PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در هارد سیگیت 2 ترابایتی( کل اطلاعات 10 سال ام در خطر هست )

dooste.man83
12-06-14, 00:45
با سلام به دوستان

هارد 2 ترابیایتی سیگیت اینترنال دارم ( مدل ST2000DM001 ) که امروز از دستگاه به آرامی خارج کردم و به داکت یک هارد 2 ترابایتی سیگیت دیگه زدم
از اون موقع 10 یا 11 تا صدای تق تق میکنه و بعد موتورش خاموش میشه !!! و البته مقداری هم داغ میشه بعد چند دقیقه ...به کامپیوتر هم برگردوندمش همین داستان تکرار میشد ...مطمئنم هارد ضربه نخورده ولی شاید بد داخل داکت جا رفته باشه که اختمالش هست و همون جوری مدتی کار کرده باشه

هارد دیگه شناخته نمیشه ... متاسفانه ازش بکاپ ندارم و تمام 10 سال جمع آوری اطلاعاتم روش هست و کم مونده دیوانه بشم

می خواستم ببینم بنظرتون باید چیکار کنم ؟ راه تعمیراش چیه و هزینه اش چقدر میشه ؟

عکس خانوادگی و شخصی روش زیاد دارم که نمی خوام دست کسی هارد بیفته بنظرتون اگر لازم به تعمیر هست جای مطمئنی هست بدونم به عکس های شخصی کاری ندارن و فردا روزی مشکل برام نشه ؟

کلا راهنمایی کنید دوستان عزیز

nima_hl
12-06-14, 01:38
با سلام به دوستان

هارد 2 ترابیایتی سیگیت اینترنال دارم ( مدل ST2000DM001 ) که امروز از دستگاه به آرامی خارج کردم و به داکت یک هارد 2 ترابایتی سیگیت دیگه زدم
از اون موقع 10 یا 11 تا صدای تق تق میکنه و بعد موتورش خاموش میشه !!! و البته مقداری هم داغ میشه بعد چند دقیقه ...به کامپیوتر هم برگردوندمش همین داستان تکرار میشد ...مطمئنم هارد ضربه نخورده ولی شاید بد داخل داکت جا رفته باشه که اختمالش هست و همون جوری مدتی کار کرده باشه

هارد دیگه شناخته نمیشه ... متاسفانه ازش بکاپ ندارم و تمام 10 سال جمع آوری اطلاعاتم روش هست و کم مونده دیوانه بشم

عکس خانوادگی و شخصی روش زیاد دارم که نمی خوام دست کسی هارد بیفته بنظرتون اگر لازم به تعمیر هست جای مطمئنی هست بدونم به عکس های شخصی کاری ندارن و فردا روزی مشکل برام نشه ؟

سلام دوست من

در درجه اول هارد را به هیچ عنوان دیگه روشن نکنید

وقتی هارد این ایراد را پیدا میکنه یا مشکل از کنترلر هد است یا از خود هد

اگر هارد مشابه پیدا کنید و برد را تعویض بفرمائید به احتمال 20-30 درصد مشکل حل میشه

ولی اگر مشکل حل نشد تعویض هد کار متخصص است و خودتون نمیتونید انجام بدید

متاسفانه تعمیر کار خوش انصاف برای هارد سراغ ندارم

AMD>INTEL
12-06-14, 06:20
با سلام به دوستان

دوست عزیز جراحی هارد دیسک با این ظرفیت حدود 1 تومن به بالا هزینه دارد . البته قبلش توصیه میکنم . البته خواستی به آقای نصرتی معرفیت میکنم .

dooste.man83
12-06-14, 08:19
سلام دوست من

در درجه اول هارد را به هیچ عنوان دیگه روشن نکنید

وقتی هارد این ایراد را پیدا میکنه یا مشکل از کنترلر هد است یا از خود هد

اگر هارد مشابه پیدا کنید و برد را تعویض بفرمائید به احتمال 20-30 درصد مشکل حل میشه

