PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب درایورها در ویندوز xp

Lucky.Uzer
01-06-14, 20:33
سلام دوستان
من از ویندوز xp استفاده می کنم و هم اکنون بر روی سیستمم ویندوز xp service pack 3 نصب است.
چند روز پیش نصب ویندوز کردم. اما بعد از نصب ویندوز متوجه شدم که هنوز بعضی از درایورهام نصب نشده.
حالا اومدم اینجا تا راهنماییم کنید. ولی خواهشانه مثله دفعه قبل انقدر دیر جواب ندید. والا هر کی میاد سوالی میپرسه حتما مشکلی داره با سیستمش دیگه!! :cry:
خلاصه عکس رو هم خواستم ضمیمه کنم تا دوستان به صورت واضح راهنماییم کنن. اما هر کاری کردم عکسم آپلود نشد :1. (28): به نظرم انجمنتون مشکل داره :1. (27):
دستتونم درد نکنه.
بازم میگم تورو خدا زودتر راهنماییم کنید.
مرسی

AMD>INTEL
01-06-14, 20:56
سلام دوستان
من از ویندوز xp استفاده می کنم و هم اکنون بر روی سیستمم ویندوز xp service pack 3 نصب است.
چند روز پیش نصب ویندوز کردم. اما بعد از نصب ویندوز متوجه شدم که هنوز بعضی از درایورهام نصب نشده.
حالا اومدم اینجا تا راهنماییم کنید. ولی خواهشانه مثله دفعه قبل انقدر دیر جواب ندید. والا هر کی میاد سوالی میپرسه حتما مشکلی داره با سیستمش دیگه!! :cry:
خلاصه عکس رو هم خواستم ضمیمه کنم تا دوستان به صورت واضح راهنماییم کنن. اما هر کاری کردم عکسم آپلود نشد :1. (28): به نظرم انجمنتون مشکل داره :1. (27):
دستتونم درد نکنه.
بازم میگم تورو خدا زودتر راهنماییم کنید.
مرسی

مشخصات سیستم . مادربرد و گرافیک ؟؟:1. (23):

Lucky.Uzer
03-06-14, 21:20
مشخصات سیستم . مادربرد و گرافیک ؟؟:1. (23):

Motherboard Manufacturer: Dell lnc. 0TY565
microsoft windows xp professional
version 2002 / service pack 3
Processor: intel(R) Core(TM)2 CPU 6300 @ 1.86GHz
Memory: 1526MB RAM

AMD>INTEL
03-06-14, 22:20
Motherboard Manufacturer: Dell lnc. 0TY565
microsoft windows xp professional
version 2002 / service pack 3
Processor: intel(R) Core(TM)2 CPU 6300 @ 1.86GHz
Memory: 1526MB RAM

این درایور برای صداش هست . ولی حتما باید با ف ی ل شکن دانلود کنی . چون سایت دل اینجا در دسترس نیست
ftp://ftp.us.dell.com/audio/R132379.EXE

- - - Updated - - -

درایور شبکه lan
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
03-06-14, 22:21
درایور گرافیک

Lucky.Uzer
04-06-14, 13:01
این درایور برای صداش هست . ولی حتما باید با ف ی ل شکن دانلود کنی . چون سایت دل اینجا در دسترس نیست
ftp://ftp.us.dell.com/audio/R132379.EXE

درایور شبکه lan
Ethernet NIC NetXtreme Desktop Driver Downloads | Broadcom (Only the registered members can see the link)

درایور گرافیک

خیلی ممنون:merci: :1. (15):