PDA

مشاهده نسخه کامل : جانمایی محل قرار گرفتن پیچ های مادربرد برای بستن روی کیس

ViViD
14-06-14, 21:37
سلام

اول بگم چی میخواهم چون شاید یکم سخت باشه راحت توضیحش بدم

من قراره یک OC Station خودم بسازم حالا یا با پلاستیک یا با چوب یا هرچیزی که استحکام و کارایی درستی داشته باشه

حالا نیازمند یک نقشه اولیه از مادربرد در اندازه های واقعی و استاندارد و همچنین محل قرار گرفتن سوراخ های مادربرد برای تعبیه روی OC Statoion جهت پیچ شدن مادربرد هستم

تو نت هرچقدر گشتم یا عبارت لاتین صحیح نزدم یا که نبود همچین چیزی اندازه های واقعی رو میخوام

حالا گفتم توی انجمن عنوان کنم شاید دوستان در آرشیو خودشون چیزی داشته باشند

متشکرم
وحید

AMD>INTEL
14-06-14, 21:55
سلام

من قراره یک OC Station خودم بسازم حالا یا با پلاستیک یا با چوب یا هرچیزی که استحکام و کارایی درستی داشته باشه

حالا نیازمند یک نقشه اولیه از مادربرد در اندازه های واقعی و استاندارد و همچنین محل قرار گرفتن سوراخ های مادربرد برای تعبیه روی OC Statoion جهت پیچ شدن مادربرد هستم

تو نت هرچقدر گشتم یا عبارت لاتین صحیح نزدم یا که نبود همچین چیزی اندازه های واقعی رو میخوام

متشکرم
وحید

وحید جان ببین این به کارت میاد .صفحه 12
Only the registered members can see the link

وحید جان ببین این به کارت میاد .صفحه 12
Only the registered members can see the link

این هم ببین
Only the registered members can see the link tems_092010.pdf

ViViD
14-06-14, 23:46
بسیار عالی بود دستت درست امید عزیز :give_rose:

nima_hl
15-06-14, 00:02
سلام

متشکرم
وحید

وحید جان یک کیس قدیمی بردار اوراقش کن هم از سینی کفش میتونی استفاده کنی هم از پشت کیس

این ارزونترین راه برای این کاره

ViViD
15-06-14, 00:09
وحید جان یک کیس قدیمی بردار اوراقش کن هم از سینی کفش میتونی استفاده کنی هم از پشت کیس

این ارزونترین راه برای این کاره

این خیلی پیشنهاد عالی بود واقعاً به فکر خودم نرسیده بود ایول نیما جان گل کاشتی :give_rose::give_rose::give_rose::give_rose:

aryaiee
15-06-14, 13:59
جسارتا عرض کنم حضورتون از چوب استفاده بفرمایید بهتره