PDA

مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین دو برند پاور

aliebrahimi04
19-06-14, 21:12
سلام.خسته نباشید
بین دو برند پاور زیر صرف نظر از گارانتی کدوم رو پیشنهاد میکنید
Superflower 750w 80pluse bronz
Enermax revolution 730w 80pluse gold

Sent from my ST25i using Tapatalk

Hessam II
19-06-14, 21:22
برند Superflower تا به حال به گوشم نخورده! از کجا پیدا کردید؟!!! در ایران موجود هست؟!!
شما دارید دو پاور رو با هم مقایسه می کنید که دو عالم جدا از هم دارند و یقیناً مدل انرمکس قابل قیاص با این برند بی نام و نشان نیست! چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ کارایی و کیفیت!
و از Superflower بهتر، یقیناً برندهای بسیار بسیار معتبرتری همچون کرسیر، گرین، کولرمستر، ترمال تاک و ... هست!

AMD>INTEL
19-06-14, 21:25
Enermax revolution 730w 80plus gold
100% انرمکس

- - - Updated - - -

سوپر فلاور یک برند جدید هست از یک شرکت تایوانی تازه کار
Only the registered members can see the link

aliebrahimi04
19-06-14, 21:56
مدلی که من مد نظر دارم:
Super Flower Computer Inc. - Computer case, Power supply (Only the registered members can see the link)
دست دوم پیدا کردم
این مارک در ایران خیلی کمیاب هست و گارانتی نداره
به گفته فروشنده در ساخت این پاور از پلاتینیوم استفاده شده

AMD>INTEL
19-06-14, 22:02
مدلی که من مد نظر دارم:
Super Flower Computer Inc. - Computer case, Power supply (Only the registered members can see the link)
دست دوم پیدا کردم
این مارک در ایران خیلی کمیاب هست و گارانتی نداره
به گفته فروشنده در ساخت این پاور از پلاتینیوم استفاده شده

ببخشید خالی بسته . برای پاور چرا باید از پلاتنیوم استفاده باشه . هر چیزی گفتند باور نکنید . انرمکس رو شاید بگیم بهترین سازنده پاور در جهان دانست مخصوصا سری revolution

ehsan1377
19-06-14, 22:16
والا پلاتینیوم یه جور استانداره که به پاور های با بازده بالا میدن فکر کنم

در ساختش از پلاتینیوم استفاده نشده

انرمکس و thermal take حرفه ای ترین پاور هارو میزنن حتی corsair و.... هم در برابرشون کم میاره

AMD>INTEL
19-06-14, 22:28
والا پلاتینیوم یه جور استانداره که به پاور های با بازده بالا میدن فکر کنم

در ساختش از پلاتینیوم استفاده نشده

انرمکس و thermal take حرفه ای ترین پاور هارو میزنن حتی corsair و.... هم در برابرشون کم میاره

این سایت 80 plus هست . بعید میدونم این شرکت تونسته باشه 80 plus پلاتنیوم بگیره . فقط تو سایتش 80 plus برنز دیدم .تصحیح میکنم تو سایت دو سه مدل پلاتنیوم دارد .

nima_hl
19-06-14, 22:43
Superflower یکی از قدیمی ترین و خوش نام ترین تولید کنندگان پاور است و محصولات بسیار خوبی تولید میکنه

پاورهای این شرکت در قدیم با برند tonb در بازار به فروش میرسد و اگر اشتباه نکنم تامین کننده چند مدل از پاورهای گرین هم بوده

به شخصه بدون توجه به گارانتی بعد از پاور انرمکس این برند را به سایر برندها ترجیح میدم

این سایت 80 plus هست . بعید میدونم این شرکت تونسته باشه 80 plus پلاتنیوم بگیره . فقط تو سایتش 80 plus برنز دیدم .تصحیح میکنم تو سایت دو سه مدل پلاتنیوم دارد .

کلا در رده 115 ولت که لینک دادید 2 تا پاور از 3 عدد تیتانیم را سوپر فلاور گرفته

AMD>INTEL
19-06-14, 22:52
Superflower یکی از قدیمی ترین و خوش نام ترین تولید کنندگان پاور است و محصولات بسیار خوبی تولید میکنه

پاورهای این شرکت در قدیم با برند tonb در بازار به فروش میرسد و اگر اشتباه نکنم تامین کننده چند مدل از پاورهای گرین هم بوده

به شخصه بدون توجه به گارانتی بعد از پاور انرمکس این برند را به سایر برندها ترجیح میدم

کلا در رده 115 ولت که لینک دادید 2 تا پاور از 3 عدد تیتانیم را سوپر فلاور گرفته

در بالا توضیح دادم نیما جان .در مورد تیتانیوم حق با شماست . ولی کلا پاور بدون گارانتی مخصوصا با این وضعیت برق ایران واقعا کار درستی نیست .

hamed 111
20-06-14, 13:13
1سوال
وقتی میگن پاور 600 وات!!! یعنی اندازه 3تا لامپ200 برق مصرف میکنه؟؟؟:1. (29):

AMD>INTEL
20-06-14, 14:37
خیر یعنی شما نیروگاهی دارید که ماکزیمم میتونه قطعاتی رو با 600 وات رو برق رسانی کنید . پاور در اصل تبدیل کننده برق شهر به ولتاژ های مورد نیاز مثل 5-3.3-12 .-12 هست .