PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل عدم پشتیبانی مانیتور از رزولیشن بازی!!!

مسعود ابهری
19-06-14, 18:18
سلام دوستان

من بازی gta iv رو نصبیدم. ولی وقتی که بازی رو با رزولیشن بالا اجرا میکنم، مانیتور کم میاره و چیزی نشون نمیده.

گرافیکم 5450 1 گیگ هست. و مانیتورم از این ال سی دی های مربعی .

میشه یکی کمکم کنه تا این مشکل رو حل کنم.

آیا میشه بدون این که وارد بازی شد، گرافیک بازی رو پایین آورد؟

(آخه بازی رو دوباره نصبیدم ولی تنظیماتش هنوز هست و وارد بازی نمیشه که رزولیشن رو کمی پایین تر بیارم که مانیتور جواب بده:1. (28): )

با سپاس از شما دوستان

AMD>INTEL
19-06-14, 18:37
سلام دوستان

من بازی gta iv رو نصبیدم. ولی وقتی که بازی رو با رزولیشن بالا اجرا میکنم، مانیتور کم میاره و چیزی نشون نمیده.

گرافیکم 5450 1 گیگ هست. و مانیتورم از این ال سی دی های مربعی .

میشه یکی کمکم کنه تا این مشکل رو حل کنم.

آیا میشه بدون این که وارد بازی شد، گرافیک بازی رو پایین آورد؟

(آخه بازی رو دوباره نصبیدم ولی تنظیماتش هنوز هست و وارد بازی نمیشه که رزولیشن رو کمی پایین تر بیارم که مانیتور جواب بده:1. (28): )

با سپاس از شما دوستان

دوست گرامی با 5450 با رزولیشن پائین هم مشکل داره چه برسه به رزولیشن بالا . این ایراد به خاطر گرافیکت هست نه مونیتور

مسعود ابهری
19-06-14, 18:44
نه مشکل از مانیتور هست.

آخه 10 15 روزی هست که دارم این بازی رو (البته با رزولیشن متوسط به بالا) اجرا میکنم و به راحتی بازی میکنم.

تا این که اومدم گرافیک بازی رو بالاترین حد تنظیم کردم و از اون به بعد دیگه مانیتور اجرا نکرد. این کیس رو به مانیتور دیگه وصل کردم اجرا کرد. ولی رو این مانیتور اجرا نمیکنه. و مانیتور اخطار میده: خارج از محدوده(ترجمه فارسی)

AMD>INTEL
19-06-14, 18:52
من خارج از بحث مونیتور گفتم . بله مونیتورتون اگر پشتیبانی نکند نمیتونید کاری کنید .

مسعود ابهری
19-06-14, 18:56
خب حالا چطوری میتونم رزولیشن رو پایین بیارم؟؟؟

آخه حذف کردم و دوباره نصبیدم، ولی باز هم با همون تنظیمان قبلی اجرا میکنه و مانیتور جواب نمیده.

نمیشه بدون این که وارد بازی شم؛ رزولیشن رو کم کنم؟
نرم افزاری یا ترفندی هست؟

AMD>INTEL
19-06-14, 19:02
باید فولدر نصب رو بعد از انیستال کردن پاک کنید . همچنین پروفایلی که ساختید .

*MoJtAbA*
19-06-14, 20:27
شما اول این کار رو کنید ، اگه این جواب نداد یکی دیگه رو بهتون پیشنهاد میدم.

روی آیکون بازی راست کلیک کنید و برید به Propertise و در قسمت Targetیک اسپیس بزنید بعد این رو وارد کنید : -norestrictions

بعد از تغییر باید آدرس یه چیزی شبیه این بشه : E:/Grand Theft Auto IV\LaunchGTAIV.exe" -norestrictions"

حالا سیو کنید و بعد بازی رو اجرا کنید باید مشکل حل شده باشه.اگر بخواید میتونید بازی رو توی یک مانیتور با رزولیشن بالا اجرا کنید و بعد

رزولیشن بیارید پایین که متناسب با مانیتور خودتون بشه و بعد توی کامپیوتر خودتون اجراش کنید.

مسعود ابهری
20-06-14, 11:46
خب الان مانیتور در دسترس ندارم:1. (28):. وگرنه رزولیشن رو با یه مانیتور دیگه درست میکردم.

aryaiee
20-06-14, 12:00
خب الان مانیتور در دسترس ندارم:1. (28):. وگرنه رزولیشن رو با یه مانیتور دیگه درست میکردم.
روی آیکون بازی کلیک کنید به تب (properties) برید و سپس به قسمت compatibiliti برود و در run is 640*480 تیک رو فعال کنید و سپس بازی اجرا بفرماید دوست عزیز مشکل شما به راحتی حل میشه!

مسعود ابهری
20-06-14, 20:48
با سپاس از دوستان درستش کردم.

دمتون گرم