PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل سیاه شدن صفحه

Mahyar.sfi
27-06-14, 15:15
با سلام خدمت تمامی دوستان

من با مشاوره دوستان جدیدا دو قطعه از دستگاه رو عوض کردم و مدل های زیر رو گرفتم

HDD: Seagate Baracuda 2TB 7200 64MB (Only the registered members can see the link)
Graphic Card: Sapphire R7 260X 2GB OC (Only the registered members can see the link)

نصب قطعات جدید و نصب ویندوز بر روی هارد جدید و نصب برنامه ها و... امروز تموم شد اما همین امروز 2بار در حین انجام کار (1بار کار با فتوشاپ - 1بار در هنگام بازی COD Ghosts با تنظیمات پیشفرض) صفحه سیاه شد و هیچ کاری نمیشد کرد
در ضمن در حین کار با فتوشاپ به شدت دستگاه کند میشه (یه فایل 600MB) وقتی میخواستم Crop کنم حدود 20 دقیقه طول میده
در بازی هم وقتی صحنه تند میشه صفحه رده رده میشه و گاهی بازی کند میشه

مشخصات باقی قطعات:
MB: Asus P7P55D PRO
RAM: Kingstone Hyper X 2*4GB 1600
Power: Green
GP685B

آخرین درایور کارت گرافیک از سایت AMD دانلود بعد از نصب ویندوز نصب شده
آخرین ورژن بایوس نصب هست

اسکرین شات از برنامه GPU Z

10610

در حالت بیکار

10611

لطفا راهنمایی بفرمائید

AMD>INTEL
27-06-14, 15:39
گرافیک قبلی رو درایورش رو کاملا انیستال کنید . نوع ویندوزت هم بنویس

Mahyar.sfi
27-06-14, 15:45
گرافیک قبلی رو درایورش رو کاملا انیستال کنید . نوع ویندوزت هم بنویس

به دلیل اینکه ویندوز روی هارد قدیمی نصب بود ویندوز رو عوض کردم و آوردم روی هارد جدید و از همون اول هم گرافیک جدید با آخرین نسخه درایور در حال اجرا بود
Windows 7 Ultimate SP1 64bit

AMD>INTEL
27-06-14, 16:06
به دلیل اینکه ویندوز روی هارد قدیمی نصب بود ویندوز رو عوض کردم و آوردم روی هارد جدید و از همون اول هم گرافیک جدید با آخرین نسخه درایور در حال اجرا بود
Windows 7 Ultimate SP1 64bit

اپدیت های جدید رو بگیرید . سعی کنید ویندوز سونی نصب کنید که جدیدترین اپدیت ها رو داشته باشد .

Mahyar.sfi
27-06-14, 16:56
تمامی آپدیت هارو گرفته از سایت مایکروسافت
ویندوز سونی؟؟ روی PC??
فکر نمیکنم از ویندوز باشه

AMD>INTEL
27-06-14, 16:59
ویندوز سونی؟؟ روی PC??
فکر نمیکنم از ویندوز باشه

ویندوز سون نه سونی . دقیقا برای یکی از اپدیت هاست .

Mahyar.sfi
27-06-14, 18:10

ویندوز سون نه سونی . دقیقا برای یکی از اپدیت هاست .

اکثر آپدیت های مربوط به ویندوز رو گرفته (به غیر امنیتی) ولی من میزارم کامل آپدیت ها رو بگیره ببینم به کجا میرسه

دوباره حین بازی کند شد سیستم و وقتی اومدم بیرون ویندوز پیغام داده بود که بخاطر اینکه سیستمون داره کند کار میکنه تم رو بزارم روی Basic

بعد از نصب یک سری از آپدیت ها موقعی که من زدم ری‌بوت بشه سیستم BlueScreen داد ولی برنامه BlueScreenView چیزی نشون نمیده

AMD>INTEL
27-06-14, 18:17
بایوس مادربردت رو اپدیت کن .

Mahyar.sfi
27-06-14, 18:22
بایوس مادربردت رو اپدیت کن .

