PDA

مشاهده نسخه کامل : نویز الکتریکی کیس (برق داشتن بدنه کیس)

leet
22-05-14, 21:08
با سلام
من یک سیستم چند روز پیش خریدم
مین بوردش asus h87-plus
پاور گرین
پردازنده intel core i3
همون روز اول بعد از نصب و حدود یک ساعت کار پی در پی ریست می شد پیش فروشنده هم که رفتم کابل ریست را از روی مین قطع کرد مشکل حل شد و گفت عیب از کیست بود من هم یک کیس گرین پارس گرفتم ولی این یکی فاز متر که میزارم به بدنه داخلی کیس و پنل مین روشن میشه
حالا می خواستم بدونم این موضوع اشکالی داره آیا به قطعات آسیب می زنه آیا راه حلی داره اصلا دلیلش چیه
با تشکر

AMD>INTEL
22-05-14, 21:11
با سلام
مین بوردش asus h87-plus
پاور گرین
پردازنده intel core i3
همون روز اول بعد از نصب و حدود یک ساعت کار پی در پی ریست می شد پیش فروشنده هم که رفتم کابل ریست را از روی مین قطع کرد مشکل حل شد و گفت عیب از کیست بود من هم یک کیس گرین پارس گرفتم ولی این یکی فاز متر که میزارم به بدنه داخلی کیس و پنل مین روشن میشه
حالا می خواستم بدونم این موضوع اشکالی داره آیا به قطعات آسیب می زنه آیا راه حلی داره اصلا دلیلش چیه
با تشکر

بهترین راه . یک سیم مسی تلفن بدون روکش رو به یکی از پیچ های پاور ببندید و یکسر دیگرش رو هم به قسمتی از پنجره و شوفاژ که رنگ نداشته باشه وصل کنید . :11():

M A H R A D
22-05-14, 23:04
با سلام
مین بوردش asus h87-plus
پاور گرین
پردازنده intel core i3
با تشکر

دوست گرامی راه حل اساسی این مشکل استفاده از سیستم ارت واقعی هست!

اگه از درست نصب شدن مادربرد و سایر قطعات (Spacer ها و...) مطمئن هستید، دو شاخه پاور رو دربیارید و برعکس بزنید به پریز، ببینید درست میشه یا نه.

سپاس

SOHR@B
22-05-14, 23:22
دوست عزیز موردی که شما میگی همون طور که مهراد عزیز گفت ارت هست متاسفانه ما چون تو ایران چاه ارت تو ساختمونا نداریم بدنه فلزی وسایل خونه هممون جای ارت به بدن ما منتقل میشه (البته اکه بدن ما بین زمین و دستگاه قرار بگیره)
شما بهتره یه تیکه سیم رو به نزدیک ترین قسمت فلزی که تو ساختمون در گیر هست وصل کنی تا این ارت برقرار بشه حالا این فلز میتونه لوله اب -گاز حتی ستون ساختمون باشه
تو دوشاخه های برق(بهتر بگم 3 شاخه ولی تو ایران دوتاس )
اون سیم دو رنگ زرد و سبز ارت هستش

qweqweqeeqwr
07-08-20, 02:37
بهترین راه . یک سیم مسی تلفن بدون روکش رو به یکی از پیچ های پاور ببندید و یکسر دیگرش رو هم به قسمتی از پنجره و شوفاژ که رنگ نداشته باشه وصل کنید . :11():

سلام، من همین کارو کردم و تا چند روز هیچ مشکلی نداشتم، اما بعد از مدتی دوباره نویز پیدا کردم و هرکاری میکنم رفع نمیشه،
وقتی میکروفون رو به سیمی که به لولای در وصل هس نزدیک میکنم نویز قطع میشه و وقتی دور میشه باز نویز میگیره، کلااافم کرده کمک کن توروخدا.

AMD>INTEL
07-08-20, 08:35
سلام، من همین کارو کردم و تا چند روز هیچ مشکلی نداشتم، اما بعد از مدتی دوباره نویز پیدا کردم و هرکاری میکنم رفع نمیشه،
وقتی میکروفون رو به سیمی که به لولای در وصل هس نزدیک میکنم نویز قطع میشه و وقتی دور میشه باز نویز میگیره، کلااافم کرده کمک کن توروخدا.

راهش همین هست .میتونید از سیم ضخیم تری استفاده کنید .