PDA

مشاهده نسخه کامل : نصب کردن ویندوز روی مادربرد های elitegruop

MoSi 1
30-06-14, 18:18
سلام دوستان من سستم جدید رو گرفتمراما هنوز روش ویندوز نصب کردم ... یعنی یاد ندارم روش نصب کنم ... مادربردم ECS H81H3-M4
دوستان لطفا کمکم کنید

AMD>INTEL
30-06-14, 21:09
نصب ویندوز فرقی با بقیه مادربرد ها نداره . دقیق تر توضیح بدید .

MoSi 1
30-06-14, 22:42
من نمیدونم کدوم کلید رو بزنم که وارد صفحه بوت منو بشه

AMD>INTEL
30-06-14, 22:45
کلیدهای del -f1- f2 رو امتحان کنید

AMD>INTEL
30-06-14, 22:59
کلید های del یا f2 در این برد برای ورود به بایوس هست .:11():

MoSi 1
01-07-14, 00:12
بله اینو میدونم
مگه برا نصب میندوز از فلش نباید از بوت منو استفاده کرد ؟

AMD>INTEL
01-07-14, 06:18
بله اینو میدونم
مگه برا نصب میندوز از فلش نباید از بوت منو استفاده کرد ؟

تو بایوس ست کنید که از روی فلش یا usb بوت بشه .

STUXNET
01-07-14, 09:17
با f8 يا F11 بوت سلكت منوش بالامياد

MoSi 1
01-07-14, 12:09
مشکل کاید بوت حل شد .الان باز یه مشکل جدید در هنگام نصب ویندوز دارم :
وقتی ویندوز نصب میشه (5تا تیک خط میخوره) ویندوز مخواد که ریاستارت بشه . ریاستارت که میشه و صفحه نصب ویندوز میاد اما ادامه نصب نمیاد . ینی ویندوز میخواد از اول نصب بشه . مشکل از کجاست ؟ لطفا کمکم کنید.

Reza Eshraghi
03-07-14, 14:58
مشکل کاید بوت حل شد .الان باز یه مشکل جدید در هنگام نصب ویندوز دارم :
وقتی ویندوز نصب میشه (5تا تیک خط میخوره) ویندوز مخواد که ریاستارت بشه . ریاستارت که میشه و صفحه نصب ویندوز میاد اما ادامه نصب نمیاد . ینی ویندوز میخواد از اول نصب بشه . مشکل از کجاست ؟ لطفا کمکم کنید.

دوست عزیز سلام . شما فقط برای بار اول که First Boot رو روی CD-ROM قرار میدین و تنظیمات رو ذخیره می کنید و سیستم ریست میشه و بهتون میگه : ....Press any key to Boot From CD/DVD و باید یکی از دکمه های کیبرد که معمولاً Space هست رو بزنید تا فایل ها از روی دیسک کپی بشن و نصب شروع بشه باید اون دکمه رو بزنید و وقتی مرحله اول نصب تموم شد و سیستم خودکار ریست شد برای ادامه نصب دیگه نباید این دکمه رو در محل اون پیام بزنید و اجازه بدید ویندوز خودش خودکار از روی هارد بوت بشه و ادامه نصب رو طی کنه .
این نکته رو رعایت می کنید و فقط یک بار دکمه Space می زنید و باز هم میره که از اول نصب کنه ؟!

ویرایش و آپدیت : دیدم نوشته بودید که از بوت فلش برای بوت و نصب ویندوز استفاده کردید و فایل نصبی ویندوز روی فلش بوده . تنظیمات درست بوده ؟ توی بایوس روی چه گزینه ای ست کردید ؟

AMD>INTEL
03-07-14, 15:30
برای بوتیبل کردن فلش از این برنامه استفاده کنید .Universal USB Installer – Easy as 1 2 3 | USB Pen Drive Linux (Only the registered members can see the link)
بهتر از ویندوز 7 64 بیت یا 8 یا 8.1 استفاده کنید .