PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای نصب پاور گرین GP530A-EU

hamed30
18-05-14, 17:40
سلام .

خب بعد از خرید و خراب شدن و تعویض کارت گرافیک یه پاور گرین 530 هم همین الان خریدم به قیمت 195 هزار تومن . حالا می خوام نصبش کنم ، بفرمایید اصلا کار خودم هست یا بدم اهل فن برام ببندنش ؟

اگه از رو همون 480 خودم که رو سیستم نصب هست نگاه کنم و اینو ببندم درسته ؟ احتمال اینکه بزنم فاتحه ی همه رو بخونم هست یا نه ؟ :1. (38): منظورم اینه که کار سختیه ؟
بعد نصب پاور تو bios و .... هم باید دستکاری کرد یا نه ؟
آخه یه بار قبلا یه CPU سوزوندم :lol: .

ممنون میشم کمک کنید .

AMD>INTEL
18-05-14, 18:16
سلام .

خب بعد از خرید و خراب شدن و تعویض کارت گرافیک یه پاور گرین 530 هم همین الان خریدم به قیمت 195 هزار تومن . حالا می خوام نصبش کنم ، بفرمایید اصلا کار خودم هست یا بدم اهل فن برام ببندنش ؟

اگه از رو همون 480 خودم که رو سیستم نصب هست نگاه کنم و اینو ببندم درسته ؟ احتمال اینکه بزنم فاتحه ی همه رو بخونم هست یا نه ؟ :1. (38): منظورم اینه که کار سختیه ؟
بعد نصب پاور تو bios و .... هم باید دستکاری کرد یا نه ؟
آخه یه بار قبلا یه CPU سوزوندم :lol: .

ممنون میشم کمک کنید .

خیلی راحته . چون اشتباه جا نمیخوره . شکل قرار گیری کابلها رو از روی همین پاورت چک کنی مشکلی نیست

STUXNET
19-05-14, 08:49
اگرگرافيكتون كابل برق ميخوره حتما بدين بيرون كه روزه شكدار نگيريد

SOHR@B
19-05-14, 09:30
کابالا رو مثل پاور قبلیت ببند
سوکتهاش به صورت اشتباه جا نمیخوره اصلا
کاره ساده ای هستش نترس

AMD>INTEL
19-05-14, 09:55
این راهنمای هم مفیده
DIY: Installing a Desktop Power Supply (Only the registered members can see the link)

hamed30
19-05-14, 12:24
پاور رو نصب کردم ، خیلی ساده تر از اون چیزی بود که فکرش رو میکردم . دو تا کابل 24 و 8 پین فقط رو مادربرد باید نصب میشد و یه برق 6 پین به گرافیک و الباقی قطعات هم که مشخص بود .

ممنون از تمام دوستان .

STUXNET
24-05-14, 08:48
فقط مرتب ببند كه به فن ها گيرنكنه