PDA

مشاهده نسخه کامل : نحوه دسترسی به فایل های ضبط شده هارد دستگاه های ضبط دیجیتال ویدئو در کامپیوتر

kamy02000
16-06-14, 12:06
سلام
من یه دستگاه ضبط دیجیتال ویدئویی دارم که در اون تصاویر دوربینهای مدار بسته ذخیره شده و من می خوام که اطلاعات ضبط شده رو در کامپیوترم ببینم. الان هارد این دستگاه رو بصورت اکسترنال به کامپیوتر وصل کردم که در مای کامپیوترم دو تا پارتیشن باز شد که یکیش نوشته لوکال دیسک با ولوم فلان که اینو نمی تونم باز کنم و تا دست بهش میزنم میگه باید فرمت کنی اون یکی هم یه پارتیشن هست با لیبل ifs که توش پر از فایل هایی با فرمت IFS داره و نمی دونم چجوری بازش کنم و این آیا همون فایل های ویدیویی هست یا خیر.
از دوستان خواهش می کنم منو راهنمایی کنند تا بتونم به فایل های ویدئویی این هارد دسترسی پیدا کنم و بتونم در کامپیوترم ببینم.
ممنون و متشکرم

nima_hl
16-06-14, 12:40
سلام
من یه دستگاه ضبط دیجیتال ویدئویی دارم که در اون تصاویر دوربینهای مدار بسته ذخیره شده و من می خوام که اطلاعات ضبط شده رو در کامپیوترم ببینم. الان هارد این دستگاه رو بصورت اکسترنال به کامپیوتر وصل کردم که در مای کامپیوترم دو تا پارتیشن باز شد که یکیش نوشته لوکال دیسک با ولوم فلان که اینو نمی تونم باز کنم و تا دست بهش میزنم میگه باید فرمت کنی اون یکی هم یه پارتیشن هست با لیبل ifs که توش پر از فایل هایی با فرمت IFS داره و نمی دونم چجوری بازش کنم و این آیا همون فایل های ویدیویی هست یا خیر.
از دوستان خواهش می کنم منو راهنمایی کنند تا بتونم به فایل های ویدئویی این هارد دسترسی پیدا کنم و بتونم در کامپیوترم ببینم.
ممنون و متشکرم

سلام

معمولا این هاردها با لینوکس پارتیشن بندی میشن و میتوند با بوت اوبونتو سیستم را بالا آورده و داخل هارد را ببینید

ifs تا اونجا که میدونم فرمت داکیومنت است و خیلی بعید میدانم فایلهای فیلم باشند

لطفا مدل دستگاهتون را بنویسید تا در مورد آن تحقیق کنیم

kamy02000
16-06-14, 12:56
سلام

معمولا این هاردها با لینوکس پارتیشن بندی میشن و میتوند با بوت اوبونتو سیستم را بالا آورده و داخل هارد را ببینید

ifs تا اونجا که میدونم فرمت داکیومنت است و خیلی بعید میدانم فایلهای فیلم باشند

لطفا مدل دستگاهتون را بنویسید تا در مورد آن تحقیق کنیم

من از اوبونتو هم استفاده کردم ولی اونم نتونست شناسایی کنه و اررور داد متاسفانه.

دستگاه اسمش zetro هست و مدلش: ZEVR0824 - کره ایه این دستگاه.

kamy02000
16-06-14, 17:22
مدل دستگاه تو اینترنت اینه:
Only the registered members can see the link