تو پست اول گفتم آخرین ورژنش نصبه

AMD>INTEL
27-06-14, 18:24
برای این که bsod بیاد باید از قسمت startup and recovery تیک automaticaly restart رو بردارید.شات hwmonitor هم بگذارید.درایور چیپست اینتل هم نصب کنید
این درایور در این لینک
Only the registered members can see the link

Mahyar.sfi
27-06-14, 18:46
برای این که bsod بیاد باید از قسمت startup and recovery تیک automaticaly restart رو بردارید.شات hwmonitor هم بگذارید.درایور چیپست اینتل هم نصب کنید
این درایور در این لینک
Only the registered members can see the link

درایور چیپست هم به آخرین نسخه موجود در سایت ایسوس آپدیت شد

اینم اسکرین شات HWMonitor
10622

AMD>INTEL
27-06-14, 19:04
رفیق دمای cpu خیلی بالاست . احتمالا فن یا خوب بسته نشده یا خمیر فاسد شده . هر چه سریع تر یک فکری براش کنید.در آستانه سوختن پردازنده

Mahyar.sfi
27-06-14, 19:09
رفیق دمای cpu خیلی بالاست . احتمالا فن یا خوب بسته نشده یا خمیر فاسد شده . هر چه سریع تر یک فکری براش کنید.در آستانه سوختن پردازنده

چقدر باید باشه؟؟

AMD>INTEL
27-06-14, 19:10
حداکثر 65 درجه .

mostafa0937
27-06-14, 20:43
درایور چیپست هم به آخرین نسخه موجود در سایت ایسوس آپدیت شد

اینم اسکرین شات HWMonitor
10622

دما واقعا بالاست
دمای نرمال بدون کارکرد سیستم 35 درجه هست و تو بازی حداکثر 55:1. (27):

AMD>INTEL
27-06-14, 21:11
فن cpu رو باز کنید دوباره خمیر بزنید .

Mahyar.sfi
28-06-14, 18:52
تا الان که همه راه ها رو تست کردم امروز هم خمیر سیلیکون CPU رو عوض کردم
و برنامه 6Engine مادربرد هم ریختم که کنترل بهتری روی کنترل فن ها داشته باشه

ببینم نتیجه چی میشه

AMD>INTEL
28-06-14, 20:20
شات hwmonitor بگیرید ببینم وضعیت در چه حال هست .

Mahyar.sfi
28-06-14, 20:33
شات hwmonitor بگیرید ببینم وضعیت در چه حال هست .

اسکرین شات
10630

AMD>INTEL
28-06-14, 20:51
الان این درجه حرارت با دیروز فرقی نکرده دما هنوز بالاست .
buffalo100
بگیرید . این فن استوک شما یا درست نصب نشده یا مشکل دارد
10631

aryaiee
28-06-14, 21:15
دوست گرامی
برای خنک سازی کیس از چه تعداد و چه مدل فن استفاده کردید؟
برای پاور کارت گرافیک مستقیم از پاور برق گرفتید و یا از تبدیل استفاده کردید؟
لطفا کارت گرافیک رو جدا کرده و مستقیم از مادربرد استفاده کنید ببینید این مشکل پابرجاست یا نه.

Mahyar.sfi
28-06-14, 21:26
الان این درجه حرارت با دیروز فرقی نکرده دما هنوز بالاست .
buffalo100
بگیرید . این فن استوک شما یا درست نصب نشده یا مشکل دارد

البته اون اسکرین شات رو بعد از گیم گرفته بودم الان مقداری پایینتر اومده
این اسکرین شات الانه

10632

دوست گرامی
برای خنک سازی کیس از چه تعداد و چه مدل فن استفاده کردید؟
برای پاور کارت گرافیک مستقیم از پاور برق گرفتید و یا از تبدیل استفاده کردید؟
لطفا کارت گرافیک رو جدا کرده و مستقیم از مادربرد استفاده کنید ببینید این مشکل پابرجاست یا نه.

