PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درمورذ سیگنال ضعیف wifiمودم وایمکس

PEYMANSTAR
16-06-14, 23:00
سلام یه مودمWIXFMM-130وایمکس مبین نت دارم

چون خونمون اپارتمانیه مجبور شدم مودم ببرم طبقه اخرمتاسفانه میخوام به wifi مودم وصل شم چیزی پیدا نمیکنه
ایا دستگاهی هست که به کامپیوتر وصل شه که سیگنال مودم تقویت کنه بتونم ازدستگاهی که به سیستم وصله از مودم وایمکسم که wifi داره استفاده کنم
نمیدونم منظورمو رسوندم یانه

0x76
17-06-14, 00:46
باید کابل لن بزنی <<< یا در غیر اینصورت از یه فرستنده قوی استفاده بکنی هیچوقت گیرنده قوی نمیتونه فرستنده ضعیف رو بگیره
شما بهترین ارسال کننده وایرلس هم داشته باشی که مثلا سازدنده گفته 50 کیلومتر بردش هست باید گیرنده هم قدرتش عالی باشه تا بتونه کار کنه و گرنه هیچی نمیشه !!!

بهترین راه برای شما کابل لن هست اونم بیشتر از 5 متر نباید بشه درغیر اینصورت باید مودم رو بیاری پایین بهش یه گیرنده قوی وصل کنی که ما اخرم نفهمیدیم اون پورت انتن پشت مودم واسه وایرلس هست یا تفویت وایمکس باید تست بشه

اگه اون واسه وایرلس باشه میتونی مودم رو بزاری بالا و بهش یه انتن 9 دی بی ای وصل کنی اگه واسه وایمکس باشه میتونی مودم رو بیاری پایین و بهش یه انتن 9 دبی ای بزنی فرقی نمیکنه درهر صورت مشکل شما شاید با انتن حل بشه :دی :Love-ssa~! (1):

PEYMANSTAR
17-06-14, 01:08
باید کابل لن بزنی <<< یا در غیر اینصورت از یه فرستنده قوی استفاده بکنی هیچوقت گیرنده قوی نمیتونه فرستنده ضعیف رو بگیره
شما بهترین ارسال کننده وایرلس هم داشته باشی که مثلا سازدنده گفته 50 کیلومتر بردش هست باید گیرنده هم قدرتش عالی باشه تا بتونه کار کنه و گرنه هیچی نمیشه !!!

بهترین راه برای شما کابل لن هست اونم بیشتر از 5 متر نباید بشه درغیر اینصورت باید مودم رو بیاری پایین بهش یه گیرنده قوی وصل کنی که ما اخرم نفهمیدیم اون پورت انتن پشت مودم واسه وایرلس هست یا تفویت وایمکس باید تست بشه

اگه اون واسه وایرلس باشه میتونی مودم رو بزاری بالا و بهش یه انتن 9 دی بی ای وصل کنی اگه واسه وایمکس باشه میتونی مودم رو بیاری پایین و بهش یه انتن 9 دبی ای بزنی فرقی نمیکنه درهر صورت مشکل شما شاید با انتن حل بشه :دی :Love-ssa~! (1):

انتن 9 دبی ای؟
از کجا میشه تهیه کرد؟از چی هس میشه توضیح بدی رو کجایی این مودم میشه انتن وصل کرد

Only the registered members can see the link

0x76
17-06-14, 02:42
جستجو در گروه آنتن تقویتی (Only the registered members can see the link/Category-Computer-Parts/Category-Network/Category-Antenna/)

اینجا اوناع انتن هست من خودم فروشنده انتن وایرلس الفا هستم 15 کیلومتر برد داره اونم خواستی دارم قیمت 180 تومن هست

تو جعبش 5 متر سیم داره
2 تا انتن 5 دی بی و 12 دیبی یا 9 دیبی

پایه مغناتیسی انتن 12 یا 9

خود دستگاه اندازه موبایل اس 3 هست یه پایه داره و کیف که به شیشه یا دیوار با این چسب های جاسوییچی که اب میزنی میچسبه

2 متر هم کابل یو اس بی

یه دونه بزاری پیش خودت
میگیره

طبقه چندمی و اون چندمه؟!

0x76
17-06-14, 02:44
درکل مبین نت رو استفاده نکن نامحدود داری ؟! اگه حجمی داری استفاده نکن چون هم خود پلن گرونه هم تعرفه حجم هاش و هم سرعتش پایینه و استیبل نیست و روی شبکه خودشه و شنود و ...

به اینترانت هم وصل نیست یه ای دی اسل ال بگیر از اسیاتک یک مگش داره 900 دانلود میده

من خودم فراسو دارم همینطور که تو امضام هست با یه دستگاه لود بالانسر 12 خط کانکشن رو به هم وصل کردم و استیبل سرعتم اینه 12 تا خط تلفن + ای دی اس ال 10 مگ

PEYMANSTAR
17-06-14, 12:21
منظورم مث اینکه درس نرسوندم
ببین میخوام یه دستگاه شبیه wifi دانگل به پشت کامپیوتر وصل کنم اون ارتباط پیدا کنه به مودم وایمکس که طبقه 6 بعد از این wifiکه پشت سیستم استفاده کنم گوشیمو بهش وصلکنم تا از طرق گوشی از اینترنتش استفاده کنم
Only the registered members can see the linkاین سایت این انتن واسه وایمکس گداشته بنظرت کاربردی هس