PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا دادن هارد و خاموش شدن سیستم... کممممک

nimabaglou
04-07-14, 20:26
سلام. توروخدا کمک کنید. من هاردم 500 سیتیگ هست ساتا. هاردم یه صدا میده و ناگهان سیستم خاموش میشه و چند دقیقه باید صبر کنم تا بتونم روشن کنم. میگفتن از پاور پاورمو عوض کردم یکی خیلی بهترشو خریدم اما باز همونجوری میشه. وقتی از یو اس بی های جلو کیس هم استفاده میکنم باز از هارد صدا میاد و خاموش میشه سیستم. الان مجبورم دی وی دی رایترو از سیستم جدا کنم و هیچی از یو اس بی جلو وصل نکنم تا بتونم از سیستم استفاده کنم تورو خدا کمکم کنید دیگه دیوونه شدم

AMD>INTEL
04-07-14, 20:47
سلام. توروخدا کمک کنید. من هاردم 500 سیتیگ هست ساتا. هاردم یه صدا میده و ناگهان سیستم خاموش میشه و چند دقیقه باید صبر کنم تا بتونم روشن کنم. میگفتن از پاور پاورمو عوض کردم یکی خیلی بهترشو خریدم اما باز همونجوری میشه. وقتی از یو اس بی های جلو کیس هم استفاده میکنم باز از هارد صدا میاد و خاموش میشه سیستم. الان مجبورم دی وی دی رایترو از سیستم جدا کنم و هیچی از یو اس بی جلو وصل نکنم تا بتونم از سیستم استفاده کنم تورو خدا کمکم کنید دیگه دیوونه شدم

پاوری که نصب کردید چی هست ؟

nimabaglou
04-07-14, 21:12
green-330a-he
cpu: e7500intel
vga: 4650 ati
ram: 4gb ddr3
hdd: 500seagate

AMD>INTEL
04-07-14, 21:17
این رفتار نشون دهنده مشکل ولتاژی هست . پاور رو نو تهیه کردید ؟

nimabaglou
04-07-14, 21:20
hamin diruz kharidamvali alan dvdrw o dar avordam va kable sata ro ham avaz kardam system alan 2 saat kar mikone ma mitarsam dvd o nasb konam baz moshkel bede ya hard externalo

- - - Updated - - -

albate in moshkel ba powere ghablimam bud fek nakonam moshkel az power bashe

AMD>INTEL
04-07-14, 21:21
غیر مسئله ولتاژ دلیل دیگه نمیتونه داشته باشه .

aryaiee
04-07-14, 22:20
330wat جوابگوی این سیستم هست.اینکه میفرمایید باید مجددا چند دقیقه صبر کنید تا سیستم رو بتونید روشن کنید تا حد زیادی موضوع پاور رو منتفی میکنه!
شما ابتدا با یک هارد سالم تست بفرماید.دوست من ممکن هم هست یک جای کار شما اتصال کوتاه داشته باشید که مدار پروتکشن سیستم رو off میکنه!

AMD>INTEL
04-07-14, 22:23
این تست رو انجام بدید . ببنید گرافیکتون درست کار میکنه .
FurMark 1.13.0 Released | Geeks3D (Only the registered members can see the link)
یک شات از HWMONITOR هم بگذارید

nimabaglou
05-07-14, 01:02
graphic kar mikone. power ham be tabe noe noe diruz gereftam va green marke dorostie. ba hard ide test kardam kar kard. alan man usb haye khode case ro az motherboard ghat kardam bad dvdrw ham az motherboard va power ghat kardam alan system kar mikone cable hdd o ham avaz kardam vali baz tarsam az ine dwdrw o vasl konam ba usb case hamin etefagha biofte

AMD>INTEL
05-07-14, 05:59
graphic kar mikone. power ham be tabe noe noe diruz gereftam va green marke dorostie. ba hard ide test kardam kar kard. alan man usb haye khode case ro az motherboard ghat kardam bad dvdrw ham az motherboard va power ghat kardam alan system kar mikone cable hdd o ham avaz kardam vali baz tarsam az ine dwdrw o vasl konam ba usb case hamin etefagha biofte

فارسی تایپ کنید ....

STUXNET
05-07-14, 07:41
دوست خوب اولين قدم قطع كردن يو اس بي هاي جلوي كيس هست بعد نتيجرواعلام كنيد

aryaiee
05-07-14, 12:26
دوست من همونطور که دوستمون هم فرمودند فارسی تایپ کنید!
شما هارد رو با ide وصل کردی مشکلی نداشت؟اگر مادربردت جا داره dvd هم با ide وصل کن.واسه dvd rw خیلی فرقی نمیکنه با sata یا ide وصل باشه دوست من.نترس وصل کن

nimabaglou
06-07-14, 00:30
اقا مشکل رو پیدا کردم و مشکل از یو اس بی جلو کیس بود بازم مرسی موفق باشید.