PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک در خرید کارت شبکه وایرلس usb که بلوتوث هم دارد

alireza0099
01-06-14, 23:34
سلام.
من میخام یه کارت wireless که به usb بخوره و بلوتوث هم داشته باشه بخرم.هرچی گشتم پیدا نکردم.
لطفا کمک کنین

0x76
02-06-14, 10:33
کارت شبکه الفا بگیرین من خودم موجود دارم 10 کیلومتر رو پوشش میده قیمت 180 با دو انتن جدا گانه و اهن ربایی قابلیت اینجکشن هم دارد :whistle: :دی

بلوتوث نداره فقط

STUXNET
02-06-14, 12:10
جدي تا 10 كيلومتر؟

nima_hl
02-06-14, 13:54
سلام.
من میخام یه کارت wireless که به usb بخوره و بلوتوث هم داشته باشه بخرم.هرچی گشتم پیدا نکردم.
لطفا کمک کنین

سلام

معمولا این دو دیوایس را به خاطر تداخل موج داخل یک دیوایس قرار نمیدهند

بهتره دیوایهای جدا تهیه بفرمائید

0x76
02-06-14, 14:07
جدي تا 10 كيلومتر؟

قدرتش 1000 هست و کارت های معمولی 100 تا 300 هست که البته اینایی که واسه لبتاب هست 50 و موبایل کمتره :دی

یک عدد انتن 5db داخلش هست + یک انتن 9 dbi به + پایه نگهدارنده اهن ربایی برای انتن خود دستگاه هم جدا پایه داره برای چسبوندن به دیوار اگه دو عدد ازین هارو داشته باشید میتونید 25-30 کیلیومتر پوشش بدید البته البته نویز کم باشه با انتن امنی میشه باهاش شرکت ارایه اینترنت زد که خیلیا اینطوری شرکت زدن غیر مجاز بعد به مردم میگن نانو استیشن بگیرن واقعا هم کل تهران رو پوشش دادن :|

10375
به صورت سخت افزاری سیستم پکت اینجکشن داره :great: :lol: خلاصه قدرت مند ترین کارت توی دنیاست که ارزون داره ارزه میشه

و اینم بگم که بالای 150 وات یا 300 وات توی کل شهر های جهان ممنوع هست :|

و باید خارج از شهر استفاده بشه :دی ولی تو ایران با پارتی بازی بالای خونه های مردم میان دکل 3000 وات میزارن :1. (27):

اگه واصلتون کمتر از 5 متر باهاش باشه قشنگ نویز رو روی مغزتون احساس میکنید البته با انتن دوم انگار روی سرتون سنگینی هست و بعد 5 دقیقه کاملا مغر حالت مستی به خودش دست میده خودم تست کردم انگار سوت میزنه مغز و ... خلاصه چیز خیلی قوی هست

اگه یه چیز خفن میخواین این عالیه مخصوصا بهش یه انتن امنی از اینا که شبیه دیش هست بزنید و مثلا روبروی خونه شما یه برج 10 طبقه هست و شما پشت بوم خونه 4 طبقه هستید و با برج 1 کیلومتر واصله دارید با چون به سیستم پکت اینجکش وصله هم میتونید از وایرلس و اکسس پوینت های اونا دسترسی بگیرید :| :whistle: هم اینکه با یه اسکریپت مختل کننده میشه کل یه منطقه رو وایرلس هاشو مختل کرد حالا شرکتش قول داده 5.8 گیگاهرتز رو هم منتشر کنه که هنوز نکرده :|

خلاصه اگه یه لبتاب دارید با گرافیک بالا ( درسته گرافیک مثل مایینینگ ) هرجای دنیا برید با این کارت شبکه ( اگه دورو برتون اکسس پوینت وایرلس باشه ) میتونید کمتر از 10 دقیقه به شبکه جهانی اینترنت وصل بشید :دی :1. (10)::Love-ssa~! (1):