PDA

مشاهده نسخه کامل : هنگ سیستم پس از ارتقا

salibak
28-05-14, 17:28
سلام
دوستان من عید سیستمم را ارتقا دادم.پس از ارتقا سیستم من زیاد هنگ میکند. کلا هنگ زیاد میکند و در یعضی موارد کند میشود. من پس از ارتقا هاردم رو فرمت نکردم.ممکن هست ازآن باشد؟ممنون میشوم راهنمایی ام کنید چون واقعا ضد حاله، 1 میلیون 300 هزار تومان خرجش کردم ولی بدتر از قبل شده.

من فقط cpu و مادر بورد و رم و پاور تعویض کردم.
با یکی صحبت کردم میگوید احتمالا مشکل از کارت گرافیک هست و سیستم نمیتونه با کارت گرافیک مچ شود چون کارت گرافیک نسبتا قدیمی است.

مشخصات سیستم فعلی:
cpu:core i5 4670
ram: 2*4G patriot
Main :ausu B85M-E
POWER: Memonex Silent EX 420W
(640) HARD DRIVE: TOSHIBA MK6465GSX
VIDEO CARD : Zotac Geforce GT 240
با تشکر

AMD>INTEL
28-05-14, 17:54
یک شات از hwmonitor و برنامه hd senitel بگذارید . همینطور مشخصات پاور سیستم

nima_hl
28-05-14, 18:33
سلام
دوستان من عید سیستمم را ارتقا دادم.پس از ارتقا سیستم من زیاد هنگ میکند. کلا هنگ زیاد میکند و در یعضی موارد کند میشود. من پس از ارتقا هاردم رو فرمت نکردم.ممکن هست ازآن باشد؟ممنون میشوم راهنمایی ام کنید چون واقعا ضد حاله، 1 میلیون 300 هزار تومان خرجش کردم ولی بدتر از قبل شده.

من فقط cpu و مادر بورد و رم و پاور تعویض کردم.
با یکی صحبت کردم میگوید احتمالا مشکل از کارت گرافیک هست و سیستم نمیتونه با کارت گرافیک مچ شود چون کارت گرافیک نسبتا قدیمی است.

مشخصات سیستم فعلی:
cpu:core i5 4670
ram: 2*4G patriot
Main :ausu B85M-E
POWER: Memonex Silent EX 420W
(640) HARD DRIVE: TOSHIBA MK6465GSX
VIDEO CARD : Zotac Geforce GT 240
با تشکر

سلام

برای اطمینان از عملکرد گرافیک کارت آن را از روی سیستم باز کنید و از گرافیک کارت مجتمع پردازنده استفاده بفرمائید

اگر مشکل حل شد گرافیک کارت شما ایراد دارد

پینوشت : قدرت گرافیک کارت hd 4600 که بر روی پردازنده شما قرار دارد تقریبا با 240 برابر است و فکر نمیکنم نیاز به استفاده از گرافیک کارت مجزا داشته باشید

salibak
28-05-14, 20:23
سلام

برای اطمینان از عملکرد گرافیک کارت آن را از روی سیستم باز کنید و از گرافیک کارت مجتمع پردازنده استفاده بفرمائید

اگر مشکل حل شد گرافیک کارت شما ایراد دارد

پینوشت : قدرت گرافیک کارت hd 4600 که بر روی پردازنده شما قرار دارد تقریبا با 240 برابر است و فکر نمیکنم نیاز به استفاده از گرافیک کارت مجزا داشته باشید

چون من کارهایم سنگین است مثل 3ds max , photoshop, after effect بنابراین نیاز به یک کارت گرافیک درست وحسابی دارم.
در ضمن یک سوال دیگر
من در زمان رندر یک فایل در مکس دمای cpu را اندازه گرفتم و دمای هرچهار هسته آن حدود 80-81 درجه بود.میخواستم ببینم آیا این دما خطر ناک است؟ اگر خطری است اگر میشود یک کیش با تهویه خوب معرفی کنید.من خود green x5 رو مد نظر دارم.
راستی من بایوس رو آپدیت کردم خیلی بهتر شده است.
راستی عکس نرم افزار hwmonitor را هم ضمیمه کردم
ممنون

salibak
28-05-14, 20:31
یک اسکرین شات هم از هنگام رندر گرفتم.
دمای cpu بین 77 تا 80 است
10318

AMD>INTEL
28-05-14, 20:52
یک اسکرین شات هم از هنگام رندر گرفتم.
دمای cpu بین 77 تا 80 است
10318