PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی موبایل تا 900 تومن

Red Hat
20-05-14, 14:54
سلام به دوستان
می خواستم تا 900 تومن (یه کوچولو بالاتر اشکال نداره) یه گوشی خوب بگیرم
ترجیحآ 2 سیمکارته باشه (اگه مدل یک سیمکارته خوب هم بود بگید)
دوربینش برام مهمه
سخت افزار و تاچ قوی داشته باشه که هنگ نکنه. (البته زیاد اهل بازی نیستم)
پیشنهادهاتون چیه؟
مرسی:1. (29):

Farc0da3lx
20-05-14, 22:43
LG G2 Mini خوبه حدود قیمت 820
Samsung Galaxy Grand 2 G7102 (Only the registered members can see the link) حدود قیمت 920 Ascend Mate خدود قیمت 890
دوتای اولی دوسیم کارته سومی تک سیم کارته است .

AMD>INTEL
20-05-14, 22:48
Huawei Ascend P6
قیمت 970

مشخصات کلی:یک سیم کارته - وزن : 120 گرم - طراحی مناسب بانوان
پردازنده:Huawei K3V2 Chipset Quad-Core CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع IPS Plus LCD - سایز صفحه نمایش: 4.7 اینچ - دارای رزولوشن 720 × 1280 - تراکم پیکسلی: 312 پیکسل بر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 8192 مگابایت - حافظه رم 2048 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
دوربین:8.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلاش - دوربین مکالمه ویدئویی
صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.2 Jelly Bean - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - قطب نما - باتری 2000 میلی آمپر ساعتی

mostafa-b
21-05-14, 15:20
فقط و فقط و فقط نکسوس 4. اساسا اندروید یعنی نکسوس. من 4 تا گوشی اندرویدی داشتم ولی واقعا لذت نکسوس یه چیز دیگه است.

Red Hat
26-05-14, 11:23
Huawei Ascend P6
قیمت 970

مشخصات کلی:یک سیم کارته - وزن : 120 گرم - طراحی مناسب بانوان
پردازنده:Huawei K3V2 Chipset Quad-Core CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع IPS Plus LCD - سایز صفحه نمایش: 4.7 اینچ - دارای رزولوشن 720 × 1280 - تراکم پیکسلی: 312 پیکسل بر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 8192 مگابایت - حافظه رم 2048 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
دوربین:8.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلاش - دوربین مکالمه ویدئویی
صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.2 Jelly Bean - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - قطب نما - باتری 2000 میلی آمپر ساعتی
این مدل رو دیدم. دوربین خوبی نداره. تو پست اول گفتم دوربین برای من مهمه.
ممنون از همه که جواب دادن. کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟

ehsan1377
26-05-14, 11:44
XPERIA SP (Only the registered members can see the link)
قیمت 795 تومن

HTC ONE Xl (Only the registered members can see the link) قیمت نمیدونم ولی حدود 900 تومن هست فکر کنم(از همه لحاظ عالیه خودم مدل x رو دارم اما شما xl بگیری بهتره سخت افزارش جدیدتره...تاچ این گوشی بعد 2 سال استفاده هنوز مثل اول کار میکنه واسم)

نکسوس 4 هم قیمت ندارم ولی اون هم عالیه

این سه تا مدل همشون مناسبن

ehsan1377
26-05-14, 11:47
پیشنهاد میکنم سراغ هواوی نرید
درسته به نسبت قیمت امکاناتش خوبه ولی ساپورت نرم افزاری خوبی نداره(چه رسمی چه غیر رسمی)

ehsan1377
26-05-14, 12:00
XPERIA SP (Only the registered members can see the link)
قیمت 795 تومن

HTC ONE Xl (Only the registered members can see the link) قیمت نمیدونم ولی حدود 900 تومن هست فکر کنم(از همه لحاظ عالیه خودم مدل x رو دارم اما شما xl بگیری بهتره سخت افزارش جدیدتره...تاچ این گوشی بعد 2 سال استفاده هنوز مثل اول کار میکنه واسم)

نکسوس 4 هم قیمت ندارم ولی اون هم عالیه

این سه تا مدل همشون مناسبن

xperia sp سخت افزارش نسبت به one xl بهتره

اما پنل صفحه نمایشش که TFT هست هیچ حرفی برای گفتن نداره در برابر IPS وان ایکس ال
کلا ips به رنگ بندی خوب و زاویه دید عالی معروفه