ولی اگر مشکل حل نشد تعویض هد کار متخصص است و خودتون نمیتونید انجام بدید

متاسفانه تعمیر کار خوش انصاف برای هارد سراغ ندارم

ممنون هزینه تعمیر هد چقدر هست حدودا؟

Sent from my C6802 using Tapatalk

dooste.man83
12-06-14, 08:23
دوست عزیز جراحی هارد دیسک با این ظرفیت حدود 1 تومن به بالا هزینه دارد . البته قبلش توصیه میکنم . البته خواستی به آقای نصرتی معرفیت میکنم .

ممنون دوست عزیز
الان تعمیر هارد بصرفه تر هست یا بازیابی اطلاعات؟
من بتونم نهایت ۲۰۰ این حدودا هزینه کنم
هزینه سنگین از توانم خارجه

dooste.man83
12-06-14, 08:26
دوستان مرکز خوب بازم میشناسید معرفی کنید مخصوصا برای تعمیر هارد ( فکر کنم ارزون تر تموم شه برام )

در ضمن دوستان نفرمودید چقدر این مرکز ها میشه بهشون اعتماد کرد اطلاعات رو و عکس ها رو برای خودشون هم کپی نکنن ؟برام خیلی مهمه این موضوع
و سوال آخر این هارد گارانتی سازگار هم داره بنظرتون بدم بره گارانتی؟ ( بازم بحث کپی نکردن اطلاعات هارد برای خودشون برام مهمه )

ببخشید سوالاتم زیاده

AMD>INTEL
12-06-14, 08:38
دوستان مرکز خوب بازم میشناسید معرفی کنید مخصوصا برای تعمیر هارد ( فکر کنم ارزون تر تموم شه برام )

در ضمن دوستان نفرمودید چقدر این مرکز ها میشه بهشون اعتماد کرد اطلاعات رو و عکس ها رو برای خودشون هم کپی نکنن ؟برام خیلی مهمه این موضوع
و سوال آخر این هارد گارانتی سازگار هم داره بنظرتون بدم بره گارانتی؟ ( بازم بحث کپی نکردن اطلاعات هارد برای خودشون برام مهمه )

ببخشید سوالاتم زیاده

سازگار معمولا ریکاوری ندارد . فقط روی خود هارد گارانتی میدهد . به خانه سخت افزار نشون بده
بازیابی اطلاعات هارد دیسک اکسترنال آموزش تعمیر نوت بوک لپ تاپ سخت افزار کامپیوتربازیابی اطلاعاتبازیابی اطلاعات،تعمیرات سخت افزار،آموز (Only the registered members can see the link)

- - - Updated - - -

ببخشید سوالاتم زیاده

سازگار معمولا ریکاوری ندارد . فقط روی خود هارد گارانتی میدهد . به خانه سخت افزار نشون بده
Only the registered members can see the link

dooste.man83
12-06-14, 08:41
اگر هارد رو بخواد تعویض کنه سازگار و بگه اطلاعاتش قابل برگشت نیست آیا باز بعدا برای خودشون هارد رو ریکاوری میکنن یا فقط قطعات اصلیش رو بر میدارن و هارد رو میندازن دور؟
شرمنده رو این موضوع تاکید دارم

AMD>INTEL
12-06-14, 08:45
نه فقط از بردش استفاده میشه . وقت چنین کاری رو ندارند .

nima_hl
12-06-14, 09:41

ببخشید سوالاتم زیاده

متاسفانه هزینه تعمیر و یکاوری هارد در ایران بسیار بالاست

پیشنهاد میکنم با گارانتی سازگار صحبت کنید که اگر هارد با تعویض برد حل نشد سیلندر هارد خراب را به شما بفروشند ( یه رقمی با هم توافق کنید )

