PDA

مشاهده نسخه کامل : تغییرات مهم در انجمن : بخش دوم !

Shahryar
27-06-07, 23:52
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز انجمن های PC Network ...

دوستان عزیز همان طور که اطلاع دارید طبق اطلاعیه های گذشته اعلام کردیم که قصد ایجاد تغییراتی محوری در انجمن ها داریم که هفته گذشته برخی از آن ها و بخش اول آن اعمال شد و امشب بخش دوم این تغییرات اعمال شد !

این تغییرات شامل :

1- تغییر قالب انجمن ها به قالب خاص و مخصوص
2- ایجاد پلاک های کاربری برای تیم های مختلف انجمن و گروه های کاربری *
3- ایجاد انجمن لینوکس با زیر مجموعه برنامه های لینوکس
4- تغییر لوگو انجمن !

* نکته بسیار مهمی که در این تغییرات رخ داده تغییر روند کلی انجمن هست با تیم های انجمن که در زیر توضیحی در مورد آن ها خواهیم داد :

شبکه کامپیوتر ایرانیان یا همان PC Network دارای انجمن های مختلف و اصلی ای می باشد که این انجمن ها توسط افراد مختلفی مانند کاربران فعال آن بخش ، مدیران و همکاران و ... اداره می شوند .

حال ما با پیاده سازی طراحی که ماه هاست که فکر ما را مشغول کرده قصد داریم با ایجاد تیم های مختلف و اهدا پلاک کارت مخصوص آن تیم به کاربر برای هر انجمنی تیمی را درست کنیم که در آن افراد آن تیم در آن انجمن و خارج از انجمن به کار با یکدیگر و در کل یک تیم کوچک یا بزرگ را تشکیل می دهند این تیم در انجمن های دیگر و در صفحه نمایش تیم انجمن ، نمایش داده می شوند و این به این معناست که این افراد با ایجاد تیم ها و عضو شدن مجانی در این تیم ها گروه های کوچکی را تاسیس می کنند که متعلق به خود و انجمن خود یعنی انجمنی که در آن فعالیت می کنند است . این افراد به صورت مجانی و راحت می توانند با رفتن به کنترل پنل کاربری (Only the registered members can see the link) و گروه های اعضا گروه مورد را نظر خود را انتخاب و در آن عضو شوند ( Join ) به این صورت با گذر زمان نه چندان زیادی بچه های انجمن تیم های خود را تشکیل داده و در انجمن خود فعالیت می کنند توانایی انجام کار های دیگری را با تیم خود دارند . افراد مدیر ، همکار هم نیز از این به بعد از افراد متخصص ، فعال و مورد تایید تیم مدیریت انتخاب می شوند . این انتخاب در صورتی که تیم بزرگ باشد به عهده ی افراد تیم است و با هماهنگی و تایید تیم مدیریت اصلی انجمن . این تیم ها که گروه های کاربری خاصی هستند دارای امکانات ویژه ای مانند تعداد پیغام خصوصی زیاد و ... هستند . لازم به ذکر است تمامی حقوق کار انجام شده این افراد متعلق به خود تیم و افراد آن است و انجمن است .

به امید اینکه دوستان عزیز نهایت لذت و استفاده را ببرند .

دوستان عزیز این تغییرات چیزی حدود 3 ماه زمان برده شده که امروز به صورت یکجا ارائه شد اما باز خاطر نشان می شوم تغییرات همچنان ادامه دارد و به زودی اعلام خواهد شد . :1. (23):

نکته : پیاده سازی این کار ها قطعا خالی از اشکال نیست و امیدوارم به گفتن دوستان در مورد مشکلات این سیستم این مشکلات هر روز کمتر و کمتر شود و برای انجمن هایی که تیم هنوز محسوب نشده مانند لینوکس کمی صبر کنید تا تکمیل شود . :11():

لازمه در آخر از تمامی کسانی که در این کار ما را یاری کردند به خصوص Sepideh (Only the registered members can see the link) عزیز تشکر کنم که کمال همکاری را با ما داشتند .

موفق باشید
شهریار به نمایندگی از تیم مدیریت انجمن:1. (23):

Quick
28-06-07, 01:19
شهریار جان بسیار ممنون از شما و تیم مدیریت که این مدت زحمت زیادی کشیدید.....

قبل از همه ازتون یه سوال داشتم :

فکر میکنم سوپر مدیریت ها پلاک ندارند درسته؟

Shahryar
28-06-07, 08:44
شهریار جان بسیار ممنون از شما و تیم مدیریت که این مدت زحمت زیادی کشیدید.....

