PDA

مشاهده نسخه کامل : ایده و کار درباره یک مغازه

iranch
27-06-14, 09:40
دروود
دوستان یکی از بچه ها یک مغازه داره توی یک مجتمع که کرایه میداده(در شهرستان )
حالا به من گفته بیا کار کامپیوتری توش راه بنداز و خودش اصلا هم وارد نیست . یعنی من تک نفر باشم
گفته ایده یا پیشنهاد بیار.
وضعش بد نیست. یعنی اگر کار مطمئن با بازگشت سرمایه باشه توش سرمایه گذاری انجام میده.
به نظرتون چی کاری کنیم که هم بازگشت سرمایه خوب داشته باشه هم کار خوبی باشه
من فنی مقداری کار کردم. مقدرای برنامه نویسی. شبکه.سخت افزار اما فروش نه. تا حالا نداشتم
نمایندگی شرکتی . نرم افزاری چیزی به نظرتون بگیریم چی؟
ممنون از کمکتون

AMD>INTEL
28-06-14, 12:05
دروود
دوستان یکی از بچه ها یک مغازه داره توی یک مجتمع که کرایه میداده(در شهرستان )
حالا به من گفته بیا کار کامپیوتری توش راه بنداز و خودش اصلا هم وارد نیست . یعنی من تک نفر باشم
گفته ایده یا پیشنهاد بیار.
وضعش بد نیست. یعنی اگر کار مطمئن با بازگشت سرمایه باشه توش سرمایه گذاری انجام میده.
به نظرتون چی کاری کنیم که هم بازگشت سرمایه خوب داشته باشه هم کار خوبی باشه
من فنی مقداری کار کردم. مقدرای برنامه نویسی. شبکه.سخت افزار اما فروش نه. تا حالا نداشتم
نمایندگی شرکتی . نرم افزاری چیزی به نظرتون بگیریم چی؟
ممنون از کمکتون

باید شهری که هستید مغازه ها رو بررسی کنید بیشتر چه قطعه ای رو بیشتر فروش دارند . پیشنهاد من ترکیب دفتر فنی مثل فتوکپی و پرینت با فروش لوازم جانبی و تا حدی هم لوازم تحریر هست . فعلا روی نمایندگی نمیتونید حساب کنید . باید حداقل یکسالی کار کنید .

iranch
28-06-14, 18:14
باید شهری که هستید مغازه ها رو بررسی کنید بیشتر چه قطعه ای رو بیشتر فروش دارند . پیشنهاد من ترکیب دفتر فنی مثل فتوکپی و پرینت با فروش لوازم جانبی و تا حدی هم لوازم تحریر هست . فعلا روی نمایندگی نمیتونید حساب کنید . باید حداقل یکسالی کار کنید .

ممنون اما چند تا بحث هست
ایشون مغازه رو چند میلیون کرایه میداده.الان این رو بخواد بده به ما . باید چند برابر کرایه مغازه سود خالص باشه و گرنه راضی نمیشه
و مورد بعد اینکه مثلا من یک قطعه رو نیاز سنجی کردم که تو شهر جواب میده. خوب وقتی نماینده داره تو شهر و ما تازه کار هستیم . به ما نمایندگی نمیدن
و قیمتمون نمیتونه قابل رقابت بشه

AMD>INTEL
28-06-14, 18:20
ممنون اما چند تا بحث هست
ایشون مغازه رو چند میلیون کرایه میداده.الان این رو بخواد بده به ما . باید چند برابر کرایه مغازه سود خالص باشه و گرنه راضی نمیشه
و مورد بعد اینکه مثلا من یک قطعه رو نیاز سنجی کردم که تو شهر جواب میده. خوب وقتی نماینده داره تو شهر و ما تازه کار هستیم . به ما نمایندگی نمیدن
شما باید خدمات ویژه اولش ارائه بدید .

nima_hl
28-06-14, 19:19
ممنون اما چند تا بحث هست

فعلا شرایط اقتصادی برای استارت کار جدید مناسب نیست

پیشنهاد میکنم فعلا دست به همچین حرکتهائی نزنید

iranch
29-06-14, 10:39
فعلا شرایط اقتصادی برای استارت کار جدید مناسب نیست

پیشنهاد میکنم فعلا دست به همچین حرکتهائی نزنید

آقا نیما شما که چندین سال هست در بازار هستید ، پیشنهاد دیگری برای ما ندارید؟ یعنی وارد فروش نشیم. توی فنی چی؟ به نظر شما توی کار فنی چی جواب میده؟
ما یک کار راه بندازیم.
حق با شماست الان از بورس و دلار و سکه همه افت داشتند و رونق ندارن خیلی از بازار ها

iranch
01-07-14, 00:36
............................