PDA

مشاهده نسخه کامل : [گارانتی گیگابایت] تاخیر در رابطه با گارانتی کارت گرافیک

hamid_mol
04-06-14, 12:07
سلام

یه کارت گرافیک GV-N66TOC-2GD تاریخ 27 ام دادم گارانتی (شماره پیگیری:739469) هنوز هیچ خبری نشده.
می شه بفرمایید فرآیند گارانتی چقدر طول می کشه ؟ همیشه انقدر زیاده یا این گرافیک ما جا افتاده ؟ چرا انقدر زیاد؟
گرافیک برای سیستم کاری هست و الان سه هفته هست که رو هواییم .

اما سوال من اینه چرا انقدر طولانی شده ؟ آیا همیشه انقدر طولانی می شه ؟ چه فرآیند تعمیری هست که انقدر طول کشیده؟
من خیلی زیاد آواژنگ رفت آمد داشتم برای گارانتی اما هیچ وقت انقدر طول نکشیده بود

متاسفانه از اون جایی که من روی برند گیگابایت و هم چنین گارانتی آواژنگ تعصب دارم برام هم خراب شدن بی دلیل گرافیک و هم تاخیر گارانتی آواژنگ قابل قبول نیست.

(این موضوع قبلا در تاپیک دیگری مطرح شده بود اما طبق قوانین باید تاپیک جدا زده بشه و به دستور مدیریت عزیز این تاپیک رو ایجاد کردم)

Avajang
04-06-14, 12:27
دوست گرامی پیگیر قطعه شما هستیم . به احتمال زیاد منتظر قطعه هست . به محض اینکه قطعه رسید به شما تحویل میدهیم . بابت تاخیر از شما پوزش میخواهیم .
با تشکر

Avajang
09-06-14, 14:19
سلام

یه کارت گرافیک GV-N66TOC-2GD تاریخ 27 ام دادم گارانتی (شماره پیگیری:739469) هنوز هیچ خبری نشده.
می شه بفرمایید فرآیند گارانتی چقدر طول می کشه ؟ همیشه انقدر زیاده یا این گرافیک ما جا افتاده ؟ چرا انقدر زیاد؟
گرافیک برای سیستم کاری هست و الان سه هفته هست که رو هواییم .

اما سوال من اینه چرا انقدر طولانی شده ؟ آیا همیشه انقدر طولانی می شه ؟ چه فرآیند تعمیری هست که انقدر طول کشیده؟
من خیلی زیاد آواژنگ رفت آمد داشتم برای گارانتی اما هیچ وقت انقدر طول نکشیده بود

متاسفانه از اون جایی که من روی برند گیگابایت و هم چنین گارانتی آواژنگ تعصب دارم برام هم خراب شدن بی دلیل گرافیک و هم تاخیر گارانتی آواژنگ قابل قبول نیست.

(این موضوع قبلا در تاپیک دیگری مطرح شده بود اما طبق قوانین باید تاپیک جدا زده بشه و به دستور مدیریت عزیز این تاپیک رو ایجاد کردم)

سلام ؛

پیگیری شد با واحد گارانتی و رضایت مشتریان، که جواب زیر را برای ما ارسال کردند :

احتراما" به اطلاع میرساند کالای مورد نظر با توجه به قدیمی بودن موجود نیست و کالای معادل و جایگزین نیز از نظر عملکرد مشابه این کالا موجود نبود ، لذا ارزش کالا با احتساب کارکرد مبلغ 4.300.000 ریال به مشتری عودت میگردد .

پس در صورتی که باهاتون تماس گرفتند که هیچی، نگرفتند منتظر باشید یا تماس بگیرید و بگید که به این شکل گفتند باشه.

در صورت رضایت از عملکرد e-Support گیگابایت در تاپیک زیر نظر خود را اعلام کنید ( دقت کنید در مورد e-Support هست این تاپیک )

Only the registered members can see the link

باتشکر از شکیبایی شما :11():

hamid_mol
09-06-14, 18:49
سلام ؛

پیگیری شد با واحد گارانتی و رضایت مشتریان، که جواب زیر را برای ما ارسال کردند :

احتراما" به اطلاع میرساند کالای مورد نظر با توجه به قدیمی بودن موجود نیست و کالای معادل و جایگزین نیز از نظر عملکرد مشابه این کالا موجود نبود ، لذا ارزش کالا با احتساب کارکرد مبلغ 4.300.000 ریال به مشتری عودت میگردد .

پس در صورتی که باهاتون تماس گرفتند که هیچی، نگرفتند منتظر باشید یا تماس بگیرید و بگید که به این شکل گفتند باشه.

