PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با اینترنت

علی حسنی
31-05-14, 19:22
با سلام
به تازگی یه مشکل عجیب با اینترنت پیدا کردم ، وقتی وارد اینترنت میشم بعد از مدتی اینترنتم قطع میشه و نمی تونم وارد هیچ سایتی بشم ، البته در این حالت تمام چراغهای مودم روشن و مودم سالمه و حتی علامت روی دسکتاپ هم بیانگر وصلی اینترنته و عجیب اینجاست که در این حالت با این که من نمی تونم وارد هیچ سایتی بشم اما آنتی ویروسم به راحتی آپدیت میشه و می تونم آپدیتش کنم .
ای رو هم بگم که از سه مرورگر مختلف و دو تا ویندوز (7 و 8) تست کردم اما جواب نگرفتم ، تنظیمات hinternet option رو هم تغییر دادم اما نشد .

به نظر شما مشکل از کجا می تونه باشه ؟ لطفا اساتید گرامی کمکم کنند .

nima_hl
31-05-14, 19:53
با سلام
به تازگی یه مشکل عجیب با اینترنت پیدا کردم ، وقتی وارد اینترنت میشم بعد از مدتی اینترنتم قطع میشه و نمی تونم وارد هیچ سایتی بشم ، البته در این حالت تمام چراغهای مودم روشن و مودم سالمه و حتی علامت روی دسکتاپ هم بیانگر وصلی اینترنته و عجیب اینجاست که در این حالت با این که من نمی تونم وارد هیچ سایتی بشم اما آنتی ویروسم به راحتی آپدیت میشه و می تونم آپدیتش کنم .
ای رو هم بگم که از سه مرورگر مختلف و دو تا ویندوز (7 و 8) تست کردم اما جواب نگرفتم ، تنظیمات hinternet option رو هم تغییر دادم اما نشد .

به نظر شما مشکل از کجا می تونه باشه ؟ لطفا اساتید گرامی کمکم کنند .

علی جان به احتمال قوی شما مشکل dns server دارید

این دو سرور جدید زیر ساخته که سرعت بسیار بالائی داره

217.218.127.127

217.218.155.155

دستی ست کن فکر کنم مشکلتون حل میشه

علی حسنی
31-05-14, 20:20
ممنون
ولی میشه بفرمایید چطور باید این کار رو انجام بدم .

javad_90b
31-05-14, 20:35
ممنون
ولی میشه بفرمایید چطور باید این کار رو انجام بدم .

با اجازه نیما جان

دوست عزیز طبق این عکس ها عمل کن ( البته من با wifi وصل هستم ، ولی با lan یکی هست )

اول رو کارت شبکه ـــت راست کلیک کنید و طبق عکس ها انجام بدید

1 : Only the registered members can see the link

2 : Only the registered members can see the link

3 : Only the registered members can see the link

4 : Only the registered members can see the link

5 : Only the registered members can see the link

:give_rose:

AMD>INTEL
31-05-14, 20:41
10344
10345

علی حسنی
31-05-14, 21:06
بعد از کجا بفهمم تغییرات اعمال شده آخه یه جا خوندم ممکنه 24 تا 48 ساعت طول بکشه ؟

AMD>INTEL
31-05-14, 21:16
بعد از کجا بفهمم تغییرات اعمال شده آخه یه جا خوندم ممکنه 24 تا 48 ساعت طول بکشه ؟

نه سریع اعمال میشه .