حافظه داخلی xl بیشتره اما رم نمیخوره

کیفیت صدای xl بهتره هم هدفون هم اسپیکر(به خاطر beats audio)

دوربین جفتشون هم خوبن و امکانات خودشون دارن

در کل انتخاب با خودتونه

Red Hat
26-05-14, 13:03
xperia sp سخت افزارش نسبت به one xl بهتره

اما پنل صفحه نمایشش که TFT هست هیچ حرفی برای گفتن نداره در برابر IPS وان ایکس ال
کلا ips به رنگ بندی خوب و زاویه دید عالی معروفه

حافظه داخلی xl بیشتره اما رم نمیخوره

کیفیت صدای xl بهتره هم هدفون هم اسپیکر(به خاطر beats audio)

دوربین جفتشون هم خوبن و امکانات خودشون دارن

در کل انتخاب با خودتونه

ممنونم ازت.
نظرت راجب lg g2 mini چیه؟
چشممو گرفته.
دو سیمکارته س دیگه؟ یا هر دو مدل تک سیمکارته و دو سیمکارته داره؟
قیمت دو سیمکارتشو خبر داری شما؟
الان زمان خوبی برای خرید هست راستی؟

ehsan1377
26-05-14, 13:19
ممنونم ازت.
نظرت راجب lg g2 mini چیه؟
چشممو گرفته.
دو سیمکارته س دیگه؟ یا هر دو مدل تک سیمکارته و دو سیمکارته داره؟
قیمت دو سیمکارتشو خبر داری شما؟
الان زمان خوبی برای خرید هست راستی؟

lg g2 mini dual sim (Only the registered members can see the link)

این گوشی هم درمقابل بقیه حرف نداره.مهمترین ویژگی این گوشی به نظرم اندروید 4.4.2 هست که مدل sp و وان ایکس ال 4.4 رو تا جایی که میدونم ندارن (اس پی مطمین نیستم ولی وان ایکس ال اخرین اپدیتش 4.2.2 بود)

از لحاظ ظرفیت باطری هم 2400 میلی امپر که خیلی خوبه به نسبت باطری ضعیف وان ایکس ال و ...

پنل صفحه هم ips هست البته qhd هست و در کل تو صفحه نمایش وان ایکس ال بهتره از بقیه

در کل ال جی معروفه تو مقرون به صرفه بودن

این گوشی هم به نظرم هیچ مشکلی نداره و با خیال راحت بخرش اگه خوشت اومده در ضمن 2 سیم کارته و 2 سال گارانتی داره:1. (35):

در آخر بگم منتظر کم شدن قیمت نباش اگه میخای استفاده کنی چون هیچ چیز معلوم نیست تو ایران:1. (23):

به نظر خودمم همین lg g2 mini رو بردار

Red Hat
26-05-14, 14:09
lg g2 mini dual sim (Only the registered members can see the link)

این گوشی هم درمقابل بقیه حرف نداره.مهمترین ویژگی این گوشی به نظرم اندروید 4.4.2 هست که مدل sp و وان ایکس ال 4.4 رو تا جایی که میدونم ندارن (اس پی مطمین نیستم ولی وان ایکس ال اخرین اپدیتش 4.2.2 بود)

از لحاظ ظرفیت باطری هم 2400 میلی امپر که خیلی خوبه به نسبت باطری ضعیف وان ایکس ال و ...

پنل صفحه هم ips هست البته qhd هست و در کل تو صفحه نمایش وان ایکس ال بهتره از بقیه

در کل ال جی معروفه تو مقرون به صرفه بودن

این گوشی هم به نظرم هیچ مشکلی نداره و با خیال راحت بخرش اگه خوشت اومده در ضمن 2 سیم کارته و 2 سال گارانتی داره:1. (35):

در آخر بگم منتظر کم شدن قیمت نباش اگه میخای استفاده کنی چون هیچ چیز معلوم نیست تو ایران:1. (23):

به نظر خودمم همین lg g2 mini رو بردار
مرسی دوست خوبم.
آره احتمال زیاد همین g2 mini رو بخرم.
الان دارم روش تحقیق می کنم. امکانات خوبی داره. دوربین خوبی هم داره. باطریش هم که خیلی خوبه.
دو سیمکارته هم هست که برای من مناسبه.
بازم ممنونم.

ehsan1377
26-05-14, 14:13
خواهش میکنم
پیشنهاد میکنم از همون دیجی کالا سفارش بده...جنس های درجه یک میارن(خودم ازش خرید کردم اینو میگم):11():