اگر آنجا با تعویض برد مسئله حل شد که هارد را همراه اطلاعات به شما تحویل میدهند

اگر هم حل نشد یه هارد نو و سیلندر هارد خرابتون را بگیرید و یه مبلغی پرداخت کنید

dooste.man83
12-06-14, 11:17
متاسفانه هزینه تعمیر و یکاوری هارد در ایران بسیار بالاست

پیشنهاد میکنم با گارانتی سازگار صحبت کنید که اگر هارد با تعویض برد حل نشد سیلندر هارد خراب را به شما بفروشند ( یه رقمی با هم توافق کنید )

اگر آنجا با تعویض برد مسئله حل شد که هارد را همراه اطلاعات به شما تحویل میدهند

اگر هم حل نشد یه هارد نو و سیلندر هارد خرابتون را بگیرید و یه مبلغی پرداخت کنید

متاسفانه الان کارت گارانتی هارد رو نگاه کردم دیدم نوشته 1 ساله
در نتیجه دیگه گارانتی هم نداره !!

آیا برای هارد دوم مجدد سیگیت از همین مدل بخرم ( دو تا بگیرم یکی برای اصل اطلاعات یکی هم از این به بعد اطلاعات بک آپ رو روش نگه دارم یا برم سراغ یک عدد هاردهای گران قیمت بلک وسترن ؟

راستی از این مدل هارد خودم دارم آیا میتونم برد هارد جدید رو با این خرابه عوض کنم و نتیجه رو ببینم ؟ کار من هست ؟ ( طوری که اگر درست نشد دوباره برد هارد سالم رو ببندم سر جاش که هارد مثل اولش کار کنه )

nima_hl
12-06-14, 11:23
متاسفانه الان کارت گارانتی هارد رو نگاه کردم دیدم نوشته 1 ساله
در نتیجه دیگه گارانتی هم نداره !!

آیا برای هارد دوم مجدد سیگیت از همین مدل بخرم ( دو تا بگیرم یکی برای اصل اطلاعات یکی هم از این به بعد اطلاعات بک آپ رو روش نگه دارم یا برم سراغ یک عدد هاردهای گران قیمت بلک وسترن ؟

راستی از این مدل هارد خودم دارم آیا میتونم برد هارد جدید رو با این خرابه عوض کنم و نتیجه رو ببینم ؟ کار من هست ؟ ( طوری که اگر درست نشد دوباره برد هارد سالم رو ببندم سر جاش که هارد مثل اولش کار کنه )

تعویض برد کار ساده ایه که فقط نیاز به پیچ گوشتی مخصوص داره که میتونید از ابزار فروشیها تهیه کنید

اگر 2 هارد روی سیستم نصب بشه و هارد دوم وسترن گرین باشه به دلیل خاموش شدن هارد زمان بیکاری گزینه بسیار خوبیه ( چون هارد پارک و خاموش میشه عمر هارد بالا میره )

کلا هاردهای بالای 500 گیگ به دلیل دارا بودن بیشتر از 1 پلاتر خرابی بیشتری دارند

AMD>INTEL
12-06-14, 11:33
یک نکته در مورد تعویض برد بدم . برای اینکه برد عوض بشه . حتما باید چیپ فریم ویر برد قبلی روی برد جدید نصب بشه .
10473

dooste.man83
12-06-14, 11:45
ممنون اگر لحیم کاری داره که درگیرش نشم؟ ولی اگر یک تعویض ساده هست انجامش بدم

AMD>INTEL
12-06-14, 11:48
لحیم کاری نیست . باید با هیتر عوض بشه . کار شما نیست . باید تعمیر کار وارد باشه . چون چیپ رام هم عوض بشه

0x76
12-06-14, 14:19
مجتمع کامپیوتر پایتخت => طبقه پنجم ( ساختمان خوده مجمتع ) از اسانسور که بیرون اومدید برین اونور ساختمون سمت راست مخصوص تعمیرات هارد با دستکاه های حرفه ای

