PDA

مشاهده نسخه کامل : » فراخوان پیوستن به تیم مشاوره و راهنمای خرید

Shahryar
03-06-14, 11:25
سلام دوستان ؛

خیلی وقته که در سطح انجمن های ایرانی افراد مشاوره برای خرید قطعات مختلف سخت افزاری و دیجیتال میگیرند و اعضای متخصص و یا بعضاً غیر متخصص بدون داشتن تسلط و تحقیق بر مطلب، هر چند در جهت کمک به کاربر، قطعاتی را به وی پیشنهاد میدند که در بسیاری از موارد بحث های بین کاربران در پیشنهادات باعث سردرگمی کاربران میشه و نتیجه خاصی را هم به همراه نداره.

شهر سخت افزار قصد داره برای اولین بار در ایران و در بین وب سایت ها و فروم های ایرانی، اقدام به تاسیس اولین تیم تخصصی مشاوره و راهنمای خرید کنه.

این تیم در دو قسمت مشاوره و راهنمای خرید در هر دو بخش سایت و انجمن قرار هست فعالیت داشته باشه و اعضایی که در این تیم همکاری داشته باشند بسته به نوع همکاری و سطح اطلاعاتشون درجاتی را دریافت میکنند تا در نهایت نشان مشاور متخصص و ... را دریافت کنند تا کاربر با خیال راحت تری به پیشنهاداتشون اعتماد کنه.

هر چند این تیم قطعاً برای شهر سخت افزار سود خواهد داشت و به پرباری مجموعه کمک میکنه اما بیش از همه به جامعه ما کمک میکنه که خریدها بیشتر بدون اطلاعات کامل و صرفاً براساس منافع فروشنده انجام میشه.

اعضایی که در این تیم عضو میشند بهشون وظایف مختلفی محول میشه که میتونند قبول کنند یا نکنند و متناسب با اون ها مزایا، نشان و ... براشون خواهد داشت. این تیم توسط شهر سخت افزار و اعضای ارشد مجموعه نیز آموزش ها و نکته های خاص پیشنهاد سیستم را دریافت خواهد کرد.

با این تفاسیر، دعوت عمومیست و شما عزیزان میتوانید اگر حتی تا به امروز در شهر سخت افزار فعالیت نداشتید، اعلام آمادگی خودتون را در این تاپیک بفرمایید تا بررسی بشه و جهبه گیری وب سایتی یا ... در صورت داشتن فعالیت در انجمن های دیگه در گذشته به هیچ وجه انجام نخواهد شد چون برای یک هدف متعالی داریم دور هم جمع میشیم. :11():

SOHR@B
03-06-14, 11:51
درود
شهریار جان مبنای انتخاب چیه؟
سوالاتی مطرح میشه و دوستانی که میخوان کمک کنن به اون سوالات جواب میدن و شما تصمیمی گیری میکنین که بهترین پاسخها کدومن و رتبه بندی انجام میشه؟
سپاس

SajjadKhati
03-06-14, 11:51
ممنون اوستا شهریار
فقط یه سئوال
نگا کن مثلا تو بضی از موارد ، بنچمارک خاصی انجام نشد و یا نامعتبر ان . در این موارد که سیستم گرون هم هست ، خود سایت شهر سخت افزار ، تست ها رو انجام میده؟
کلا منظورم اینه که گروه تحقیق و تفحصی اصلا وجود داره که یه کم به پشتوانه ی خود همین سایت متکی شه آدم؟

STUXNET
03-06-14, 12:24
سلام باتشكراز ايده خوب و بسيار منطقي وآينده گرا
فكربسيارجالب و راهبردي هست فقط سوال هاي زيادي ميمونه يك اينكه تاپيك ها بصورت جداگانه ميشه ؟كس ديگه اي نميتونه نظر بده؟

Shahryar
03-06-14, 21:39
سلام باتشكراز ايده خوب و بسيار منطقي وآينده گرا
فكربسيارجالب و راهبردي هست فقط سوال هاي زيادي ميمونه يك اينكه تاپيك ها بصورت جداگانه ميشه ؟كس ديگه اي نميتونه نظر بده؟

چرا عزیز میتونه نظر بده ولی یکی اینکه توی این طرح کسی با کسی توی تاپیک بحث نمیکنه ! بحث را به جای دیگه منتقل خواهیم کرد. ثانیاً خریدار طبیعتاً ترجیح میده پیشنهاد یک مشاوره مورد تایید شهر سخت افزار را قبول کنه تا یک شخص عادی.