4تا فن کیس
فن CPU استوک
فن کارت گرافیک استوک
فن پاور هم که خب معمومه استوک
کارت گرافیک هم مستقیما از پاور یک 6پینه گرفته شده (کارت گرافیک قبلیه من 2تا 6پینه از پاور گرفته بود)

مدل کیس این هست (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
28-06-14, 21:28
به هر حال پیشنهادم تعویض فن هست باز میل خودتون هست .

aryaiee
28-06-14, 21:40
کیس و تعدد فن در حد قابل قبولی هستش.
cpu شما یک مدل تقریبا پر مصرف در خانواده intel البته محسوب میشه!95W
در دمای خارج از لود تقریبا دما مناسب است.هرچند با وجود اون کیس و فن ها باید کمتر هم باشد.(کمی)
دوست من یک مورد دیگر هم تست بفرماید.در TASK ببینید نرم افزار یا مصرف کننده ایی نیست که بیش از حد استفاده کند؟
معمولا CPU های اینتل در دمای بالا ممکن ریستارت میشوند این حالت ممکن است واسه مسئله دیگری هم باشد.
در هر حال اگر با گرافیک مستقیم از مادربرد هم تست بفرمایید بد نیست.
پیشنهاد استاد بنده بایت گذاشتن یک فن قوی هم بسیار مفید است مد نظر باشد

Mahyar.sfi
28-06-14, 21:49
کیس و تعدد فن در حد قابل قبولی هستش.
cpu شما یک مدل تقریبا پر مصرف در خانواده intel البته محسوب میشه!95W
در دمای خارج از لود تقریبا دما مناسب است.هرچند با وجود اون کیس و فن ها باید کمتر هم باشد.(کمی)
دوست من یک مورد دیگر هم تست بفرماید.در TASK ببینید نرم افزار یا مصرف کننده ایی نیست که بیش از حد استفاده کند؟
معمولا CPU های اینتل در دمای بالا ممکن ریستارت میشوند این حالت ممکن است واسه مسئله دیگری هم باشد.
در هر حال اگر با گرافیک مستقیم از مادربرد هم تست بفرمایید بد نیست.
پیشنهاد استاد بنده بایت گذاشتن یک فن قوی هم بسیار مفید است مد نظر باشد

در حال نرمال Task خاصی نیست نهایتا گوگل کروم
در ضمن مادربورد بنده گرافیک Onboard نداره (مشخصات کامل سیستم رو در پست اول گذاشتم)
گرافیک قبلی من هم GTX260 بود که دوتا 6پین از پاور مستقیما برق میگرفت پس فکر نکنم از این هم مشکلی باشه با وجودی که این کارت فقط یک 6 پین بهش متصله

ولی مسئله ای که هست که من این تاپیک رو استارت کردم اینه که اصلا کامپیوتر reboot نمیشه به هیچ عنوان (البته به غیر از یک دفعه ای که BlueScreen داد) و وقتی دمای CPU بالا باشه همونطور که خودتون میدونید کامپیوتر reboot میشه به صورت خودکار ولی الان کامپیوتر صفحه اش سیاه میشه و هیچ کاره دیگه ای نمیکنه و من مجبورم که reboot کنم

AMD>INTEL
28-06-14, 21:56
در حال نرمال Task خاصی نیست نهایتا گوگل کروم
در ضمن مادربورد بنده گرافیک Onboard نداره (مشخصات کامل سیستم رو در پست اول گذاشتم)
گرافیک قبلی من هم GTX260 بود که دوتا 6پین از پاور مستقیما برق میگرفت پس فکر نکنم از این هم مشکلی باشه با وجودی که این کارت فقط یک 6 پین بهش متصله

ولی مسئله ای که هست که من این تاپیک رو استارت کردم اینه که اصلا کامپیوتر reboot نمیشه به هیچ عنوان (البته به غیر از یک دفعه ای که BlueScreen داد) و وقتی دمای CPU بالا باشه همونطور که خودتون میدونید کامپیوتر reboot میشه به صورت خودکار ولی الان کامپیوتر صفحه اش سیاه میشه و هیچ کاره دیگه ای نمیکنه و من مجبورم که reboot کنم

یک پیشنهاد برای این قضیه دارم . نصب ویندوز 8.1 نسخه 32 بیتی هست . در ضمن نسخه 14.6 کاتالیست هم آماده دریافت هست .

