PDA

مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن کارت گرافیک

RAMTIN4
11-06-14, 23:42
سلام.
دوستان من ی لپ تاب دل دارم ک جدید وسط بازیایی مث واچ داگز و... ی دفه بدجور هنگ میکنه و صدای بوق ممتد و وحشتناکی از اسپیکرام میاد هیچ جوره هم خاموش نمیشه.
فقط باید از دکمه آن/آف خاموشش کردر.تازه هاردمو بخاطره ضربه عوض کردم.تعمیرکار گفت بخاطره گرمای لپ تابت ی سرویس میکنم.اون طور ک میگفت ماده خاصی داخلش هست ک گرمارو انتقال میده!
بنظرتون مشکل از کجاس؟؟؟
مشخصات
dell xps l502
cpu:intel i7
gpu:nvidia 540
hdd:500
ram:6

nima_hl
12-06-14, 01:29
سلام.
دوستان من ی لپ تاب دل دارم ک جدید وسط بازیایی مث واچ داگز و... ی دفه بدجور هنگ میکنه و صدای بوق ممتد و وحشتناکی از اسپیکرام میاد هیچ جوره هم خاموش نمیشه.
فقط باید از دکمه آن/آف خاموشش کردر.تازه هاردمو بخاطره ضربه عوض کردم.تعمیرکار گفت بخاطره گرمای لپ تابت ی سرویس میکنم.اون طور ک میگفت ماده خاصی داخلش هست ک گرمارو انتقال میده!
بنظرتون مشکل از کجاس؟؟؟
مشخصات
dell xps l502

سلام

همانگونه که تعمیر کار گفته مشکل میتونه از دمای زیاد باشه که با تعویض خمیر سیلیکون و یه سرویس فن احتمالا مشکل برطرف میشه

AMD>INTEL
12-06-14, 06:16
سلام.
بنظرتون مشکل از کجاس؟؟؟
مشخصات
dell xps l502

باید از کول پد مناسب هم استفاده کنید . مثل دیپ کول . نوع خمیر سیلیکون هم خیلی مهم هست .

خمیر سیلیکون z9 دیپ کول بتونی بگیری خیلی عالیه .

RAMTIN4
12-06-14, 16:27
دوستان مرسی از لطفتون.
قبل از اینک لپ تابو سرویس کنه گرماش زیاد بود ولی این مشکلو نداشتم.جدیدا اینطور شده!
بنظرتون مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟؟؟
خمیر خوب مثل
خمیر سیلیکون z9 دیپ کول قیمتش چنده؟؟؟

AMD>INTEL
12-06-14, 16:34
z9 قیمتش حدود 20 هست .چون درست باز و بسته نشده این مشکل پیش اومد . بستن فن لپتاپ قلق خاص خودشو داره نباید زیاد محکم بست چون به چیپ فشار میاره ونه زیاد شل . معمولا خمیر هم کم میزنن یا نمیزنن

RAMTIN4
12-06-14, 17:46
مرسی عزیز.تهران یا کرج شما جای خاصی رو سراغ داری ک مطمین باشه و خوب باشه کارش؟؟؟

AMD>INTEL
12-06-14, 17:48
مرسی عزیز.تهران یا کرج شما جای خاصی رو سراغ داری ک مطمین باشه و خوب باشه کارش؟؟؟

ببرید افق کامپیوتر پاساژ ایران طبقه زیر همکف

RAMTIN4
12-06-14, 17:49
این پاساژ کرجه یا تهران؟؟؟
اگ لطف کنی آدرسه کاملشو بدی ممنون میشم از لطفت!!!

AMD>INTEL
12-06-14, 17:52
تهران هست . کرج جایی رو نمیشناسم. من درگیر یکسری تعمیر پاور hp برای شرکتی هستم . و گرنه برات درستش میکردم .

RAMTIN4
12-06-14, 17:55
ممنون لطف داری شما.آدرسه دقیقش کجاس این پاساژ ایران؟؟؟
بازار رضا سراغ نداری؟؟؟

AMD>INTEL
12-06-14, 18:14
پائین تر از میدان ولی عصر - مجتمع کامپیوتر ایران -طبقه زیر همکف
افق : آداپتور ، باطری و لوازم جانبی نوت بوک ( لپ تاپ ) با گارانتی IRAN FSO (Only the registered members can see the link)

RAMTIN4
12-06-14, 18:34
داداش خیلی ممنون از لطفت.ممنون بابت وقتی ک گذاشتی!

AMD>INTEL
12-06-14, 19:22
فقط حتما قبلش مشکل رو به درستی به قسمت پذیرش تعمیرگاه توضیح دهید