PDA

مشاهده نسخه کامل : خریدار کول پد deep cool M6

ehsas1
04-07-14, 23:11
سلام دوستان
یه کول پد مدل deep cool M6 که ظاهری شبیه ماشین لامبورگینی داره رو میخوام.کسی برای فروش داره؟
اگه هم جایی و سایتی سراغ دارین بگین برای خرید
اکثر سایتهایی که گشتم داشتم اما وقتی زنگ زدم گفتن ندارن
حالا من گفتم شاید اینجا کسایی باشن که تو تهران یا جای دیگه فروشگاه دارن و این مدلو دارن تا ازشون به قیمت منصفانه بخریم
اگه کسی اطلاعی داره دریغ نکنه
ممنون دوستان
اینم مدلش
DeepCool M6 - پایه خنک کننده دیپ کول M6 (Only the registered members can see the link)

مهدی بهادرفر
04-07-14, 23:56
سلام دوستان
یه کول پد مدل deep cool M6 که ظاهری شبیه ماشین لامبورگینی داره رو میخوام.کسی برای فروش داره؟
اگه هم جایی و سایتی سراغ دارین بگین برای خرید
اکثر سایتهایی که گشتم داشتم اما وقتی زنگ زدم گفتن ندارن
حالا من گفتم شاید اینجا کسایی باشن که تو تهران یا جای دیگه فروشگاه دارن و این مدلو دارن تا ازشون به قیمت منصفانه بخریم
اگه کسی اطلاعی داره دریغ نکنه
ممنون دوستان
اینم مدلش
DeepCool M6 - پایه خنک کننده دیپ کول M6 (Only the registered members can see the link)

متاسفانه این مدل خیلی کمه تو بازار اما هفته قبل یکی تو پاساژ ایران دیدم احتمالاً اونجا بتونی پیدا کنی

ehsas1
05-07-14, 01:21
متاسفانه این مدل خیلی کمه تو بازار اما هفته قبل یکی تو پاساژ ایران دیدم احتمالاً اونجا بتونی پیدا کنی

خب متاسفانه من تهران نیستم.دوستمم فرستادم گفتم راسته ولیعصرو بگرده گفت نبود.نمیدونم چقد دقیق گشته.شما آمار میتونی در بیاری کدوم فروشگاه داره؟خودم بودم پیدا میکردم.به رفیقامم اعتمادی نیست از بس تنبلن
دونه دونه سایتها رو گشتم و بهشون زنگ زدم گفتن موجودی ندارن اما مطمئنم همین فروشگاه های داخل پاساژ ولیعصر دارن.
حالا موندم خدایی.خیلی نیاز دارم این کول پدو :1. (28):

STUXNET
05-07-14, 07:45
توپاساژ ايرانيان نباشه شك نكن تو پايتخت هست

ehsas1
05-07-14, 16:53
توپاساژ ايرانيان نباشه شك نكن تو پايتخت هست

چون رفیقم قراره بره میخوام یجوری باشه که مطمئن بشم دارن بره.چون تا الآن 2 بار به 2 فروشگاه زنگ زدم گفتن دارن بعد که رفته گفته از واردکنندش که میخواسته بگیره گفته ندارن و رفیق ما هم رفت اونجا و یارو منو پیش رفیقم خراب کرد.منم پیش دوستم خجالت میکشم.اگه بدونین کدوم فروشگاه داره که ممنون میشم.میدونم سخته ولی چکار کنم:1. (28):

STUXNET
06-07-14, 08:41
چشم اگه مسیرم خورد حتما اطلاع میدم

ehsas1
14-07-14, 02:35
چشم اگه مسیرم خورد حتما اطلاع میدم

خبری نشد داداش؟

STUXNET
14-07-14, 09:24
سلام
فعلا که ماه رمضون امونمونو بریده.....

ehsas1
17-07-14, 14:01
سلام
فعلا که ماه رمضون امونمونو بریده.....

بالاخره با پیگیری یکی از دوستانم تو تهران پیداش کردم.خ ولیعصر پایینتر از 4راه طالقانی
از شما هم ممنونم دوستم :11():