ممنون اوستا شهریار
فقط یه سئوال
نگا کن مثلا تو بضی از موارد ، بنچمارک خاصی انجام نشد و یا نامعتبر ان . در این موارد که سیستم گرون هم هست ، خود سایت شهر سخت افزار ، تست ها رو انجام میده؟
کلا منظورم اینه که گروه تحقیق و تفحصی اصلا وجود داره که یه کم به پشتوانه ی خود همین سایت متکی شه آدم؟

در آینده این کار ها را هم میتونیم انجام بدیم. بله بحث های تخصصی "جدا" از تاپیک های مشاوره خواهیم داشت در محیطی مودبانه و تخصصی.

درود
شهریار جان مبنای انتخاب چیه؟
سوالاتی مطرح میشه و دوستانی که میخوان کمک کنن به اون سوالات جواب میدن و شما تصمیمی گیری میکنین که بهترین پاسخها کدومن و رتبه بندی انجام میشه؟
سپاس

مبنای انتخاب کاربر هست و در آینده سیستم "شاید" گزینه ای هم اضافه کردیم که اعضای تیم بتونند تایید کنند.

Shahryar
04-06-14, 12:24
دوستانی که تمایل به همکاری دارند در همین تاپیک اعلام آمادگی کنند تا کم کم وارد فاز های بعدی بشیم. :give_rose:

AMD>INTEL
04-06-14, 12:29
من آمادگی خودم رو اعلام میکنم .:11():

SajjadKhati
04-06-14, 12:46
منم اعلام میکنم در صورت زنده بودن :Love-ssa~! (1):
یه سئوال دیگه
اگه 2 نفر نوع دیدشون تو انتخاب یه قطعه متفاوت باشه طوری که هیش کدوم اشتباه نکن ، چی؟ مثلا طبق رسم امروزی ، یه کاربر فقط فقط چشش به بنچمارکا باشه اما کلی نگر نه ؟

Shahryar
05-06-14, 15:59
منم اعلام میکنم در صورت زنده بودن :Love-ssa~! (1):
یه سئوال دیگه
اگه 2 نفر نوع دیدشون تو انتخاب یه قطعه متفاوت باشه طوری که هیش کدوم اشتباه نکن ، چی؟ مثلا طبق رسم امروزی ، یه کاربر فقط فقط چشش به بنچمارکا باشه اما کلی نگر نه ؟

هر کسی پیشنهاد خودش را میده و توی تاپیک پیشنهاد بحثی با شخص مشاوره دهنده دیگه نداره. بحث های تخصصی جای خودشون را پیدا میکنند و تاپیک های مشاوره خلوت و متمرکز خواهد بود برای اینکه خریدار گیج نشه.

AMD>INTEL
05-06-14, 16:13
شهریار جان امیدوارم بعضی از دوستان ادب و احترام رو پیشه کنند . به نظرم این بخش نیاز یک مدیر هم دارد .

Shahryar
05-06-14, 16:21
شهریار جان امیدوارم بعضی از دوستان ادب و احترام رو پیشه کنند . به نظرم این بخش نیاز یک مدیر هم دارد .

در این بخش همگی اعم از مدیر و ... یکسانند و مدیریتش مستقیم توسط تیم ادمین انجام میشه در حال حاضر . :give_rose:

AMD>INTEL
05-06-14, 16:25
امیدوارم با کسی که به دیگران توهین میکند . برخورد مناسب انجام بشه .

Shahryar
05-06-14, 16:54
سیستم پیشنهادات به کل تغییر خواهد کرد و این سیستم فعلی که تنش زا هست از بین خواهد رفت. :wink:

AMD>INTEL
05-06-14, 17:11
این رفتار شخصی انسان ها هست ربطی به سیستم ندارد . :11():
شهریار جان درباره سیستم های پیشنهادی ماهانه هم به نظرم بهتره از چندین نفر استفاده بشه . چون به روند فعلی من انتقاد دارم .
مثلا نیما جان تو این زمینه تجربی خوبی دارند . میشه از نظرشون در نهایی شدن لیست نهایی استفاده کرد .

Shahryar
05-06-14, 17:20
چرا فکر میکنید رفتار های شما ها همگی مطلوب و رفتار های افرادی که مخالف شما هستند همیشه نامطلوب هست ؟!

خیلی رک و واضح عرض میکنم، احترام برای همه هست، اینکه با کنایه میگید شخصی بی ادب هست یا ... ، هیچ جایی در کل مجموعه شهر سخت افزار نداره. کاری نداره که شخصی که میگه مدیر باشه، مدیر ارشد، کاربر عادی باشه و یا ... . به شدت برخورد میشه :1. (23):

دقت کنید دوستان، یک مدت طولانی هست که تیم ادمین از وضعیت تاپیک های مشاوره به شدت ناراضیه، چرا که هر کسی هر حرفی دلش خواست به دیگری روا داد و زد. هر کسی فکر کرد کاری که میکنه و حرفی که میزنه درسته و بقیه اشتباه میکنند. این مدت هم صرفاً به این دلیل تحمل شد که تیم مشاوره راه اندازی بشه.

