PDA

مشاهده نسخه کامل : محافظ برق روی تلویزیون نویز میندازه

paya_amin
24-06-14, 13:08
سلام
چرا وقتی تلویزیونو به دستگاه محافظ برق میزنم صفحه تلویزیون نویزدار میشه؟ ولی اگه مستقیم به برق بزنم اتفاقی نمیفته؟
محافظ مخصوص لوازم صوتی تصویری هس
سه دسگاه مختلفو تست کردم همین مشکلو داشته
وقتی دستگارو از تلویزیون دور میکنم بهتر میشه

aryaiee
24-06-14, 14:23
سلام
چرا وقتی تلویزیونو به دستگاه محافظ برق میزنم صفحه تلویزیون نویزدار میشه؟ ولی اگه مستقیم به برق بزنم اتفاقی نمیفته؟
محافظ مخصوص لوازم صوتی تصویری هس
سه دسگاه مختلفو تست کردم همین مشکلو داشته
وقتی دستگارو از تلویزیون دور میکنم بهتر میشه
دوست گرامی
مدل محافظ برق ها + مدل دقیق تلویزیون رو بفرمایید

paya_amin
24-06-14, 15:27
دوست گرامی
مدل محافظ برق ها + مدل دقیق تلویزیون رو بفرمایید

شرکت برای دستگاه محافظ مدل تعیین نکرده فقط سه تا دستگاه برای شرکت نمودار کنترل هس
مدل تلویزیون
3718me- مارشال

aryaiee
24-06-14, 21:26
شرکت برای دستگاه محافظ مدل تعیین نکرده فقط سه تا دستگاه برای شرکت نمودار کنترل هس
مدل تلویزیون
3718me- مارشال

دوست عزیز
ابتدا لازم به ذکر هست نکاتی رو عرض کنم خدمتتون.ببینید مدل تلویزیون شما از برند های معتبر نیست!در این برندها طراحی بردها گاها بسیار ضعیف و از کیفیت پایینی برخورداره.خیلی از نکات متاسفانه رعایت نمیشه.در طراحی برد ما چیزی داریم به اسم استانداردها!این بردها معمولا فاقد این استانداردها هستند.خلا وجود مدار PROTECT نویز باعث این ایراده.در سینماخانگی های مارشال هم نویز مخابراتی مشکل ساز هستش.
و اما راه کارها:1-از برندهای معتبر محافظ تهیه کنید این شرکت محافظ با رله ساده درست میکنه که به شدت سطح پایین هستند و کیفیتشون به یک سه راهی ساده برق نزدیکتره تا محافظ.برندهایی مثل میکرو دیجیتال بسیار خوب عمل کردند.
2-استفاده از مگنت نویز گیر که عکس هم واسط میگذارم ببینی.خیلی هم موثره.
3-دور کردن تلویزیون از لامپ مهتابی و لامپ های کم مصرف.
10584

paya_amin
24-06-14, 23:37
-از برندهای معتبر محافظ تهیه کنید این شرکت محافظ با رله ساده درست میکنه که به شدت سطح پایین هستند و کیفیتشون به یک سه راهی ساده برق نزدیکتره تا محافظ.برندهایی مثل میکرو دیجیتال بسیار خوب عمل کردند.
2-استفاده از مگنت نویز گیر که عکس هم واسط میگذارم ببینی.خیلی هم موثره.
3-دور کردن تلویزیون از لامپ مهتابی و لامپ های کم مصرف.

1- من ازین محافظ برای کامپوترمم استفاده میکنم ینی نمیتونه نوسان برقو بگیره؟
2- مگنتو کجا باید بزارم (داخل تلویزیون یا برون)؟ فک کنم معمولا دور سیم برق میزارن
3-چه فاصله ای مناسب هس؟ یه مهتابی یک متریش قرار داره
4- ممنون از پاسخ مفیدتون

aryaiee
25-06-14, 08:25
1- من ازین محافظ برای کامپوترمم استفاده میکنم ینی نمیتونه نوسان برقو بگیره؟
2- مگنتو کجا باید بزارم (داخل تلویزیون یا برون)؟ فک کنم معمولا دور سیم برق میزارن
3-چه فاصله ای مناسب هس؟ یه مهتابی یک متریش قرار داره
4- ممنون از پاسخ مفیدتون

نه برادر برای نوسان گرفتن و نجات،روی این برند و این محافظ حساب نفرمایید.
مگنت رو از واسه خودم عکس گرفتم واسط،باید در انتهای سیمی که به پریز وصل میشه مثلا همین سیم یک محافظ برق بگذارید.با فاصله 5 تا 8 سانت از دو شاخه سیم برق.دور سیم برق باید بپیچید دوست من.
ترجیها مهتابی رو هم دور بفرماید.چون این لامپ ها با توجه به گاز استفاده شده و نوع ساختار ممکن است مشکلات فرکانسی ایجاد کنند.
خواهش میکنم وظیفه است.امری بود در خدمتم