یک هارد سرور 2 ترابایتی بردیم 1.5 ترابایت فایل توش بود با قیمت 300 تومن + خرید یه هارد دیگه + هارد اکسترنال برامون درست کردن یعنی دیسکت هارد رو بردن تو یه هارد دیگه گزاشتن بعد اونو کپی کردن تو اکسترنال و باگ گیری گردن ولی خودشون 300 گرفتن

AMD>INTEL
12-06-14, 15:42
مجهزترین مرکز خانه سخت افزار هست . قیمتش بالاست ولی کارشون خوبه .

dooste.man83
13-06-14, 09:08
مجتمع کامپیوتر پایتخت => طبقه پنجم ( ساختمان خوده مجمتع ) از اسانسور که بیرون اومدید برین اونور ساختمون سمت راست مخصوص تعمیرات هارد با دستکاه های حرفه ای

یک هارد سرور 2 ترابایتی بردیم 1.5 ترابایت فایل توش بود با قیمت 300 تومن + خرید یه هارد دیگه + هارد اکسترنال برامون درست کردن یعنی دیسکت هارد رو بردن تو یه هارد دیگه گزاشتن بعد اونو کپی کردن تو اکسترنال و باگ گیری گردن ولی خودشون 300 گرفتن

ممنون قیمتش عالیه ... داداش دمت گرم ...فقط میشه بهشون اطمینان کرد؟

شماره تلفن ازش داری بهم بدی ؟

عکس زیاد توش دارم هم خانوادگی هم غیر خانوادگی ... اینقدر زمونه بد شده به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد ...اگر بکاپ داشتم هارد رو حتی تعمیر هم نمیکردم

dooste.man83
13-06-14, 09:15
دوستان یک سوال من رو پاسخ بدید ممنون میشم
این هارد سیگیت سالم و سر حال بود و hdtune هم میگفت سالمه
بعد من ویندوزم خراب شد ولی چند تا فایل از داخل این هارد میخواستم
همونطور که هارد داخل کیس بود سیم ها رو جدا کردم و داکت مخصوص هارد اکسترنال سیگیت رو بهش زدم و سیمش رو زدم به لپ تاپ و فایلی رو که می خواستم برای خودم برداشتم ... ولی هارد یکم تق تق میکرد که اهمیتی ندادم
بعد که داکت رو جدا کردم و سیم اصلی رو وصل کردم و ویندوز رو ریختم دیدم دیگه کلا ۱۰ تا تق تق میکنه خاموش میشه و شناسایی هم دیگه نمیشه
تنها چیزی که به ذهن من رسید دو دلیل هست ۱-که داکت بد جا رفته بوده
2- در حالی که آداپتور به برق وصل بوده من داکت رو به هارد وصل کردم و باعث خرابیش شده

در دو حالت باید ایراد از بردش باشه درسته چون هارد حتی تکون هم نخورده که بخواد هدش ضربه ببینه

نظرتون رو میگید ؟ ممنون

dooste.man83
17-06-14, 15:12
دوستان الان بردم هارد رو نشون دادم گفتن حالش بده باید جراحی شه :'( گفت ۳۰۰ یا ۴۰۰ هزینه میخوره
آیا این هزینه جدا از هزینه ای هست که باید برای خرید هارد مشابهه استفاده بشه تا از سیلندر هارد جدید در هارد قدیم بشه استفاده کرد ؟ یا با همون هزینه هارد هست ؟

ممنون اگر پاسخ بدید

AMD>INTEL
17-06-14, 15:31
خیر فقط اجرت کار هست

dooste.man83
17-06-14, 17:22
خیر فقط اجرت کار هست

و سوال اخر بنظر شما برای ریکاوری اطلاعات سازگار ارقام مناسب تر و کم هزینه تر و مطمین تر هست یا نوین رایانه ( همون شرکتی که طبقه پایین خانه سخت افزار هست ) ؟
ممنونم دوستان بابت کمکتون