در صورت رضایت از عملکرد e-Support گیگابایت در تاپیک زیر نظر خود را اعلام کنید ( دقت کنید در مورد e-Support هست این تاپیک )

باتشکر از شکیبایی شما :11():

سلام

تماس گرفتند، همین جمله بالا رو فرمودند ،
منم گفتم 430 تومن ؟؟؟؟؟ باشه واسه خودتون !!!! به من یا اون گرافیک رو بدید یا یک گرافیک قوی تر از اون بدید که به میزانی که قوی تر هست اگه خواستید ازم پول بگیرید مثلا به جای GV-N66TOC-2GD (Only the registered members can see the link) بهم یک GV-N770OC-2GD (Only the registered members can see the link) بدید و 200 (حداکثر) تومن هم ازم بگیرین .

و من فقط این دو گزینه رو قبول دارم.

حالا قرار شده فردا برم آواژنگ و صحبت کنم اما مشکل اینه که فاکتور خرید که داخل جعبه گرافیک بوده هر دو گم شده و دارم دنبالشون می گردم .

از پیگیری شما هم ممنونم

Avajang
10-06-14, 11:22
سلام

تماس گرفتند، همین جمله بالا رو فرمودند ،
منم گفتم 430 تومن ؟؟؟؟؟ باشه واسه خودتون !!!! به من یا اون گرافیک رو بدید یا یک گرافیک قوی تر از اون بدید که به میزانی که قوی تر هست اگه خواستید ازم پول بگیرید مثلا به جای GV-N66TOC-2GD (Only the registered members can see the link) بهم یک GV-N770OC-2GD (Only the registered members can see the link) بدید و 200 (حداکثر) تومن هم ازم بگیرین .

GeForce GTX 760 vs 660 Ti (Only the registered members can see the link)

و من فقط این دو گزینه رو قبول دارم.

حالا قرار شده فردا برم آواژنگ و صحبت کنم اما مشکل اینه که فاکتور خرید که داخل جعبه گرافیک بوده هر دو گم شده و دارم دنبالشون می گردم .

از پیگیری شما هم ممنونم

لطفاً نتیجه جریان را اینجا هم اعلام کنید.

hamid_mol
10-06-14, 12:02
لطفاً نتیجه جریان را اینجا هم اعلام کنید.

فعلا متاسفانه جعبه گرافیک و فاکتور خرید رو پیدا نمی کنم

اما حدود ژانویه 2013 بعد از اومدن نسخه کرک شده AC3 خریداری شده
با قیمت 1240 هزار تومن
از بازار رضا درب جنوبی مغازه 5-6 ضلع جنوبی که سر درش هم آواژنگ هست...

hamid_mol
10-06-14, 21:55
خب بلاخره جعبه و فاکتور پیدا شد هم تاریخش با اون چیزی که من تو ذهن داشتم فرق داشت و هم مبلغش ...

ان شا الله فردا می رم آواژنگ

aryaiee
10-06-14, 22:48
باز خدا پدرتون بیامرزه پیگیری میکنید.جدیدا مثل اینکه خیلی خوب شده آواژنگ

hamid_mol
10-06-14, 23:41
آواژنگ همیشه خوب بوده

Avajang
11-06-14, 18:46
خب بلاخره جعبه و فاکتور پیدا شد هم تاریخش با اون چیزی که من تو ذهن داشتم فرق داشت و هم مبلغش ...

ان شا الله فردا می رم آواژنگ

خداراشکر . فقط جسارتاً فاکتور و تاریخش چی بود دقیق ؟

hamid_mol
11-06-14, 19:46
8 - 91
مبلغ 1190
نمایندگیتون تو بازار رضا
فاکتور رو دادم آقای زندیان یادم نیست اسم مغازه چی بود

امروز اومدم پلوی آقای زندیان، خیلی آدم ماه و با اخلاقی بود
فکر کنم شما رو هم اون جا دیدم
اما نتیجه مهمه گفتن شنبه جواب می دن فعلا تا این جا یک ماه بی گرافیک بودن ...

hamid_mol
14-06-14, 20:32
قول چهارشنبه بعد از ظهر یا حداکثر شنبه صبح رو داده بودند ، شنبه هم تموم شد که می شه 29 امین روز ...

Avajang
16-06-14, 18:15
دوست عزیز خبری نشد ؟

اگه نشد بفرمایید من پیگیری کنم براتون دوباره. :11():

hamid_mol
17-06-14, 17:22
دوست عزیز خبری نشد ؟

اگه نشد بفرمایید من پیگیری کنم براتون دوباره. :11():

نه عزیز خبری نشد .

