PDA

مشاهده نسخه کامل : مودم زایکسل کابلی

hamids47
11-06-14, 14:51
سلام دوستان

مودم زایکسل کابلی ( اگه اسمشو درست نوشته باشم ) الان قیمت چنده تو بازار؟ برای adsl می خوام. شرکت ااینترنتی میگه 59 تومن که با پیک میفرسته... تو بازار چنده ؟ تو بازار پایتخت میفروشن ؟

nima_hl
11-06-14, 15:50
سلام دوستان

مودم زایکسل کابلی ( اگه اسمشو درست نوشته باشم ) الان قیمت چنده تو بازار؟ برای adsl می خوام. شرکت ااینترنتی میگه 59 تومن که با پیک میفرسته... تو بازار چنده ؟ تو بازار پایتخت میفروشن ؟

سلام

زاکسل مودمهای مختلفی تولید میکنه که باید مدلش را بفرمائید

ولی معمولا مودمهائی که isp ها به مشترکینشون میدهند فاقد wifi است که اگر اینگونه باشد فکر نمیکنم ارزش اون مبلغ را داشته باشه

hamids47
11-06-14, 16:21
احتمالا باید این باشه
شاتل-مهم‌ترین ویژگی‌های مودم P-660RU-T1 v2, v3 (Only the registered members can see the link)

با پول پیک میشه 59. قیمت فروشش رو 55 حساب کرده. شما قیمت بازارشو میدونید ؟

nima_hl
11-06-14, 17:41
احتمالا باید این باشه
شاتل-مهم‌ترین ویژگی‌های مودم P-660RU-T1 v2, v3 (Only the registered members can see the link)

با پول پیک میشه 59. قیمت فروشش رو 55 حساب کرده. شما قیمت بازارشو میدونید ؟

در حال حاضر در هر منزلی تعدادی دیوایس وایرلس مثل موبایل هوشمند یا نوت بوک وجود داره

اگر هم وجود نداشته باشه به هر حال مهمان به منزل میاد

شما با خرید یک مودم adsl بدون وای فای معمولا نیاز به خرید یدونه پوینت هم پیدا میکنید که 60-70 تومن قیمت داره

پس پیشنهاد میکنم از همین اول به جای خرید این مودم یک مودم وایرلس دار بگیرید ( قیمت این مودمها هم از همون 70 شروع میشه )

hamids47
11-06-14, 19:19
در حال حاضر در هر منزلی تعدادی دیوایس وایرلس مثل موبایل هوشمند یا نوت بوک وجود داره

اگر هم وجود نداشته باشه به هر حال مهمان به منزل میاد

شما با خرید یک مودم adsl بدون وای فای معمولا نیاز به خرید یدونه پوینت هم پیدا میکنید که 60-70 تومن قیمت داره

پس پیشنهاد میکنم از همین اول به جای خرید این مودم یک مودم وایرلس دار بگیرید ( قیمت این مودمها هم از همون 70 شروع میشه )

این پیشنهادو مسئول فنی شرکت اینترنتی هم گفت ولی من نیازی ندارم. اگه اون سوالی که کردمو می دونستید بهتر بود.فکر کنم بهتره ازش بخوام برام بفرسته ... فکر کنم قیمت بازار هم همین حدودا باشه. به هر حال ممنون.

nima_hl
11-06-14, 19:42
این پیشنهادو مسئول فنی شرکت اینترنتی هم گفت ولی من نیازی ندارم. اگه اون سوالی که کردمو می دونستید بهتر بود.فکر کنم بهتره ازش بخوام برام بفرسته ... فکر کنم قیمت بازار هم همین حدودا باشه. به هر حال ممنون.

قیمت بازارش هم همین حدود 50-55 است

الان تو بازار پر شده از مودمهای بدون وایرلس، دست دوم و سالم

شما با هزینه 20-30 تومن هم میتونید مودم دست دوم بگیرید

ولی باز هر جور صلاح میدونید :11():