AMD>INTEL
17-06-14, 17:48
اگر خودشون هارد مشابه داشته باشن و بنده هارد خودم رو بدم فقط برای انتقال اطلاعات به روی هارد جدید باز هم ۴۰۰ + پول هارد استفاده شده رو میگیرن ؟ چون راه افتادن و تعمیر هارد قبلی برام مهم نیست؟

و سوال اخر بنظر شما برای ریکاوری اطلاعات سازگار ارقام مناسب تر و کم هزینه تر و مطمین تر هست یا نوین رایانه ( همون شرکتی که طبقه پایین خانه سخت افزار هست ) ؟

نه عموما یکبار استفاده میشه . باید هارد سالم مشابه تهیه کنید
نوین رایانه(نورمحمدی ) آدم بدی نیست .

nima_hl
17-06-14, 17:55
اگر خودشون هارد مشابه داشته باشن و بنده هارد خودم رو بدم فقط برای انتقال اطلاعات به روی هارد جدید باز هم ۴۰۰ + پول هارد استفاده شده رو میگیرن ؟ چون راه افتادن و تعمیر هارد قبلی برام مهم نیست؟

قاعده این کار این است که شما یک هارد دیگه (اینترنال یا اکسترنال ) متناسب با هارد قبلیتون همراه با هارد خراب میبرید، اونها یه دستمزد ازتون میگیرند و دیتا ها را از روی هارد خراب به روی هارد سالم کپی میکنند

بعد هارد سالم و هارد خراب را به شما تحویل میدهند در حالی که اطلاعات هارد خراب درون هارد سالم کپی شده است

هزینه اینکه آنها هد یه هارد سومی را برای خواندن اطلاعات باز و استفاده میکنند با همان دستمزد 400 تومانی حساب شده و آن هد بعد از تست نزد تعمیرکار باقی میماند ( برای موارد مشابه )

dooste.man83
17-06-14, 18:45
نه عموما یکبار استفاده میشه . باید هارد سالم مشابه تهیه کنید
نوین رایانه(نورمحمدی ) آدم بدی نیست .

اره منم شنیدم آدم درستی هست و با انصاف
برای همین مراجع اینش از خانه سخت افزار خیلی بیشتره
دیگه امید بخدا میبریم پیش همین خدا کنه به اطلاعات توی هارد و عکس های خانوادگی کاری نداشته باشه

dooste.man83
17-06-14, 18:48
قاعده این کار این است که شما یک هارد دیگه (اینترنال یا اکسترنال ) متناسب با هارد قبلیتون همراه با هارد خراب میبرید، اونها یه دستمزد ازتون میگیرند و دیتا ها را از روی هارد خراب به روی هارد سالم کپی میکنند

بعد هارد سالم و هارد خراب را به شما تحویل میدهند در حالی که اطلاعات هارد خراب درون هارد سالم کپی شده است

هزینه اینکه آنها هد یه هارد سومی را برای خواندن اطلاعات باز و استفاده میکنند با همان دستمزد 400 تومانی حساب شده و آن هد بعد از تست نزد تعمیرکار باقی میماند ( برای موارد مشابه )

اینقدر چشم من از این خرابی هارد ترسیده که امروز ۴۷۵ تومن پول بی زبون دادم بلک ۲ ترا خریدم ... حداقل خیالم راحته خرابی نداره

dooste.man83
17-06-14, 18:51
دوستان این دیگه جدا آخرین سوالمه :-D

میتونم بهش بگم مثلا فلان درایو و یا فلان فولدر ها رو می خوام که برام بریزه رو هارد جدید و قیمت خیلی کمتر ازم بگیره
مثلا از ۲ ترا بگم این ۵۰۰ گیگ رو ریکاوری کن