aryaiee
28-06-14, 22:01
برادر منظور بنده از اون سوال اصلا ربطی به برق مصرفی نداشت اشتباه نکنید!منظور بنده این بود که از رابط استفاده کردید یا نه!پاور شما در حالت نرمال کاری جوابگوی CPU گرافیک و فن ها و مادربرد هستش!
من که عرض کردم ریستارت نمیشه عجیبه!
البته شما فرمودید که بایوس آپدیته.
مادربرد شما 2 محل برای قرارگیری گرافیک داره در صورت امکان جای دیگه رو امتحان بفرمایید.

Mahyar.sfi
28-06-14, 22:51
یک پیشنهاد برای این قضیه دارم . نصب ویندوز 8.1 نسخه 32 بیتی هست . در ضمن نسخه 14.6 کاتالیست هم آماده دریافت هست .

لطفا بیشتر راجع به دلیل نصب ویندوز 8.1 نسخه 32 توضیح دهید دلیلش رو متوجه نمیشم
ممنون بابت اطلاع حتما آپدیت میکنم

برادر منظور بنده از اون سوال اصلا ربطی به برق مصرفی نداشت اشتباه نکنید!منظور بنده این بود که از رابط استفاده کردید یا نه!پاور شما در حالت نرمال کاری جوابگوی CPU گرافیک و فن ها و مادربرد هستش!
من که عرض کردم ریستارت نمیشه عجیبه!
البته شما فرمودید که بایوس آپدیته.
مادربرد شما 2 محل برای قرارگیری گرافیک داره در صورت امکان جای دیگه رو امتحان بفرمایید.

عذر میخوام بابت اشتباه
ولی از پاور به صورت مستقیم گرفته همونجور که گفتم

ری استارت نشدن موقعی عجیب میشه به نظرم که مشکل از CPU باشه ولی ممکنه راجع به باقی مشکلات که ممکنه وجود داشته باشه خیلی عجیب نباشه

آره میشه روی یکی دیگه از اون 2 اسلات امتحان کرد حتما

AMD>INTEL
28-06-14, 22:57
لطفا بیشتر راجع به دلیل نصب ویندوز 8.1 نسخه 32 توضیح دهید دلیلش رو متوجه نمیشم
ممنون بابت اطلاع حتما آپدیت میکنم

عذر میخوام بابت اشتباه
ولی از پاور به صورت مستقیم گرفته همونجور که گفتم

ری استارت نشدن موقعی عجیب میشه به نظرم که مشکل از CPU باشه ولی ممکنه راجع به باقی مشکلات که ممکنه وجود داشته باشه خیلی عجیب نباشه

آره میشه روی یکی دیگه از اون 2 اسلات امتحان کرد حتما

دلیلش نیاز نداشتن به نصب داریور چیپست و یکسری اصلاح های ساختاری که برای چیپ های اینتل انجام شده .

Mahyar.sfi
28-06-14, 23:03
دلیلش نیاز نداشتن به نصب داریور چیپست و یکسری اصلاح های ساختاری که برای چیپ های اینتل انجام شده .

اگه قرار بود ویندوز 7 با چیپست من مشکلی داشته باشه از چند سال پیش باید این مشکلات میبود نه که حالا بخواد تو ویندوز 8.1 رفع کنه بعد چند سال (حالا نمیدونم نسخه 32بیتی هم به این قضیه ربط داره یا نه)
در ضمن تو سایت AMD همچنان نسخه 14.6 در حالت آزمایشی هست

AMD>INTEL
28-06-14, 23:09
اگه قرار بود ویندوز 7 با چیپست من مشکلی داشته باشه از چند سال پیش باید این مشکلات میبود نه که حالا بخواد تو ویندوز 8.1 رفع کنه بعد چند سال (حالا نمیدونم نسخه 32بیتی هم به این قضیه ربط داره یا نه)
در ضمن تو سایت AMD همچنان نسخه 14.6 در حالت آزمایشی هست

rc یعنی آماده انتشار با نسخه بتا خیلی فرق میکنه . من نظرم رو گفتم باز میل خودتون هست .

