PDA

مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی معرفی و بحث درباره بازی های اندروید

*MoJtAbA*
21-06-14, 16:27
اگر شما هم از آن دسته آدم هایی هستید که گوشی مجهز به سیستم عامل اندروید دارند ، امکان ندارد که بر روی گوشی شما یک بازی نصب نباشد.مطمئنا گاهی اوقات شده که حوصلتان سر رفته و میخواهید با گوشیتان بازی کنید ولی هیچ بازی در آن نصب نیست و حتی حوصله گشت زدن در سایت ها را هم ندارید که بتوانید یک بازی پیدا کنید که به دردتان بخورد ، خوب اگر این چنین هست میتوانید در این تاپیک بازی های خوبی را متناسب با سخت افزار گوشی خودتان و همچنین ورژن اندروید آن پیدا کنید.در این تاپیک میتوانید درباره بازی ها صحبت کنید ، معرفی کنید و لینک دانلود بزارید و دانلود کنید.
لازک به ذکر است که Android ، آندروید خوانده نمیشود تلظ صحیح آن اَندروید میباشد.

:love:

MoSi 1
21-06-14, 16:57
بازی doodle jump یکی از معروفترین بازی های آندروید که به هر گوشی آندرویدی میخوره 1 (البته منظورم از لحاظ سخت افزاری بود!)
بازیش به این صورته که باید از سکوها بالا و بالا برید!هرچه بالاتر برید بازی سخت میشه (تعداد سکو ها کم شده و به تعداد دشمنان اضافه میشه)
شما باید گوشی تونو بچرخونید (خیلی کم) تا همینطور بالا و بالا برید.
لینک دانلود (Only the registered members can see the link) از فارسی روید

*MoJtAbA*
21-06-14, 17:23
بازی doodle jump یکی از معروفترین بازی های آندروید که به هر گوشی آندرویدی میخوره 1 (البته منظورم از لحاظ سخت افزاری بود!)
بازیش به این صورته که باید از سکوها بالا و بالا برید!هرچه بالاتر برید بازی سخت میشه (تعداد سکو ها کم شده و به تعداد دشمنان اضافه میشه)
شما باید گوشی تونو بچرخونید (خیلی کم) تا همینطور بالا و بالا برید.
لینک دانلود (Only the registered members can see the link) از فارسی روید

دقیقا همینطور که MoSi 1 درباره بازی توضیح داد ، ادامه بدیم عالی میشه. ممنون

راستی اَندروید درسته نه آندروید!!!

شاید همتون Flappy Bird رو بازی کرده باشید ولی اگه بازی نکردید حتما دانلود کنید.اگه میخواید اعصابتون خورد بشه حتما دانلود کنید :دی

روی ضعیف ترین گوشی ها هم اجرا میشه. تنها کاری که قراره انجام بدید این که با ضربه زدن به صفحه گوشی ، پرنده رو

کنترل کنید که به لوله ها و زمین نخوره. شاید ساده به نظرتون بیاد ولی خیلی اعتیاد آوره.

ورژن اندروید : 2.2 به بالا

تعداد دانلود : 50 میلیون دانلود در چند روز

در آمد سازنده : 50,000$ در هر روز

رکورد خودم : 41

لینک دانلود -- فقط چند کیلوبایت (Only the registered members can see the link)

mohsen7077
21-06-14, 18:23
به به آقا مجتبی! بالاخره یه تاپیک بدرد بخور دیدیم(lol)امیدوارم استقبال بشه موفق باشی:)

*MoJtAbA*
21-06-14, 18:26
به به آقا مجتبی! بالاخره یه تاپیک بدرد بخور دیدیم(lol)امیدوارم استقبال بشه موفق باشی:)

بیشین بینیم بابا ! من همه تاپیک هام به درد بخور هست... :lol:

MoSi 1
21-06-14, 19:27
بازی Hill Climb Racing همونطور که از اسمش پیداست یک بازی مستبقه ای است که باید با ماشین خود از جاهای مختلف بگذرید ! از بالای تپه گرفته تا گذر از چاله های کره ی ماه !
بازی 2 بعدی هست و ساده اما بازیست بسیار جذاب و اعتیاد کننده !
بازی دارای چندین مپ مختلف است . از دشت و جنگل و بیابون گرفته تا سرزمین بیگانه ها و کره ی ماه !
همچنین بازی دارای خودرو های مختلف میباشد . از ماشین گرفته تا موتور و ترامتور و تانک و کامیون ! درضمن شما میتونید ماشیننتونو اپگرید کنید و پرسرعت تر و خشنترش کنید !
هدف در بازی اینکه از موانع مختلف رد بشید و امتیاز جمع کنید (برای خرید مپ و ماشین و همچنین اپگرید ماشین شما به امتیاز نیاز دارید !) و رکود بزنید.هرچی مسافت بیشتری برید امتیاز بیشتری میگیرید!البته مواظب سوخت خود باشید ! شما دارای درجه سوخت هستید و اگر سوخت شما تمام شود بازی تموم میشه ! اما نگران نباشید !! چون در مسیر تعدادی ایتم سوخت هست که با گرفتن انها سوخت شما زیاد میشود !
درضمن شما میتونید از رکورد خودتونو بدون هیچ زحمتی شر کنید (با همه ی راه های ارتباطی.از بلوتوث گرفته تا اینترنت و ...)
بازی دارای 2نوعه : یکی نورمال و دیگری مود شده که امتیاز زیادی دارید!