Avajang
21-06-14, 17:08
نه عزیز خبری نشد .

پیگیری و به واحد مربوطه اطلاع داده شد .

پوزش میخوایم از شما بابت تاخیر ایجاد شده. :give_rose:

hamid_mol
22-06-14, 17:20
امروز هم تموم شد و خبری نشد.

آواژنگ مچکریم

دوران مچکر بودنه دیگه، چه می شه کرد؟؟!

hamid_mol
23-06-14, 18:41
خب بلاخره امروز وقتی تماس گرفتم گفتند که آماده تحویل است

Shahryar
23-06-14, 19:00
حمید جان این موضوع چون برای خودمم جالب شد ، شخصاً پیگیری کردم و جواب آواژنگ را مستقیماً خدمتتون میدم :

وقت به خیر
با توجه به اینکه کالای مشتری از سری کالاهای حرفه ای در سری گرافیک بوده است که مدل جایگزینی برای آن وجود ندارد و مدل اصلی کارت نیز بدلیل عدم تولید موجود نمیباشد طبیعتا خدمات رسانی بر پایه پیشنهاد از شرکت خدمات آواژنگ و توافق مشتری مبتنی می باشد ، لیکن به علت عدم توافق مشتری با پیشنهاد ارائه شده از خدمات آواژنگ و تلاش همکاران این شرکت جهت کسب رضایت مشتری و تامین درخواست وی با وجود محدودیت وجود کالا در بازار سعی در انجام اقدامات مقتضی در کوتاه ترین زمان ممکن بوده است .
در حال حاضر کالا تهیه شده و در حال انجام مراحل ورود به انبار و صدور کارت گارانتی میباشد و مشتری میتواند برای دریافت کالا از مورخ 1/4/93 ساعت 14 جهت دریافت کالا به طبقه همکف جناب آقای صادقی مراجعه نماید .
یقین بدانید هدف نهایی ،ارائه بهترین پیشنهاد مطابق با درخواست و رضایت شما مشتری گرامی می باشد که گاها تامین درخواست مشتریان به علت محدودیت های موجود در بازار و تامین کالا مستلزم صرف زمان می گردد .
مجددا از شکیبایی شما سپاسگذاریم .
روزخوش ،
گروه شركت هاي آواژنگ

hamid_mol
23-06-14, 21:44
سلام شهریار جان

قبل از شروع حرفم این رو بگم که شرکت آواژنگ رو خیلی قبول دارم و سال هاست که برای گارانتی و خرید بهش رفت و آمد داشتم و دارم ... (شاید بعدا کتاب خاطرات من و آواژنگ رو منتشر کردم)
کلا بنده روی گیگابایت و آواژنگ بیش از آنچه هستند تعصب دارم. و همین طور هم از ایسوس به دلیل خاطرات بد نفرت دارم .

اما بریم سر اصل مطلب:

یک موضوع کلی در مورد گارانتی:

یک محصول الکترونیکی وقتی تولید می شه دو حالت داره:
1) محصول طراحیش مشکل داره یا کیفیت قطعات مشکل داره یا به خوبی QC و Test نمی شه
2) محصول به درستی طراحی ، در یک فرآیند بی نقص با قطعات با کیفیت تولید و در نهایت به خوبی تست و QC می شه .

در حالت اول اگر چنین اتفاقی در همه ی محصولات شرکتی همواره در حال تکرار باشه در اون شرکت رو باید گِل گرفت
و اگر به طور خاص در محصول خاصی این مشکل به وجود می آید شرکت تولید کننده باید تا کمر جلو مصرف کننده خم (شیوه خاص کره ای ها و ژاپنی ها) بشه و معذرت خواهی کنه و اون محصول رو جمع آوری کنه

اما در حالت دوم چنین محصولی طبق جداول آماری یا تجربیات از قبل جمع آوری شده و نمودار شده کاملا درصد خرابی مشخص است مثلا 0.1 درصد یعنی از هر هزار محصول فروخته شده یکی خراب می شود.

با توجه به این موضوع شرکت وظیفه دارد این میزان درصد از فروش خود را در انبار تا پایان گارانتی نگهداری کند و در نهایت درصورت عدم استفاده آنها را در حراجی بدون گارانتی بفروشه

لازم به این نکته اشاره کنم که از مجموعه چند محصول مشابه کافیست فقط از محصول برتر در انبار نگهداری بشه.

کلا محصولی خوب انقدر خرابیش کمه که در هر خرابی برای رضایت مشتری شرکت حتی لازم باشه دو برابر قیمت محصول رو هزینه کنه

شرکت آواژنگ هم وظیفه داره همین کار رو انجام بده.