Mahyar.sfi
28-06-14, 23:19
rc یعنی آماده انتشار با نسخه بتا خیلی فرق میکنه . من نظرم رو گفتم باز میل خودتون هست .

باید همچنان به تست راه های پیشنهاد شده ادامه بدم تا ببینم مشکل از کجاست
در ضمن اگر اشتباه نکنم RC یا همون release candidate یک مرحله قبل از انتشار نهایی محسوب میشه بهرحال در سایت AMD حداقل برای من BETA زده
با تشکر

10633

AMD>INTEL
28-06-14, 23:24
باید همچنان به تست راه های پیشنهاد شده ادامه بدم تا ببینم مشکل از کجاست
در ضمن اگر اشتباه نکنم RC یا همون release candidate یک مرحله قبل از انتشار نهایی محسوب میشه بهرحال در سایت AMD حداقل برای من BETA زده
با تشکر

10633

AMD Catalyst 14.6 RC Graphics Driver Available for Download (Only the registered members can see the link)

Mahyar.sfi
11-07-14, 18:09
دوستان تو این مدت تمامی راه های گفته شده رو تست کردم ولی همچنان این مشکل وجود داره و به شدت آزار دهندس
نرم افزاری وجود نداره که سیستم رو بزاره زیر استرس شدید تا ریپورتی بده مشکل از کجاست؟؟

AMD>INTEL
11-07-14, 18:16
این نسخه هم تست کنید
AMD Catalyst 14.7
Download AMD Catalyst 14.7 RC1 Driver (Only the registered members can see the link)

Mahyar.sfi
11-07-14, 18:33
این نسخه هم تست کنید
AMD Catalyst 14.7
Download AMD Catalyst 14.7 RC1 Driver (Only the registered members can see the link)

باید نسخه قبلی رو پاک کنم یا مثل nVIDIA آپگرید میکنه؟
در ضمن با توجه به اینکه این نسخه RC هست و نه Final مشکل جدیدی ایجاد نکنه

AMD>INTEL
11-07-14, 18:45
قبلی رو پاک کنید و جدید رو نصب کنید . مشکلی نباید ایجاد کنه

javadshahvand
12-07-14, 00:35
با سلام خدمت تمامی دوستان

من با مشاوره دوستان جدیدا دو قطعه از دستگاه رو عوض کردم و مدل های زیر رو گرفتم

HDD: Seagate Baracuda 2TB 7200 64MB (Only the registered members can see the link)
Graphic Card: Sapphire R7 260X 2GB OC (Only the registered members can see the link)

نصب قطعات جدید و نصب ویندوز بر روی هارد جدید و نصب برنامه ها و... امروز تموم شد اما همین امروز 2بار در حین انجام کار (1بار کار با فتوشاپ - 1بار در هنگام بازی COD Ghosts با تنظیمات پیشفرض) صفحه سیاه شد و هیچ کاری نمیشد کرد
در ضمن در حین کار با فتوشاپ به شدت دستگاه کند میشه (یه فایل 600MB) وقتی میخواستم Crop کنم حدود 20 دقیقه طول میده
در بازی هم وقتی صحنه تند میشه صفحه رده رده میشه و گاهی بازی کند میشه

مشخصات باقی قطعات:
MB: Asus P7P55D PRO
RAM: Kingstone Hyper X 2*4GB 1600
Power: Green
GP685B

آخرین درایور کارت گرافیک از سایت AMD دانلود بعد از نصب ویندوز نصب شده
آخرین ورژن بایوس نصب هست