برای گاز دادن و ترمز زدن دیگه معلومه ! پدال گاز سمت راسته و پدال ترمز هم سمت چپ ! (در این بازی پدال گاز خیلی کمکتون میکنه ! خخخخ)

نسخه بازی : 1.16.0

نسخه اَندروید : 2.2 و بالاتر

حجم :نسخه نورمال 17 مگ و نسخه مود شده 20 مگ

لینک دانلود (Only the registered members can see the link) از فارسی روید. (دوستان فکر نکنید من قصد تبلیغ فارسی روید یا هر سایت دیگری رو دارم . من تو گوگل سرچ میکنم و بهترین لینک رو براتون میزارم ! من نیت بدی ندارم ... :11():)

*MoJtAbA*
22-06-14, 12:35
Trial Frontier

یک بازی موتور سواری که سازندش Ubisoft هست! نقشه اش واقعا بزرگ هست و شامل کلی مراحل متفاوته. توی بعضی از مرحله ها میشه قسمت های مختلف از یک موتور رو که روی کاغذ کشیده شده رو جمع کرد و بعد از اینکه اون شکل تکمیل شد میشه موتور جدید رو ساخت. با جمع کردن قطعات مختلف موتور و داشتن پول میشه موتور رو Upgrade کرد. دو نوع مرحله داره : یکی رکورد زنی و اون یکی باید با یکی مسابقه بدیم و ببریمش.اگر Level مون بره بالا و مراحل بیشتری رو آزاد کنیم میتونیم با شخصیت های بیشتری هم بازی کنیم.انلاین هم میشه با کسای دیگه بازی کرد.

دانلود از سایت Apktops (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

*MoJtAbA*
24-06-14, 12:17
Beat The Boss (Only the registered members can see the link)

همونطور که از اسمش پیداست باید بزنید بکشید رییستون رو ! توی بازی انواع اسلحه های سرد و گرم و حیوانات و مواد منفجره و... هست که میتونید برای این کار از اونها استفاده کنید.میتونید شکل و شمایل رییستون رو هر طور که خودتون میخواید تغییر بدید و یک رییس جدید بسازید. این رو دقت کنید که بازی مرحله خاصی نداره و فقط تنها کاری که باید توی بازی انجام بدید باز کردن قفل ها و اچیومنت ها است ولی برای خالی کردن خودمون بازی خوبی هست.

hamed 111
24-06-14, 14:57
درود
بیزحمت چنتا بازی اندروید (ترجیحا دخترانه) و اگه مقدوره نصبشو یاد بدین(از اندروید هیچی نمیدونم)
و اینکه باید توخود گوشی نصب کنم یا حافظه جانبی؟
برا خواهرم y220 هوآوی خریدم الان میخوام بازی دانلود کنم! اصلا نمیدونم چی دان کنم چجوری نصب کنم! ممنونم

*MoJtAbA*
28-06-14, 11:15
درود
بیزحمت چنتا بازی اندروید (ترجیحا دخترانه) و اگه مقدوره نصبشو یاد بدین(از اندروید هیچی نمیدونم)
و اینکه باید توخود گوشی نصب کنم یا حافظه جانبی؟
برا خواهرم y220 هوآوی خریدم الان میخوام بازی دانلود کنم! اصلا نمیدونم چی دان کنم چجوری نصب کنم! ممنونم

سلام
عذر خواهی بابت تاخیر پیش آمده :give_rose:

از لینک هایی که در زیر دادم ، فایل APK رو دانلود کنید. بعد هر طور که خودتون میخواید فایل APK رو توی حافظه داخلی یا خارجی بریزید ( هیچ فرقی نداره ). بعدش هم که از گوشی برید جایی که بازی رو ریختید و روش کلیلک کنید اگه گوشی فارسی باشه یه گزینه هست مینویسه نصب ، اگه

انگلیسی باشه مینویسه Install. یکم صبر کنید بازی نصب خواهد شد. اگر باز هم یاد نگرفتید که چجوری نصب کنید ، اعلام کنید تا با تصویر بهتون یاد بدم.

اگر اینها روی Y220 بیارن ، بهترین بازی ها هستند برای یک دختر. ( همه مشخصات گوشی خوب هست به جر رمِش )

Pou ( نسخه مود شده رو دانلود نکنید )
(Only the registered members can see the link)
( نسخه مود شده رو دانلود نکنید ) Candy Crush (Only the registered members can see the link)

Talking Angella (Only the registered members can see the link)

Angry Birds Seasons (Only the registered members can see the link)

Angry Birds Space (Only the registered members can see the link)

Angry Birds Rio
(Only the registered members can see the link)
Toca Mini (Only the registered members can see the link)