گرافیک و این پردازنده هیچوقت از کولینگ معمولی استفاده نمیشه . اگر برای گیمینگ نبود از یک گرافیک ضعیفتر استفاده میکرد که دما کنترل شده تر باشه . با احترام به نظر شما این لپتاپ تمام فاکتورهای یک لپتاپ گیمینگ رو دارد .

ببخشید یک سوالی العان واسه من پیش اومد که اگر تمام فاکتورهای یک لپ تاپ گیمینگ رو داره پس چرا در خانواده multimedia هستش؟؟
این هم خدمت شما:برد کامل با 2 فن کوچک و کاملا معمولی با سیستم تکسو!!
1074210743

AMD>INTEL
10-07-14, 16:55
ببخشید یک سوالی العان واسه من پیش اومد که اگر تمام فاکتورهای یک لپ تاپ گیمینگ رو داره پس چرا در خانواده multimedia هستش؟؟
این هم خدمت شما:برد کامل با 2 فن کوچک و کاملا معمولی با سیستم تکسو!!
1074210743

این سیستم کولینگ کاملا موثر برای خنک کردن این دستگاه هست . همین عکس ها جواب سوال شما رو میده . واقعا از سیستم کولینگ خوبی استفاده کرده است . کافیه با مادربرد msi مقایسه کنید .اون پایپ ها و سیستم کولینگ دو فن کاملا توانایی خنک کردن cpu , gpu این دستگاه رو دارند . من به کانفیگ کلی نگاه میکنم این دستگاه تمام فاکتورهای رو دارد

Hessam II
10-07-14, 16:58
لطفاً بازدهی DDR3 بودن کارت گرافیک لپ تاپ مدل ایسوس رو در بازی های گرافیکی روز دنیا با ذکر مثالی، شرح دهید و اثبات کنید در گیم چیزی از GE60 MSI کم نداره! (امتیاز: بی نهایت!!!)

aryaiee
10-07-14, 17:05
این سیستم کولینگ کاملا موثر برای خنک کردن این دستگاه هست . همین عکس ها جواب سوال شما رو میده . واقعا از سیستم کولینگ خوبی استفاده کرده است . کافیه با مادربرد msi مقایسه کنید .اون پایپ ها و سیستم کولینگ دو فن کاملا توانایی خنک کردن cpu , gpu این دستگاه رو دارند . من به کانفیگ کلی نگاه میکنم این دستگاه تمام فاکتورهای رو دارد

شما واقعا به این میگید کولینگ خوب؟من خودم طرفدار asus هستم اما واقعیت به اینه این لپ تاپ گیمینگ نیست.دوست گرامی این یک لپ تاپ تقریبا قوی در خانواده خودش هستش.اما کولینگ ضعیفی واسه گیم داره.شما اصلا به فن ها دقت کردید؟شما به سینک دقت کردید؟به ابعاد کابینت؟تنها کاری شده طراحی asus طوری بوده که دست رو خنک نگه داره!!اگر غیر این بود کمپانی در سری گیمینگ قرار میدادش!به طراحی سخت افزار دقت کنید این رو دارید با لپتاپ گیمینگ msi مقایسه میکنید؟؟؟

AMD>INTEL
10-07-14, 17:05
در مورد video memory ddr3 اسوس حق با شماست . من صحبت اصلا درباره این موضوع نبود . مسئله درباره کولینگ اسوس قیاس با msi هست .در جریان هستم که vram لپتاپ msi از نوع GDDR5 هست که نکته مثبتی هست .

noobkiiler
10-07-14, 21:39
دوست عزیز من هم این مدل msi رو چند روز پیش با پیشنهاد حسام عزیز خریدم (hesam ii)
شک نکنید کولینگ این لپ تاپ رو دست نداره
کافیه توی بازی از قابلیت cooler booster استفاده کنید سرعت فن 10 برابر میشه و گرما رو احساس نمیکنید
با هر دو لپ تاپ کار کردم واسه ی بازی msi یه چیز دیگست
توی بازی watch dogs با هردو کار کردم ایسوس روی ultra و full hd کم آورد اما msi توی ultra و full hd حدودا 24 فریم داد که مشکلی نداره و مشکلی پیش نمیاد
برای گیمینگ msi رو پیشنهاد میدم ( بنده با هر دو کار کردم )
به بزرگ بودنش توجه نکنید خدایی مثل پر سبکه...
فقط یک چیز رو اضافه کنم
قسمتی از لپ تاپ که فن ها باد رو میدن بیرون گرم میشه که دست شما باهاش اصابتی نداره :)
سوالی داشتید در خدمتم