اسکرین شات از برنامه GPU Z

10610

در حالت بیکار

10611

لطفا راهنمایی بفرمائید

تو اینجور مشکلات اول شما باید از لحاظ ظاهری از رم و گرافیک مطمئن و بعد تست نرم افزاری کنید بعداً بری سراغ قطعات دیگر

saeed2017
12-07-14, 02:47
با سلام دوست عزیز همچین مشکلی هم برای من پیش اومده اشکال کار از سه قطعه یعنی گرافیک بعد مادربورد و در نهایت مانیتور میباشد.به نوع ویندوز ربطی ندارد.به کابلی که از گرافیک به مانیتور وصل کردی هم یه نگاهی بینداز شاید درست جا نرفته باشد یا بد جا رفته باشد.دوست عزیز یادت باشه خیلی از مشکلات مربوط به مادربورد میشود.:great:

aryaiee
12-07-14, 09:21
دوست من همونطور که آقا جواد هم فرمودند از بحث نرم افزار و درایور بیرون بیاید بهتره.کاملا مشخصه دیگه مشکل اینها نیست و دیگه باید رفت توی سخت افزار

Mahyar.sfi
12-07-14, 22:21
-منم به نظر مشکل سخت افزاریه ولی بهرحال دوستان نظراتشون رو گفتن و من هم تاحالا اکثر پیشنهادها رو انجام دادم و فعلا به نتیجه نرسیدم
-به نظر مشکل از کابل نمیتونه باشه چون مثلا بعضی وقتا اصلا کسی سمت PC نرفته یه دفعه صفحه سیاه شده بعد ریست که میکنم درست میشه که مشکل از کابل رو احتمالش رو کم میکنه و همچنین مانیتور
-هیچ شرایط خاصی هم نیست که بگم تحت همچین شرایطی صفحه سیاه میشه یه دفعه میبینی وسط بازی اینجوری میشه یه دفعه وسط کار سنگین یه دفعه هم در حال موزیک پخش کردن یعنی شرایط مشخصی نداره
-وقتی هم که صفحه سیاه میشه اگه PC در حال هر کاری باشه به اون کار ادامه میده مثلا اگه در حال پخش موزیک یا فیلم باشه صداش میاد که داره همچنان پخش میکنه ولی صفحه سیاهه ولی وقتی وقتی دکمه CaspsLock یا NumLock رو بزنی چراغ کیبورد عکس العملی رو نشون نمیده

خود من شخصا شک‌ام به کارت گرافیکه چون تا قبل از نصب کارت جدید همچین مشکلی رو به هیچ وجه نداشتم ولی همونطور که گفتم چون شرایط خاصی نداره صفحه سیاه شدنش فکر نکنم گارانتی قبول کنه که مشکل داره چون هر روز و به دفعات بالا هم این اتفاق نمیوفته

لطفا راهنمایی بفرمائید چیکار کنم؟؟

AMD>INTEL
12-07-14, 22:29
-منم به نظر مشکل سخت افزاریه ولی بهرحال دوستان نظراتشون رو گفتن و من هم تاحالا اکثر پیشنهادها رو انجام دادم و فعلا به نتیجه نرسیدم
-به نظر مشکل از کابل نمیتونه باشه چون مثلا بعضی وقتا اصلا کسی سمت PC نرفته یه دفعه صفحه سیاه شده بعد ریست که میکنم درست میشه که مشکل از کابل رو احتمالش رو کم میکنه و همچنین مانیتور
-هیچ شرایط خاصی هم نیست که بگم تحت همچین شرایطی صفحه سیاه میشه یه دفعه میبینی وسط بازی اینجوری میشه یه دفعه وسط کار سنگین یه دفعه هم در حال موزیک پخش کردن یعنی شرایط مشخصی نداره
-وقتی هم که صفحه سیاه میشه اگه PC در حال هر کاری باشه به اون کار ادامه میده مثلا اگه در حال پخش موزیک یا فیلم باشه صداش میاد که داره همچنان پخش میکنه ولی صفحه سیاهه ولی وقتی وقتی دکمه CaspsLock یا NumLock رو بزنی چراغ کیبورد عکس العملی رو نشون نمیده

خود من شخصا شک‌ام به کارت گرافیکه چون تا قبل از نصب کارت جدید همچین مشکلی رو به هیچ وجه نداشتم ولی همونطور که گفتم چون شرایط خاصی نداره صفحه سیاه شدنش فکر نکنم گارانتی قبول کنه که مشکل داره چون هر روز و به دفعات بالا هم این اتفاق نمیوفته

