PDA

مشاهده نسخه کامل : نحوه اطمینان از کارکرد صحیح پاور بعد از چندین سال

kamy02000
31-05-14, 08:32
سلام دوستان
من یه سیستم دارم که یه پاور سیلوراستون به مدت 8 ساله که روش نصبه و داره کار می کنه. حالا می خوام یه راهی پیدا کنم که بتونم توان فعلی این پاور رو بررسی کنم و از کارکرد صحیح اون اطمینان حاصل کنم. این اواخر از پاور صداهای غیرعادی میاد و بنظرم فنش درست کار نمی کنه یا اینکه یه مشکلی ممکنه پیدا کرده باشه.
اگر راهی هست که بشه وضعیت فعلی پاور رو بررسی کرد و از سلامت اون مطمئن شد لطف کنید در موردش توضیح بدید و اینکه چکار باید بکنم در مورد این مسئله ؟
خیلی ممنون

AMD>INTEL
31-05-14, 09:02
سلام دوستان
من یه سیستم دارم که یه پاور سیلوراستون به مدت 8 ساله که روش نصبه و داره کار می کنه. حالا می خوام یه راهی پیدا کنم که بتونم توان فعلی این پاور رو بررسی کنم و از کارکرد صحیح اون اطمینان حاصل کنم. این اواخر از پاور صداهای غیرعادی میاد و بنظرم فنش درست کار نمی کنه یا اینکه یه مشکلی ممکنه پیدا کرده باشه.
اگر راهی هست که بشه وضعیت فعلی پاور رو بررسی کرد و از سلامت اون مطمئن شد لطف کنید در موردش توضیح بدید و اینکه چکار باید بکنم در مورد این مسئله ؟
خیلی ممنون

باید ولتاژها هنگام کار سیستم با مولتی متر بگیرید

SajjadKhati
31-05-14, 09:21
رنج ولتاژ رو نمیدونی تا چقد خوبه؟
با نرم افزار AIDIA64 میشه دیگه؟

javadshahvand
31-05-14, 09:55
با تسترپاور تست بزن و از لحاظ ظاهری هم نگاه بکن مشکلی نداشته باشه از نظر نشتی خازن یا سولفاته شدن برد

kamy02000
31-05-14, 09:58
باید ولتاژها هنگام کار سیستم با مولتی متر بگیرید

من مولتی متر ندارم. برای اینکار چه مدلی از مولتی متر بهتره؟ یه مدلشو بگین من بگیرم. ممنون

kamy02000
31-05-14, 10:07
با تسترپاور تست بزن و از لحاظ ظاهری هم نگاه بکن مشکلی نداشته باشه از نظر نشتی خازن یا سولفاته شدن برد

Green Display (Only the registered members can see the link)
کدوم یکی از اینا مناسبه؟
ممنون چک می کنم.

AMD>INTEL
31-05-14, 10:07
من مولتی متر ندارم. برای اینکار چه مدلی از مولتی متر بهتره؟ یه مدلشو بگین من بگیرم. ممنون

yaxun 9025

javadshahvand
31-05-14, 10:45
Green Display (Only the registered members can see the link)
کدوم یکی از اینا مناسبه؟
ممنون چک می کنم.

تستر قابل حمل خریداری کنید

AMD>INTEL
31-05-14, 11:17
تستر بدلیل اینکه هیچ فشاری به پاور نمیاره نمیتونه تو مورد شما کمک کند . بهترین حالت تست گرفتن ولتاژ در زمان کار کردن سیستم هست .

AMD>INTEL
31-05-14, 18:02
این مولتی متر خیلی عالیه
DT9208L
حدود 47 قیمتش هست
10342