خیلی جاها تهمت زده شد به یکدیگه و ... .

مطمئن باشید این کنایه زدن ها ، تهمت زدن یا بی احترامی ها در تیم مشاوره و راهنمای خرید هیچ جایی نداره. و حتی عزیزانی که این گونه هستند یا با عضویتشون در تیم مخالفت میشه و یا از تیم مشاوره اخراج میشند.

SajjadKhati
05-06-14, 18:55
خیلی ممنون از وا کردن مسائل که واقعا به نظرم جاش خالی بود
آقا شهریار اگه منظورت کسایی مثل من و آقا امیده ، من که قبلا گفتم ، نمیگم اشتبا نکردم (منظورم از لحاظ برخورد و لفظی هه) اما فک نکنم حرفی که زدی درست باشه . فک نکنم هیچ جا صرفا بخاطر اینکه طرف مخالف نظر ما نظر داد ، پریشون شده باشیم و حداقل اولین نفری بوده باشیم که از کوره در رفته باشیم
به نظرم قشنگ اون تاپیک هایی که بحث برانگیز میشد و جنجال به پا میشد رو قشنگ نخوندی آقا شهریار .
بازم میگم نمیگم مشکل من و امثال من نیست اما میتونم به جرئت بگم جزء اولین کسایی نبودم که دهنم باز میشه هر چیزی ازش بیرون بره و لینک این هم تو بحث ها موجوده و میتونم لینک بدم.
غیر از اینکه جور دیگه ای بخای قضاوت کنی که بحث اش جداست . به نظرم اونی متهم ردیف اوله که اول لب به هر حرفی باز کرده باشه ، بعد متهم های ردیفای بعد

AMD>INTEL
05-06-14, 18:55
امیدوارم اینطوری باشه .... :wink:
شهریار خیلی واضح حرفت رو بزن . ولی اون دفعه فقط من مورد عنایت قرار گرفتم . من به هیچکس اجازه برخورد به خودم رو نمیدم .

Shahryar
05-06-14, 19:38
امیدوارم اینطوری باشه .... :wink:
شهریار خیلی واضح حرفت رو بزن . ولی اون دفعه فقط من مورد عنایت قرار گرفتم . من به هیچکس اجازه برخورد به خودم رو نمیدم .

بهادر جان وقتی میگیم هر شخصی در برابر قوانین یکسانه، قطعاً شما، معین، نیما، حسام، سجاد یا هر شخص دیگه ای هم هست. هر کسی تخلفی از قوانین تیم بکنه باهاش برخورد میشه :wink:

خیلی ممنون از وا کردن مسائل که واقعا به نظرم جاش خالی بود
آقا شهریار اگه منظورت کسایی مثل من و آقا امیده ، من که قبلا گفتم ، نمیگم اشتبا نکردم (منظورم از لحاظ برخورد و لفظی هه) اما فک نکنم حرفی که زدی درست باشه . فک نکنم هیچ جا صرفا بخاطر اینکه طرف مخالف نظر ما نظر داد ، پریشون شده باشیم و حداقل اولین نفری بوده باشیم که از کوره در رفته باشیم
به نظرم قشنگ اون تاپیک هایی که بحث برانگیز میشد و جنجال به پا میشد رو قشنگ نخوندی آقا شهریار .
بازم میگم نمیگم مشکل من و امثال من نیست اما میتونم به جرئت بگم جزء اولین کسایی نبودم که دهنم باز میشه هر چیزی ازش بیرون بره و لینک این هم تو بحث ها موجوده و میتونم لینک بدم.
غیر از اینکه جور دیگه ای بخای قضاوت کنی که بحث اش جداست . به نظرم اونی متهم ردیف اوله که اول لب به هر حرفی باز کرده باشه ، بعد متهم های ردیفای بعد

این تاپیک اصلاً ارتباطی با موضوعات گذشته نداره که من بخوام توش بگم و توضیحاتی که لازم بود را دادم و کلی عرض کردم و باز کردنش باعث حاشیه رفتن تاپیک میشه.

توی پست های بالا صحبت از کسانی و بعضی از دوستان و ... کردید، این کار را اصلاً پسندیده نمیدونیم و کنایه رفتن این شکلی در شهر سخت افزار نباید وجود داشته باشه.