لطفا راهنمایی بفرمائید چیکار کنم؟؟

سایت سافایر رو چک کن ببین بایوس جدیدی براش نداده

Mahyar.sfi
12-07-14, 23:02
سایت سافایر رو چک کن ببین بایوس جدیدی براش نداده

این لینکشه (Only the registered members can see the link) چیزی اصلا به اسم بایوس من ندیدم که حالا جدید و قدیم باشه

AMD>INTEL
12-07-14, 23:09
بله متاسفانه بایوس هم نداره . راستی درایور 14.7 رو تست زدی ؟

Mahyar.sfi
12-07-14, 23:14
بله متاسفانه بایوس هم نداره . راستی درایور 14.7 رو تست زدی ؟

بله قبلی رو پاک کردم 14.7 رو نصب کردم امشب

AMD>INTEL
12-07-14, 23:28
یک سوال HydraVision رو نصب کردی ؟

Mahyar.sfi
12-07-14, 23:44
یک سوال HydraVision رو نصب کردی ؟

نه
فقط پیکیج Catalys 14.7 RC از سایت AMD
اینی که میفرمائید رو تو سایت Sapphire دیدم برا یک سال پیش بود آخرین آپدیتش به همین دلیل و البته اینکه نمیدونم دقیقا چی هست نصب نکردم

Mahyar.sfi
13-07-14, 19:29
من کارت گرافیک هم چک کردم در ظاهر مشکلی نیست
روی برد چیزه غیر عادی ندیدم

الان هم بازی WatchDogs رو خواستم تست کنم و رو پایین ترین حد تنظیمات وقتی یکم بازی تند شد همش صفحه رده رده میشد وقتی بازی خیلی تند شد کلا سرعت بازی اومد پایین انگار صحنه آهسته میخواستی بازی کنی

AMD>INTEL
13-07-14, 19:30
من کارت گرافیک هم چک کردم در ظاهر مشکلی نیست
روی برد چیزه غیر عادی ندیدم

الان هم بازی WatchDogs رو خواستم تست کنم و رو پایین ترین حد تنظیمات وقتی یکم بازی تند شد همش صفحه رده رده میشد وقتی بازی خیلی تند شد کلا سرعت بازی اومد پایین انگار صحنه آهسته میخواستی بازی کنی

رم سیستمت چند گیگ هست ؟

Mahyar.sfi
13-07-14, 19:36
رم سیستمت چند گیگ هست ؟

2تا 4گیگ KingSton HyperX 1600

Mahyar.sfi
16-07-14, 18:50
تو این یکی دو روز دوباره 2بار این اتفاق افتاد هر 2بار هیچ پروسس خاصی روی سیستم نبود (یک بارش در حال دیدن فیلم)
نکته جالبش اینه که وقتی دقت کردم وقتی صفحه سیاه میشه و دستی ری‌بوت میکنم سیستم رو برای حدود 3ثانیه سیستم هیچ عکس العملی نشون نمیده و بعد سیستم خاموش میشه کامل یعنی هم فن کارت گرافیک و CPU و کیس و همه چراغ ها و بعد از چند ثانیه سیستم روشن میشه (با توجه به اینکه در حالت عالی وقتی سیستم رو دستی ری بوت میکنم همون لحظه چراغ قرمز روی مین بورد روشن میشه و سیستم شروع به راه اندازی مجدد میکنه بدون اینکه چیزی خاموش بشه)

Mahyar.sfi
25-07-14, 21:19
دوستان که دیگه انگار خسته شدن از پیشنهاد دادن :1. (23):

حدود یک هفته اس که رم های سیستم رو برای تست عوض کردم و به جای مال خودم که (2 تا 4GB 1600) هست (2 تا 2GB 1333) گذاشتم تا حالا مشکلی پیش نیومده
حالا برای من سوال شده این مشکل اگر واقعا بخاطر رم بوده باشه بخاطر 1600 بودن رم های خودمه یا رم ها خرابن؟؟

noobkiiler
25-07-14, 21:45
دوستان که دیگه انگار خسته شدن از پیشنهاد دادن :1. (23):

حدود یک هفته اس که رم های سیستم رو برای تست عوض کردم و به جای مال خودم که (2 تا 4GB 1600) هست (2 تا 2GB 1333) گذاشتم تا حالا مشکلی پیش نیومده
حالا برای من سوال شده این مشکل اگر واقعا بخاطر رم بوده باشه بخاطر 1600 بودن رم های خودمه یا رم ها خرابن؟؟
هزاران حالت داره!!!
شايد مادربوردتون سازگار نيست با رم ها يا سوكت رم ها خرابه يا رم خرابه و...