یا کلا نمیشه و کلش بازیابی میشه و پولش هم کلا میگیره

و اگر هارد بخشیش بود که لنز خط انداخته بود و قابل بازیابی نبود مثلا نصف هارد و نصفش رو بازیابی کرد بازم ایشون کل پول رو میگیره؟

nima_hl
17-06-14, 19:24
دوستان این دیگه جدا آخرین سوالمه :-D

میتونم بهش بگم مثلا فلان درایو و یا فلان فولدر ها رو می خوام که برام بریزه رو هارد جدید و قیمت خیلی کمتر ازم بگیره
مثلا از ۲ ترا بگم این ۵۰۰ گیگ رو ریکاوری کن

یا کلا نمیشه و کلش بازیابی میشه و پولش هم کلا میگیره

و اگر هارد بخشیش بود که لنز خط انداخته بود و قابل بازیابی نبود مثلا نصف هارد و نصفش رو بازیابی کرد بازم ایشون کل پول رو میگیره؟

معمولا ریکاوری دیتا بر حسب گیگابایته و شما میتونید بگید این بخش هارد را میخواهید و قاعدتا مبلغ دستمزد باید کمتر بشه ( فکر میکنم برای هر گیگ 200 تا 300 تومن ازتون بگیرند که جمعا بین 100 تا 150 هزار تومان میشه )

البته این در صورتیه که تعمیرگاه هد هارد شما را از قبل داشته باشه

dooste.man83
31-07-14, 14:03
دوستان هارد رو می خوام در هفته های آینده ببرم نوین هارد

آیا مرکز مطمئنی هست ؟ و همچنین جناب آقای نور محمدی ؟

عکس خانوادگی زیاد دارم در هارد

کسی تجربه دادن هارد به این مرکز رو داره که برای بنده بیان کنه آیا راضی بوده یا خیر ؟

از نظر قیمتی هم راضی بودید ؟

ممنون

dooste.man83
31-07-14, 21:17
هیچ کس کمکی نمیکنه ؟
:1. (28):

AMD>INTEL
31-07-14, 21:31
هیچ کس کمکی نمیکنه ؟
:1. (28):

برای اطلاعاتتون نمیشه تضمینی داد. البته چنین شرکت هایی وقت ندارند بیان اطلاعات شما رو بررسی کنند .البته پیشنهاد میکنم به جایی معتبرتر بدید .
مثل
بازیابی اطلاعات هارد دیسک | کلینیک هارد دیسک تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیرهارد دیسک (Only the registered members can see the link)

dooste.man83
01-08-14, 00:29
برای اطلاعاتتون نمیشه تضمینی داد. البته چنین شرکت هایی وقت ندارند بیان اطلاعات شما رو بررسی کنند .البته پیشنهاد میکنم به جایی معتبرتر بدید .
مثل
بازیابی اطلاعات هارد دیسک | کلینیک هارد دیسک تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیرهارد دیسک (Only the registered members can see the link)
ممنون
پس این که معرفی کردید از نوین هارد و اینا بهتره ؟
آخه تو پاساژ ایران چند تا آشنا داشتم همه میگفتن هاردهای خراب رو میفرستن پیش همین نوین هارد

AMD>INTEL
01-08-14, 00:38
ممنون
پس این که معرفی کردید از نوین هارد و اینا بهتره ؟
آخه تو پاساژ ایران چند تا آشنا داشتم همه میگفتن هاردهای خراب رو میفرستن پیش همین نوین هارد

کلاس کاری و تجربه کاری ایران هارد کلینیک بیشتره . مطمئن تر هم هستند .

dooste.man83
01-08-14, 02:14
کلاس کاری و تجربه کاری ایران هارد کلینیک بیشتره . مطمئن تر هم هستند .