قبل از همه ازتون یه سوال داشتم :

فکر میکنم سوپر مدیریت ها پلاک ندارند درسته؟

دو تیم در حال حاضر پلاک ندارند یکی تیم لینوکس و دیگری Super Moderator ها هستند که فکر کنم به زودی آماده بشه...

باتشکر
شهریار:1. (23):

Emperatour
28-06-07, 09:45
فکنم تصویر دکمه تشکر ایراد داره

Ardalan
28-06-07, 11:33
آقا چرا تیم ماهواره ندارین؟؟؟

Security
28-06-07, 13:36
فکنم تصویر دکمه تشکر ایراد داره

تصوير مربوط به تشكر هم در حال آماده شدن هست و به زودي آپلود ميشه .

Shahryar
28-06-07, 17:11
آقا چرا تیم ماهواره ندارین؟؟؟

اردلان جان تیم ماهواره نیز ایجاد شد !

موفق باشید
شهریار:1. (40):

Shahryar
28-06-07, 21:15
دوستان عزیز دکمه تشکر نیز اضافه شد !

موفق باشید
شهریار

Quick
28-06-07, 22:15
شهریار جان کلوپ بازی کی راه میفته؟

Quick
28-06-07, 22:24
شهریار جان دو چیز رو میخوام یادآوری کنم:

اول درباره عکس انجمن شامل ارسال جدید و انجمن بدون ارسال جدید .... بهتر نیست تفاوتشون بیشتر باشه که راحتتر بشه انجمنهای دارای ارسال جدید رو شناسایی کرد؟آخه با یک نگاه اجمالی نمیشه به آسانی این کار رو کرد....

دوم هم درباره Text Box ها هستش که رنگشون به جای سفید خاکستری هستش و من تا حالا اینو جایی ندیدم...

ممنون
میلاد

Shahryar
28-06-07, 22:32
شهریار جان دو چیز رو میخوام یادآوری کنم:

اول درباره عکس انجمن شامل ارسال جدید و انجمن بدون ارسال جدید .... بهتر نیست تفاوتشون بیشتر باشه که راحتتر بشه انجمنهای دارای ارسال جدید رو شناسایی کرد؟آخه با یک نگاه اجمالی نمیشه به آسانی این کار رو کرد....

دوم هم درباره Text Box ها هستش که رنگشون به جای سفید خاکستری هستش و من تا حالا اینو جایی ندیدم...

ممنون
میلاد

دوست عزیزم تا الان تصمیمی برای رنگ ها گرفته نشده ! در ضمن برای فهمیدن که کدام انجمن دارای ارسال جدید است به راحتی می توان از زیر مجموعه ها متوجه شد که رنگشان کاملا تفاوت دارد .

Text Box رنگش خوبه خیلی دیگه سفید میشه قالب ... ( با این حال سعی میشه نتیجه گیری انجام بشه و در فاز سوم تغییرات اگه قرار شد اعمال شود )

موفق باشید
شهریار:1. (23):

Quick
28-06-07, 22:35
درسته شهریار جان ولی ارسالهای انجمن اصلی چی؟ اونهایی که توزیرمجموعه نیستن....

X Ray
29-06-07, 22:55
مرسی شهریار جان...
خیلی محیط انجمن جالب شده!قالب,پلاک ها،لوگو و ...!
خسته نباشی...

M A H R A D
30-06-07, 10:47
بسیار عالی ...

فروم بهتر از این نمیشه ! Only the registered members can see the link

Shahryar
30-06-07, 15:20
دوستان عزیز پلاک برای گروه مدیران ارشد انجمن نیز آماده و پیاده سازی شد ...

موفق باشید
شهریار

Shahryar
30-06-07, 15:52
توجه : دوستان عزیز تیم لینوکس نیز ایحاد گردید و پیاده سازی کامل شد !

--------------------------------------------------------------------------

در همین جا تغییرات بخش دوم در انجمن به پایان رسید !
امیدوارم نهایت لذت را برده باشید
به انتظار بخش سوم تغییرات....

موفق باشید
شهریار به نمایندگی از تیم مدیریت:1. (23):

Emperatour
30-06-07, 15:55
نمیدونم درسته یا نه. اما اگر تیم متفرقه هم باشه جالبه

M A H R A D
30-06-07, 15:55
چرا M اول M A H R A D رفته بالاتر ؟ Only the registered members can see the link

Shahryar
30-06-07, 16:08
دوستان عزیز طبق قولی که داده بودم مشکل دوستانی که حرف نام کاربری آن ها با دومی فاصله داشتند حل شد !

موفق باشید
شهریار

AMIR_P30
02-07-07, 22:09
خيلي خوبه

قشنگ شده . از اون فورم مرده دراومده

رنگ بنديش فعلا خوبه

مرسي

fokonishi
07-07-07, 13:15
CHI CHI SHOD?