Mahyar.sfi
10-10-14, 20:33
با سلام
مشکل همچنان ادامه دارد...

اول به تغییراتی که از آخرین پست پیش اومده یه اشاره ای بکنم

من رم های Kingstone رو عوض کردم با Geil evo veloce 1600 4GB*2 همچنان این مشکل ادامه داشت
کارت رو فرستادم گارانتی و تو مدت اون تقریبا 2 هفته کارت قدیمیم (GeForce GTX 260) رو گذاشتم رو دستگاه و هیچگونه مشکلی پیش نیومد
گارانتی اعلام کرد که کارت مشکلی نداره و پس داد
من کارت رو دوباره روی دستگاه گذاشتم (برای تست روی یک اسلات دیگه) و آخرین ورژن درایور AMD یعنی 14.9 رو نصب کردم و تو 24 ساعت اول 2 بار مشکل سیاه شدن صفحه پیش اومد

من با برنامه PCMark 7 وقتی هر کدوم از کارت ها روی دستگاه بود یک تست گرفتم و جالبیش اینه که با کارت nVidia امتیاز 2847 داد و با کارت AMD امتیاز 1947
اینم لینک جفت تست ها nVidia (Only the registered members can see the link) و AMD (Only the registered members can see the link) برای دیدن جزئیات بیشتر

دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید

AMD>INTEL
10-10-14, 20:46
با سلام
مشکل همچنان ادامه دارد...

اول به تغییراتی که از آخرین پست پیش اومده یه اشاره ای بکنم

من رم های Kingstone رو عوض کردم با Geil evo veloce 1600 4GB*2 همچنان این مشکل ادامه داشت
کارت رو فرستادم گارانتی و تو مدت اون تقریبا 2 هفته کارت قدیمیم (GeForce GTX 260) رو گذاشتم رو دستگاه و هیچگونه مشکلی پیش نیومد
گارانتی اعلام کرد که کارت مشکلی نداره و پس داد
من کارت رو دوباره روی دستگاه گذاشتم (برای تست روی یک اسلات دیگه) و آخرین ورژن درایور AMD یعنی 14.9 رو نصب کردم و تو 24 ساعت اول 2 بار مشکل سیاه شدن صفحه پیش اومد

من با برنامه PCMark 7 وقتی هر کدوم از کارت ها روی دستگاه بود یک تست گرفتم و جالبیش اینه که با کارت nVidia امتیاز 2847 داد و با کارت AMD امتیاز 1947
اینم لینک جفت تست ها nVidia (Only the registered members can see the link) و AMD (Only the registered members can see the link) برای دیدن جزئیات بیشتر

دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید

باید مشکل رو به صورت دقیق توضیح میدادی بصورت کتبی . این مشخصه از خروجی کارت گرافیک هست که تصویر قطع میشه .

Mahyar.sfi
10-10-14, 20:55
باید مشکل رو به صورت دقیق توضیح میدادی بصورت کتبی . این مشخصه از خروجی کارت گرافیک هست که تصویر قطع میشه .

پس پیشنهادتون اینه که دوباره ببرم گارانتی
اوکی

نظرتون راجع به اون لینک ها چیه ؟ چرا امتیاز ها اینجوریه؟؟

AMD>INTEL
10-10-14, 21:00
پس پیشنهادتون اینه که دوباره ببرم گارانتی
اوکی

نظرتون راجع به اون لینک ها چیه ؟ چرا امتیاز ها اینجوریه؟؟

این برنامه ها تست برای پشتیبانی از کارت های جدیدتر باید اپدیت بشن .