ممنون یک مرکز مورد اعتماد دیگم بجز این میشه معرفی کنید
خیلی ممنون

dooste.man83
05-08-14, 12:19
آقا بردم نشون دادم
میگه نوین هارد که هدش شکسته ... میگه هارد مشابه گیر بیار 400 هم هزینه ریکاوری اطلاعاتش هست ( 200 هم قیمت هاردش هست )
این ایران هارد زنگ زدم میگه هارد مشابه و این چیزام نمی خوام هزینه بین 400 تا 700 میشه

1- هد شکسته هارد میشه تعوض بشه و هارد زنده بشه یا حتما باید ریکاوری بشه ؟

2- این ایران هارد میگه برای ریکاوری ما اطلاعات رو روی سرورمون انتقال میدیم بعد روی هارد شما انتقال میدیم یک هفته هم هارد دستشون میمونه ... سوال مهم اینه روی سرور میریزن بعدا پاک میکنن یا ممکنه چیز هایش رو نگه دارن !!! و بعدا شر بشه برای آدم ؟؟

ممنون میشم یک فرد مطلع یک جوابی به ما بده

AMD>INTEL
05-08-14, 12:55
آقا بردم نشون دادم
میگه نوین هارد که هدش شکسته ... میگه هارد مشابه گیر بیار 400 هم هزینه ریکاوری اطلاعاتش هست ( 200 هم قیمت هاردش هست )
این ایران هارد زنگ زدم میگه هارد مشابه و این چیزام نمی خوام هزینه بین 400 تا 700 میشه

1- هد شکسته هارد میشه تعوض بشه و هارد زنده بشه یا حتما باید ریکاوری بشه ؟

2- این ایران هارد میگه برای ریکاوری ما اطلاعات رو روی سرورمون انتقال میدیم بعد روی هارد شما انتقال میدیم یک هفته هم هارد دستشون میمونه ... سوال مهم اینه روی سرور میریزن بعدا پاک میکنن یا ممکنه چیز هایش رو نگه دارن !!! و بعدا شر بشه برای آدم ؟؟

ممنون میشم یک فرد مطلع یک جوابی به ما بده

ایران هارد کلینیک یک شرکت قدیمی و معتبر در این زمینه هستند . نه اطلاعات شما رو پاک میکنن از سرورشون .در مورد تعویض هد و بدون ریکاوری . معمولا اگر اطلاعات هم بر گرده بدون ریکاوری هزینه ریکاوری رو میگیرند

dooste.man83
05-08-14, 13:19
ایران هارد کلینیک یک شرکت قدیمی و معتبر در این زمینه هستند . نه اطلاعات شما رو پاک میکنن از سرورشون .در مورد تعویض هد و بدون ریکاوری . معمولا اگر اطلاعات هم بر گرده بدون ریکاوری هزینه ریکاوری رو میگیرند
ممنون پس بهشون میشه اعتماد کرد
میدم بهشون دیگه ... بنظر که خیلی مطمئن بودن که مشکلی حل شدنی هست

فقط همین که گفتین پاک میکنن اطلاعات رو هم برام کافیه

AMD>INTEL
05-08-14, 13:22
ممنون پس بهشون میشه اعتماد کرد
میدم بهشون دیگه ... بنظر که خیلی مطمئن بودن که مشکلی حل شدنی هست

فقط همین که گفتین پاک میکنن اطلاعات رو هم برام کافیه

بله دقیقا از سال 86 کارشون این هست . اگر مشکلی داشتند تا حالا دوام نمیاوردند .:11():

houman_2h
22-08-14, 22:13
ممنون دوست عزیز
الان تعمیر هارد بصرفه تر هست یا بازیابی اطلاعات؟
من بتونم نهایت ۲۰۰ این حدودا هزینه کنم
هزینه سنگین از توانم خارجه

دوست من برای بازیابی اطلاعات هارد شما احتیاج به یک هارد 2 ترا مشابه دیگر هست که از این هارد قطعات سخت افزاری آن مانند هد برداشته می شود
برای اطلاعات بیشتر به سایت بازیابی اطلاعات تعمیر هارد ریکاوری اکسترنال با PC3000 (Only the registered members can see the link) مراجعه کنید