اما در این مصداق خاص پیش اومده :

وقتی کارت رو من برای گارانتی بردم و تحویل دادم انتظار داشتم بعد از دو روز با من تماس بگیرن یا اس ام اس بزنن یا ایمیل بزنن که مثلا:

حالت اول:کارت شما تعمیر شده و در فرآیند تست قرار دارد و بعدا از دو یا سه روز یا کارت رو تحویل بدن که تعمیر شده یا حالت دوم
حالت دوم: کارت قابل تعمیر نیست نسبت دریافت مدل فلان (دقیقا همان مدل یا مدل بهتر ) تشریف بیاورید.

اما در مورد این کارت گرافیک بعد از گذشت چندین روز هیچ خبری نشد، پیگیری های تلفنی خودم هم از طریق تلفن گویای شرکت و هم از طریق پیگیری قطعه سایت بی نتیجه بود.
برای همین این تاپیک رو زدم که با پیگیری داخل شرکتی آقای آواژنگ عزیز از قسمت رضایت مشتری با من تماس گرفتند و وصل کردند قسمت خدمات پس از فروش

قسمت خدمات پس از فروش توضیح دادند که قطعه تعمیر نمی شه و طبق فرمول گیگابایت تشریف بیاورید 430 تومان دریافت کنید.

منم گفتم اولا 430 تومن باشه برای خودتون دوما فرمول گیگا چجوری حساب کرده کارتی که بنده 1200 خریدم و الانم 950 فروخته می شه رو 430 قیمت گذاری کرده ؟

از من فاکتور خرید خواستند
بعد از پیدا شدن فاکتور رسیدم خدمت آقای زندیان (فوق العاده خوش برخورد و دلنشین بودند) ایشون از قیمت بالایی که این کارت فروخته شده گله کردند

من توضیحاتی از تحول در سیستم فروش رو شروع کردم که با توجه به مشغله آقای زندیان بحث رو تموم کردم و دیگه همین توضیحات بالا در رابطه با گارانتی رو هم ندادم و گفتم من فقط دو گزینه رو قبول دارم:
1) همین کارت رو بهم بدید (بدون هزینه)
2) کارتی بهتر از این رو بهم بدید و میزان برتری درصدی کارت بهتر به این کارت رو به قیمتش نسبت ببندید و از من ما به التفاوت بگیرید تازه اگه داشتم بدم .

به غیر از این دو تا من فرض می کنم کارتم گارانتی نداشته و اشتباها به اسم این که کارت گارانتی داشته حدود 300 تومن بیشتر پول دادم و این اشتباه از من بوده دیگه این اشتباه رو نمی کنم.
از این به بعد با چهار پنج روز تاخیر (سفارش می دم از اون ور مسافری برام بیارن) قطعات رو می خرم بدون گارانتی و خیلی اروزن تر از قیمت بازار و ما به تفاوت های قیمت با گارانتی و بی گارانتی قطعات رو جمع می کنم توی یک حساب هر بار قطعه ای خراب شد می اندازم دور از اون حساب پول بر می دارم و یه نوش رو می خرم.

خلاصه امروز صبح که با تلفن گویای آواژنگ تماس گرفتم پیقامی مبنی بر تعویض قطعه با هزینه صفر ریال شنیدم .

اما با این همه 40 روز واقعا بی ارزشه ؟؟؟؟ 40 روز ؟؟؟؟

فردا صبح ان شا الله می رم آواژنگ

باتشکر

-------------------------------------
بنده با توجه به تخصصم پیشنهاداتی برای سیستم فروش و سیستم خدمات آواژنگ دارم که اگه دوست داشتند کمی وقتشون رو بدون هیچ هزینه ای می گیرم.

بله شهریار عزیز ، لطفا جواب بنده رو خدمتشون بفرمایید.

Avajang
24-06-14, 15:30
باشه منتقل میکنیم ، شما هم بفرمایید در نهایت چی شد .

تو ذهنمون باید داشته باشیم که همه چیز نسبی هست و باید مقایسه کنید آواژنگ را شرکت های رقیب . :11():

hamid_mol
25-06-14, 07:19
سلام

دیروز کارت گرافیک آکبند دقیقا همین مدل بدون پرداخت هزینه دریافت شد .

با تشکر از آواژنگ (شرکت) و آواژنگ (آی دی سایت)

Avajang
25-06-14, 08:49
دوست گرامی لطفا نظر خودتان را در مورد نحوه پاسخگویی و عملکرد پشتیبانی آنلاین گیگابایت در تاپیک زیر اعلام کنید

- - -