الانم فقط اگه کسی سوالی در رابطه با تیم داره بگه.

AMD>INTEL
05-06-14, 19:51
شهریار قطعا نباید یکسان باشه . کسانی مثل مهراد-نیما و ... سالها برای انجمن زحمت کشیدند . وقتی یک شخص اینطوری با من برخورد میکنه . فروم باید به این شخص تذکر بده . من به شدت دلخورم از اون قضیه .باز شما رئیس هستی و من به دلایلی حتما ارزشم همانند یک کاربر تازه وارده . ساعت ها وقت استراحتم رو برای کاربران گذاشتم و حالا باید یکسان باشم . این عین بی انصافیست .

Reza Eshraghi
05-06-14, 20:30
سلام به همه دوستان و اساتید عزیز و کلیه مدیران بزرگوار ! :11():
اگر لیاقت داشته باشم و مدیران عزیز صلاح بدونند باعث افتخارم هست پیوستن به تیم مشاوره که در حد توانم بتونیم با کمک سایر عزیزان به هدفی که تشکیل تیم داره برسیم . :11()::11()::11():

Hessam II
05-06-14, 20:32
منم آمادگیم رو صرفاً بخاطر آقا شهریار و شرایطی که فرمودن اعلام می کنم...

ممنون بابت تاپیک بسیار مفید. امیدوارم مستمر باشه و به خوبی پیش بره.

Shahryar
06-06-14, 01:14
شهریار قطعا نباید یکسان باشه . کسانی مثل مهراد-نیما و ... سالها برای انجمن زحمت کشیدند . وقتی یک شخص اینطوری با من برخورد میکنه . فروم باید به این شخص تذکر بده . من به شدت دلخورم از اون قضیه .باز شما رئیس هستی و من به دلایلی حتما ارزشم همانند یک کاربر تازه وارده . ساعت ها وقت استراحتم رو برای کاربران گذاشتم و حالا باید یکسان باشم . این عین بی انصافیست .

بهادر جان قطعاً ارزش شما به عدم رعایت قوانین و یا عدم بیان اشتباهاتتون نیست!

شما بسیار بسیار با ارزش تر از این حرفا هستید برای شهر سخت افزار و شخص خودم که بخوایم ارزش شما را این قدر پایین بیاریم که بگیم اگه در صورت عدم رعایت قوانین یا ... باهاتون برخورد نشه، اون شکلی ارزش دادیم بهتون!!!! قطعاً ارزش یک آدم مثبت به کارهای خوبی هست که کرده و براش میکنیم نه برهم زدن نظم انجمن. قطعاً یکسان نیستید اما نه همچین مواردی، بلکه در موارد مهم و متعالی که خودت در جریانش هستی که باهم در ارتباطیم.:11():

اینکه موردی خلاف قوانین، تخصص یا ... باشه و برخورد بشه برای همه یکسان هست و فرقی هم نمیکنه چه کسی باشه. یه کاربر باشه یا یه مدیر. شاید صرفاً مکان برخورد فرق کنه. این یک مورد معمول و طبیعی هست در یک مجموعه.

AMD>INTEL
06-06-14, 01:24
شهریار جان باشه تو مثل برادر کوچیکتر من هستی . حدود 8 سال هست که با هم کار میکنیم . میدونی هدف من کمک به کاربران دیگه هست . هیچ منافع مالی هم از سطح انجمن نمیبرم . شما هر تصمیمی بگیری من حمایت میکنم . بازگشت من به این انجمن هم فقط به خاطر روی گلت خودت بوده . که برای شخص من خیلی ارزش داری .
به هر حال مخلصیم :give_rose:
من سالهای زیادی رو برای کمک به کاربرانی که مشکل داشتم صرف کردم .
از این که در کنارت هستم خوشحالم .

M3RS4D 50062
13-12-14, 12:54
منم اعلام امادگی میکنم
البته اگه دیر نشده باشه:great:

keyone72
13-12-14, 15:19
فکر جالبیه
ولی همیشه اختلاف نظر هایی وجود داره بین دو قطعه که هردو بی نقص هستند که جو رو خراب میکنه
من هم موافقم که این بخش نیاز به یک مدیر داره.
از بنده هم اگر کمکی بر اومد درخدمتیم

SOHR@B
14-12-14, 09:22
درود
منم هستم
:Love-ssa~! (1):

green pc
15-12-14, 01:50
آقا شهریار ما هم هستیم امیدوارم در کنار کاربرای خوب و با اطلاعاتی چون آقا امید در حد توانم به دیگران کمکی کرده باشم